Strona 1 z 1

Poznam opinię o Funkymedia

: 07 lut 2019, 22:25
autor: monika
Czy ktoś ma doświadczenia z współpracy z firmą funkymedia.pl?
Szukam opinii na ich temat, efektów i poziomu obsługi klienta.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 13 lut 2019, 11:34
autor: pawel_1979
Ja z nimi współpracuję :)

zleciłem im reklamę w Google - na początku testowo SEO + Adwrods dla jednej z moich stron, dzisiaj zajmują się moim wszystkimi serwisami.
Efekty były zgodnie z założeniami (w przypadku jednego serwisu są lepsze niż zakładali).

Obsługa klienta też jest na wysokim poziomie, odpowiadają na każde pytanie, dzielą się wiedzą a sam kontakt z nimi jest wzorowy.

Warto też dodać, że w odroznieniu od innych agencji proponują ludzkie warunki współpracy, bez kar umownych i bez długoterminowych zobowiązań.

myślę, że na tle innych agencji, a miałem ich masę, funkymedia pozytywnie się wyróżnia i na dzień dzisiejszy nie planuje zmiany agencji

polecam

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 11 mar 2019, 12:58
autor: Kaśka
Funkymedia pozycjonują mi stronę przez dwa lata, początkowo było różnie i nie wiedziałam za co płacę. Jest sporo zachodu z tymi całymi dostępami. Z czasem pojawiły się pierwsze pozycje na pierwszej stronie, teraz jest coraz lepiej. Tak więc opinię na temat funkymedia mam dobrą chociaż samo płacenie za takie rzeczy uważam za dziwne podejście google powinno być dla ludzi, robię stronę i jestem a nie jakieś pozycjonowanie. W normalnym świecie jak mam towar to idę na stragan albo na targ i sprzedaję, a w internecie to samemu nic nie można zrobić, a wszyscy tam siedzą nawet na sraczu z telefonem. Taka moja opinia!

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 19 mar 2019, 13:21
autor: Olga83
Kaśka, bo pozycjonowanie wymaga czasu. I przy ilości stron, które są zaindeksowane, jest konieczne. Nie dziwię się, że nie ogarniałaś tematu, bo to nie jest proste. Ja mam doświadczenie z kilkoma agencjami tego typu. I była to porażka. Przed rozpoczęciem współpracy czytałam opinie o Funkymedia i postanowiłam do nich przenieść całość działań związanych z pozycjonowaniem. I nie zawiodłam się, pozytywne opinie w pełni zasłużone. Oni po prostu wiedzą co robią. Nie wnikam jak to osiągają, ale efekty są. A to dla mnie najważniejsze.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 20 mar 2019, 14:53
autor: Blood
Mam podobne zdanie co osoba powyżej. Kaśka, pozycjonowanie to bardzo złożony proces i na pewno nie uzyskasz efektów od samego początku. To, że na początku nie ma efektów, nie znaczy, że firma nic nie robi oraz ze nie pozycjonuje strony. Wypozycjonowanie strony od zera łatwe nie jest bo składa się na to wiele czynników. Optymalizacja strony, katalogi i innego rodzaju działania. Jakby jakaś firma znalazła sposób na to aby w ciągu jednego dnia umieścić stronę na pierwszej stronie to zarabialiby miliony. Ciesz się, że efekty są. Bo sam do niedawna jeszcze współpracowałem z firmą, której co miesiąc płaciłem dość spore pieniądze, obiecywali góry ale efektów nie widziałem. Z Funky media współpracuje od niedawna, ale przynajmniej widzę, że COŚ robią oraz, że strona pnie się do góry. Poza tym kontakt jest dobry i można o wszystko się dopytać oraz tłumaczą co robią podczas gdy w poprzedniej firmie nie szło z nikim się dogadać, bo każdy zajęty.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 21 mar 2019, 11:18
autor: greta
Dla mnie agencja na 5+. Rzetelni, solidni, nie naciągają. Konkretnie mówią co się, a co nie ma sensu. Dziś marketing internetowy nie jest prostą sprawą, a oni zdecydowanie wiedzą co robią. Moja opinia nie może być inna - polecam, nie będziesz zawiedziona.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 21 mar 2019, 15:02
autor: ok34
Mam przyjemność współpracować z nimi od 3 miesięcy. Świetni specjalisci i duże zaangażowanie. Działania sa sprawne i efektywne. Strona bardziej widoczna co przełozyło się już na zyski dla firmy. Oraz więcej klientów. Szczerze to nie byłem przekonany do takich usług bo wcześniej wierzyłem w klientów jedynie z polecenia jednak mój współnik namówił mnie na wejście w reklamę internetową. I faktycznie przyniosło to wymierne efekty tak wiec musiałem zmienić zdanie.
Podoba mi się, że jest możliwość konsultacji i wiadomo co firma w danym czasie robi.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 22 mar 2019, 14:50
autor: Bilbo
Oj do tej pory wiele firm zajmujących się usługami seo miałem okazję przetestować. Z różnym rezultatem. Na początku obiecują niewiadomo co, jakieś złote góry ale jak przychodzi co do czego to okazuje sie, ze trzeba im dużo płacić ale tak naprawdę efekty mierne. O funkymedia wiele napisać nie mogę, nie chcę tutaj wystawiać jakichś fałszywych opinii ale ciągu tych 2 miesięcy współpracy widzę, ze firma jest profesjonalna i okazuje się, ze są już pierwsze efekty podczas gdy w innych firmach nie było to osiągalne.
O uczciwych wykonawców obecnie trudno a ta firma jest zdecydowanie uczciwa.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 25 mar 2019, 12:17
autor: Olala
To fakt. Agencje obiecują dużo, a potem rezultaty mizerne. Każdy, kto chociaż raz korzystał z usług takich jak pozycjonowanie czy kampanie Adwords doskonale o tym wie. Ale nie w Funkymedia. Tu opinia może być tylko jedna - mega pozytyw. Ludzie z pasją i doświadczeniem. Już na początku jasno określają co się da, a w co raczej nie inwestować. Mają "nosa" i ogromne know how więc tematy takie jak np. dobór fraz kluczowych to dla nich pestka. Jeśli szukasz opinii o tej agencji to myślę, że znajdziesz tylko pozytywne, bo współpraca z nimi to sama przyjemność.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 26 mar 2019, 13:53
autor: Cheniek
Niestety ale mam podobne doświadczenia. Wiele firm obiecuje na początku jakieś złote góry Ale potem jak przychodzi co do czego to efekty są kiepskie i w zasadzie to nie wiadomo za co się płaci. Sam rozumiem, że na efekty pozycjonowania trzeba trochę poczekać ale jak po roku działania w tym kierunku innej firmy nie widziałem rezultatów, to powiedziałem stop. Funky media polecił mi kumpel, postanowiłem zobaczyć co mi zaoferują i jako partner biznesowy firma sprawdza się o wiele lepiej.
Ruch na stronie wzrósł w znaczący sposób, coraz więcej osób znajduje kontakt do firmy z przeglądarki, chociaz do niedawna większość klientów miałem z facebooka.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 26 mar 2019, 21:37
autor: filka
Mało kiedy wystawiam opinie różnym firmom za działania, ale tutaj firma funkymedia jest tego warta. Opinia jak najbardziej pozytywna na wysokim poziomie, sprawdza się pod wieloma względami. Terminowość, super raport, wzrost ruchu i pozycji i wiele innych. Najważniejsze mają rozwiązanie na różne problemy.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 27 mar 2019, 13:31
autor: Mariianna
Opinia opini nie równa, jednak widzę, że generalnie pozytywnie wypowiadacie się na temat Funkymedia. Ja jak szukałam również kogoś kto zajmie się moją stroną internetową, reklamą w internecie mojej firmy to wiele dobrego słyszałam o tej firmie. Myślę, że spokojnie można u nich spróbować skorzystać z tego typu usług

oparzenia

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 27 mar 2019, 14:38
autor: Natalia
Firmę znalazłam przez internet. I pomyślałam sobie, że skoro firma jest w stanie wypozycjonować siebie wyżej niż konkurencja, to jakieś pojęcie w temacie muszą mieć! I muszą mieć doświadczenie w tym co robią. Zleciłam im działania marketingowe, na początku audyt seo. Okazało się, że trzeba zmienić kilka rzeczy na mojej stronie firmowej. Potem zabrali się za usługi związane z pozycjonowaniem. Jestem zadowolona bo widziałam efekty już w krótkim czasie, poza tym kilka osób zwróciło mi uwagę na to, że strona wreszcie działa tak jak powinna (chodziło głównie o dzialanie na urządzeniach mobilnych). Muszę przyznać, że tak zaangażowanej ekipy się nie spodziewałam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 28 mar 2019, 10:55
autor: steffi
Trafiłam na ich stronkę przez jeden z artykułów na ich blogu https://funkymedia.pl/kto-i-jak-moze-uz ... rants.html dotyczących wsparcia finansowego Ad Grants. Prowadzę organizacje non-profit i znalazłam fajną opcję na wsparcie finansowe jeżeli chodzi o reklamę. Być może kiedyś skorzystam z usług Funkymedia, bo generalnie słyszałam pozytywne opinie na ich temat. Znają sie na swojej pracy

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 29 mar 2019, 12:49
autor: Wiolka
Dobrze, że szukacie opinii o tego typu firmach. Jeżeli chodzi o marketing internetowy to ciężko jest wybrać coś spośród tak dużej konkurencji. Sama firma Funkymedia ma bardzo dobre opinie, gdzie nie szukam tych to trafiam na bardzo pozytywne. Więc myślę, że spokojnie można wybrać ich jeżeli chodzi o SEO, SEM czy też inne działania reklamowe w sieci

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/jak-napisac-wstep-do-artykulu-na-bloga-aby-zaciekawic-uzytkownika/

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 30 mar 2019, 13:02
autor: lila87
Jak dla mnie firma Funkymedia jest bardzo fajna i ma wiele ofert w dobrej cenie . Opinia moja jest pozytywna. Pomogli wypozycjonować stronę, coraz więcej osób zagląda tam i uczestniczy w różnych akcjach. Wszystko wykonane fachowo i szybko. Polecam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 08 kwie 2019, 12:51
autor: Cleo
Współpraca z Funkymedia - absolutnie bez zastrzeżeń. Solidni, rzetelni, kompetentni. Mają dobre opinie i są to w pełni zasłużone opinie. Nowoczesne podejście to tematu promocji w sieci - nie tylko do tematu pozycjonowania. Polecam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 09 kwie 2019, 12:21
autor: Karolina33
Ode mnie leci opinia - na 5 z plusem. Bardzo udana współpraca jeśli chodzi o pozycjonowanie. Ludzie z Funkymedia wyjaśnili mi o co chodzi, dlaczego to potrzebne i dlaczego warto. I faktycznie - dzięki ich działaniom strona stała się widoczna w wyszukiwarce, a ja mam nowych klientów.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 10 kwie 2019, 12:08
autor: Marika
Na dobre opinie trzeba sobie zapracować. W przypadku Funkymedia ciężka praca daje efekty. Są solidni i niezawodni - a to sobie cenię. Branża seo, sem nie jest prosta. Wiedza to jedno, a doświadczenie to drugie. Tu idą w parze więc efekty są.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 11 kwie 2019, 7:18
autor: Jordan
Moja opinia o nich jest niezmienna od kilku lat. Po prostu profesjonaliści. Zaangażowani, kreatywni, pełni pomysłów. Zawsze gotowi na nowe wyzwania. Serdecznie polecam Funkymedia.

faktorzy sa

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 11 kwie 2019, 18:33
autor: voytek2
Kompletnie się na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 15 kwie 2019, 14:14
autor: Beata
Funkymedia mają dobre opinie. Jestem jedną ich zadowolonych klientek. Jeśli chodzi o marketing internetowy i pozycjonowanie to są niezastąpieni. Audyt, optymalizacja, dobór fraz i w końcu same działania pozycjonujące - według najlepszych i najnowszych standardów.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 15 kwie 2019, 14:16
autor: Krox
Bezapelacyjnie najlepsi. I każda pozytywna opinia jest moim zdaniem na miejscu. Bo po prostu wiedzą co robią. U mnie zajmowali się kampaniami linków sponsorowanych. Nigdy nie myślałam, że kampanie Adwords mogą mieć taką konwersję i być tak skuteczne.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 17 kwie 2019, 9:11
autor: Kowalska
Ktoś pisał, że jakość usług agencji tego typu jest różna. I faktycznie tak jest - mam podobne doświadczenia. Dopiero współpraca z Funkymedia pokazała mi, jak powinny te działania wyglądać. Znają się na swojej robocie. Mało tego - nie obiecują "złotych gór", ale rzetelnie mówią co i jak. Polecam. Pozytywne opinie nie dziwią, bo śmiało mogę powiedzieć, ze to najlepsza agencja marketingowa.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 18 kwie 2019, 12:34
autor: CecyliaC
Zdecydowanie tak - a ludzie z Funkymedia takimi specjalistami są. Nie bez powodu mają opinie jakie mają. Ja myślałam, że nigdy nie uda mi się rozkręcić mojego sklepu online. A odkąd Funkymedia mnie pozycjonują i prowadzą mi kampanie Adwords - wszystko działa jak trzeba. Mam klientów i jestem zadowolona. Także dla mnie to mega specjaliści.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 18 kwie 2019, 13:34
autor: kaki082
Popytajcie znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą oni w stanie pomóc.

baldocer blanco mate

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 18 kwie 2019, 19:23
autor: vanda
Nawet nie wiem jaki to typ reklamy... No, ale dzisiaj wszystko się zmienia i są wprowadzane nowe techniki reklamowe, że już trudno nad tym nadążyć. Poczytajcie sobie chociażby jakiś artykuł, a dowiecie się z niego o tym jak sztuczna inteligencja zostanie wykorzystana w marketingu.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 24 kwie 2019, 7:40
autor: Kris
Nie wiesz co to reklama Adwords? Dziś chyba każdy o tym słyszał. Ale zrobienie dobrej kampanii nie jest łatwe. Wiem, bo próbowałam i straciłam na tym sporo. Chciałam zrezygnować, ale trafiłam na dobre opinie o Funkymedia i postanowiłam im to zlecić. I wszystko zaczęło się kręcić :D Nie wiem jak to zrobili, ale mam coraz więcej klientów :) Polecam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 29 kwie 2019, 11:37
autor: Dorota22
W moim przypadku współpraca z Funkymedia była bardzo udana. I muszę ich pochwalić za rzetelność, sumienność i terminowość. Opinia moja, jak i innych osób z firmy, które kontaktowały się z nimi może być tylko polecająca. Prowadzą działania klarowne i wiadomo za co się płaci. Zero naciągania, a efekty ich pracy są faktycznie widoczne.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 30 kwie 2019, 8:52
autor: kamila241
Rozwiązania oferowane przez Funkymedia są nie tylko bardzo skuteczne, ale dodatkowo stale dostosowują je do zmieniających się realiów mediów. Jestem bardziej niż zadowolona z dotychczasowej współpracy i rozumiem te wszystkie pozytywne opinie na ich temat. Sama mam podobną.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 02 maja 2019, 11:10
autor: inna34
WItam. Funkymedia robili mi reklamę mojego sklepu. Wyszło nieźle i jestem bardzo zadowolona. Obroty rosną, roboty przybywa - tak samo jak pozytywnych opinii o Funkymedia. Ja polecam, fajna ekipa.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 06 maja 2019, 17:33
autor: wrona241
Funkymedia.pl to generalnie grupa świetnych fachowców, do tego nieźle rozeznanych w realiach reklamy internetowej. Mają dobre opinie i wcale się nie dziwię. Myślałam, że wiem sporo na temat tych kanałów promocji, okazało się jednak, że wiedzą więcej. Polecam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 07 maja 2019, 12:58
autor: karina35
Mam bardzo dobre zdanie o Funkymedia, więc moja opinia raczej nie będzie zaskoczeniem. Promocją mojej witryny zajęli się bardzo kompleksowo. Pierwsze efekty były szybko widoczne. Optymalizacja kogu pozwoliła utrzymać uzyskane efekty. Polecam, ci ludzie znają się na swojej pracy.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 08 maja 2019, 12:38
autor: halina56
Współpracuję z Funkymedia już kilka miesięcy. Widać efekty, strona pnie się z dnia na dzień bez mała. Bardzo komunikatywni i skrupulatni. Mogę śmiało powiedzieć, że opinie o tej firmie są jak najbardziej prawdziwe. Sama również polecam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 09 maja 2019, 13:34
autor: aldona54
Współpracowałam już z Funkymedia. Poziom obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie. Nie zdarzyło się jeszcze, żebym poczuła się mało istotna, wręcz przeciwnie. Co do skutków, to trzeba się liczyć z tym, że nie pojawiają się z dnia na dzień. Ale zdecydowanie są i do tego firma jest w stanie utrzymać je. Zdecydowanie polecam i jestem kolejną osobą, która wystawia im pozytywną opinię.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 10 maja 2019, 14:35
autor: sylwka35
Jakiś czas temu zadzwonił do mnie znajomy, że znalazł w końcu godną polecenia firmę zajmującą się reklamą w internecie. Liczę się z jego opinią więc dopytałem o szczegóły. Chodziło właśnie o Funkymedia. Od tamtej mniej więcej pory współpracuję z nimi i nie narzekam. Wszystko jest tak jak być powinno. Polecam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 14 maja 2019, 8:16
autor: ewelina32
Solidna i skuteczna firma. Mam z nimi kontakt od czasu jak polecił mi ich mój znajomy. U niego Funkymedia wykonało kawał dobrej roboty i ma na ich temat bardzo dobrą opinię. Sam mam podobną, bo serio starają się.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 16 maja 2019, 12:17
autor: karina98
Nie pamiętam już dokładnie jak długo Funkymedia zajmują się moimi dwoma serwisami, ale wiem, że robią to skutecznie. Od samego początku do dziś współpraca układa się bardzo pomyślnie. Dbają o klienta, no i co za tym idzie również o swoją opinie. Wystarczy czasem jeden niezadowolony klient.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 18 maja 2019, 13:37
autor: kubuloch
Dobry temat założyliście. Przydatne informacje jak dla mnie.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 20 maja 2019, 11:27
autor: luizka23
Pewnie masz już sporo pozytywnych opinii na temat Funkymedia, ale dorzucę swoją. Firma świetnie radzi sobie z każdym zleceniem. U mnie to były dość nietypowe wyszukiwania, ale dali radę. Kontakt super, realizacja również. Tylko polecać :)

rivoli blanco

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 22 maja 2019, 11:46
autor: ida453
Dużo zależy od tego na jaką formę się zdecydujesz, bo Funkymedia radzą, ale ostateczna decyzja zawsze należy do ciebie. U mnie sprawdzili się świetnie przy okazji Google Ads. Poziom obsługi - więcej niż zadowalający, efekty widoczne i utrzymane dłuższy czas. Widzę zresztą, że tu opinie w miarę zgodne :)

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 24 maja 2019, 10:11
autor: anita56
Bardzo sensownie działająca firma. W Funkymedia chyba pierwszy raz spotkałam się z darmowym podstawowym audytem SEO/SEM. To doskonała podstawa do dalszych działań i szansa na znalezienie słabych punktów serwisu. W mojej opinii oferowanie tej usługi za darmo świadczy i klasie firmy.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 27 maja 2019, 11:02
autor: wiola43
Dobrzy fachowcy z zakresu pozycjonowania i nie tylko. Ja często korzystam na przykład ze wsparcia programistycznego jakie oferują swoim klientom. To wygodne, godzinne pakiety w czasie których panowie są w stanie zmodyfikować naszą stronę tak jak jest akurat potrzebne. Zazwyczaj odbywa się to sprawnie i bardzo szybko. Stąd moja pozytywna opinia.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 29 maja 2019, 12:53
autor: stasia63
Funkymedia znają się na swojej pracy. Oferują wiele różnych usług, ja akurat korzystałam z SEO Copywritingu. Bardzo korzystnie wpłynęło to na moją sprzedaż, stronka z ich tekstem zaczęła się praktycznie sama pozycjonować. Większość opinii jakie na ich temat krążą jest prawdziwych - to fajnie zorganizowana grupa doświadczonych fachowców.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 11 cze 2019, 7:32
autor: jola45
Funkymedia to sprawnie działająca firma zajmująca się różnymi formami marketingu w sieci. U nas zorganizowali kampanię AdWords, która przez remarketing sprawiła, że klienci wracali na naszą stronę. Z firmą współpracuje się bardzo sympatycznie, więc tak jak ich inni klienci, również mam na ich temat dobrą opinię.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 13 cze 2019, 7:52
autor: iwona534
Jeśli chodzi o opinię ze współpracy z Funkymedia to może być tylko dobra. Świetnie się z nimi współpracuje, a pozycjonowanie stron to nie ich jedyna umiejętność. Ja zamawiałam nowe teksty na stronę a ich redaktorzy znają się na tym i mają przyjemne pióra.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 17 cze 2019, 9:35
autor: janina65
Współpracowałam już z kilkoma firmami zajmującymi się tym czym Funkymedia i w mojej opinii współpraca z tymi ostatnimi to coś co z pewnością ci się spodoba. Firma rzetelna, kontaktowa, terminowa. Nie zdarzyło mi się mieć z nimi jakichkolwiek problemów.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 19 cze 2019, 10:23
autor: jola53
Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z Funkymedia w zakresie pozycjonowania naszej strony. Współpraca układa znakomicie, zupełnie tak jak wyczytałam w opiniach innych klientów. Efekty już widać, i utrzymują się, także polecam.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 24 cze 2019, 14:47
autor: janina53
Firma Funkymedia prowadziła dla naszej wirmy kampanię Google Ads. Sprawnie, efektywnie i skutecznie. Mogę spokojnie polecić. Świetnie sprawdzają się zarówno w reklamie jak i pisaniu tekstów na strony. Opinie, które krążą na ich temat nie są przesadzone.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 26 cze 2019, 12:25
autor: jola645
Jeśli trafiłaś do Funkymedia to możesz być spokojna o swoją stronę i jej pozycję. Firma ma świetne opinie a ja miałam z nimi do czynienie, i wszystko odbywało się w jak najlepszym porządku. Nie wiem jak z twoją stroną, ale u mnie bardzo pomógł ich profesjonalny SEO Copywriting.

co to jest iso

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 28 cze 2019, 10:06
autor: olga563
Z Funkymedia współpracuję przy pozycjonowaniu mojej strony. Przy okazji wykorzystałam fakt posiadania przez nich zespołu programistów, którzy pomogli mi zmodyfikować stronę. Fajny zespół, fajna współpraca, zatem opinia również fajna :)

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 11 lip 2019, 18:36
autor: anka075
Z firmą funkymedia.pl współpracuję już od jakiegoś czasu i mam bardzo dobrą opinię na temat ich pracy. Wiadomo, że pozycjonowanie nie jest proste i początki bywają trudne, ale późnej byłam już bardzo zadowolona z efektów. Śmiało mogę ich polecić.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 15 lip 2019, 17:06
autor: kalina090
Pozycjonowanie strony to nie jest prosta sprawa, dlatego jeśli chce się widzieć efekty, trzeba zlecić to doświadczonej firmie. W mojej opinii taką firmą jest właśnie funkymedia.pl. Na rynku działają już dosyć długo i znają się na swojej pracy.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 17 lip 2019, 12:47
autor: amika53
Wiem, że funkymedia.pl znają się na swojej robocie. Zleciłam im reklamę w Google, a efekty są z miesiąca na miesiąc coraz lepsze. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 17 lip 2019, 18:23
autor: asia744
Firma funkymedia.pl ma dobre opinie w internecie i istnieje na rynku już dosyć długo. Ja polecam ich, bo mi prowadzą kampanię od kilku miesięcy i efekty są naprawdę zadowalające. Znają się na tym, co robią.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 19 lip 2019, 18:28
autor: basia003
Współpracuję z funkymedia.pl od kilkunastu miesięcy i mam taką opinię, że jest to jedna z lepszych firm z branży. Świadczą o tym efekty, na które trzeba trochę poczekać, ale cierpliwość popłaca. Polecam ich każdemu, kto prowadzi własną stronę.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 23 lip 2019, 14:13
autor: himera53
Jestem więcej niż pewna, że będziesz zadowolona ze współpracy z Funkymedia. Firma rzetelna, sprawnie działająca no i bardzo kontaktowa. Muszę przyznać, że po doświadczeniach z poprzednią formą pozycjonującą, która miała problem z odebraniem prostego telefonu, to w mojej opinii bardzo ważna cecha.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 23 lip 2019, 18:23
autor: olga901
Nie każdy zdaje sobie sprawę, że pozycjonowanie to trudna praca i na efekty trzeba trochę poczekać. Jeśli ktoś jest cierpliwy, to po jakimś czasie będzie zadowolony ze współpracy z funkymedia.pl. Mają dobre opinie, które mogę tylko potwierdzić.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 25 lip 2019, 18:27
autor: malina003
Zdaję sobie sprawę, że pozycjonowanie nie jest proste, ale specjaliści z funkymedia.pl mają swoje sposoby. Dobre opinie w internecie są odzwierciedleniem moich słów. Myślę, że to najlepsza firma w branży.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 29 lip 2019, 18:33
autor: oliwia911
Współpracuję z funkymedia.pl i mogę wyrazić o nich opinię. A jest ona bardzo pozytywna, bo widać, że ich pracownicy znają się na pozycjonowaniu i wiedzą, w jaki sposób poprowadzić kampanię, aby było widać efekty. Polecam ich każdemu, kto prowadzi własną stronę internetową.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 31 lip 2019, 18:35
autor: roza001
Nie znam się na pozycjonowaniu, ale wiem, że funkymedia.pl to świetni specjaliści. Mi prowadzą kampanię od kilku miesięcy i już widzę efekty. W mojej opinii warto im zaufać i skorzystać z fachowej pomocy.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 31 lip 2019, 18:38
autor: karina701
W mojej opinii pozycjonowanie strony jest bardzo przydatne, a jedną z lepszych firm w branży jest funkymedia.pl. Uważam, że efekty mówią same za siebie. Każdy, kto prowadzi własna stronę powinien ich sprawdzić.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 31 lip 2019, 20:26
autor: kasia888
Wiem, że funkymedia.pl znają się na swojej robocie. Zleciłam im reklamę w Google, a efekty są z miesiąca na miesiąc coraz lepsze. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 08 sie 2019, 12:20
autor: daria645
Chyba nie spotkałam jeszcze niezadowolonego klienta Funkymedia. Wszyscy moi znajomi korzystający z ich usług mają na temat współpracy i efektów bardzo pozytywne opinie. Sama również przekonałam się, że firma jest sprawna i nie obiecuje gruszek na wierzbie, same konkrety, a tak lubię.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 12 sie 2019, 10:41
autor: ania534
Też polecam Funkymedia i pozycjonowanie z tą firmą. Bardzo dużo pozytywnych opinii, dobry kontakt z klientem no i przede wszystkim świetna znajomość zagadnień związanych z pozycjonowanie - to wszystko składa się na sukces tej firmy.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 14 sie 2019, 11:28
autor: daria641
Współpraca z Funkymedia to jedna z lepszych rzeczy jakie mi się ostatnio przytrafiły. Poprzednia firma zajmująca się pozycjonowaniem mojej strony jakoś nie mogła, lub nie umiała odnaleźć się w temacie. Tym razem wybierając szukałam opinii w internecie, wybrałam tę firmę, o której mówi się najlepiej. Nie jestem zawiedziona.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 20 sie 2019, 8:35
autor: sandra653
Bardzo mile wspominam okres współpracy z Funkymedia. Z pewnością będę do nich wracała z kolejnymi zleceniami. Zresztą stale jesteśmy w kontakcie. Nic dziwnego, że tyle tu pozytywnych opinii, firma jest super.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 22 sie 2019, 9:18
autor: hanna534
Naszą stronę pozycjonowało właśnie Funkymedia. Nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie. Wszystkie pozytywne opinie jakie znalazłam na ich temat w sieci okazują się być jak najbardziej zapracowane i prawdziwe.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 26 sie 2019, 11:18
autor: olga734
Żeby poznać opinię o Funkymedia wystarczy zobaczyć efekty ich pracy. Strony które promowali, poprawiali lub pozycjonowali mówią same za siebie. Lista zadowolonych klientów jest pokaźna i do mnie akurat przemawia. Sama jestem zadowolonym klientem, więc wiem co mówię.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 28 sie 2019, 9:25
autor: judyta675
Nie ma co szukać opinii o Funkymedia tylko trzeba rozpocząć współpracę z nimi :) Bardzo fajni ludzie, ale nie to jest najważniejsze. Moim zdaniem najważniejsza jest ich wiedza i umiejętność wykorzystania jej w praktyce.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 30 sie 2019, 10:50
autor: aldona534
Jeśli chodzi o moją opinię o Funkymedia to jest pozytywna. Zarówno efekty ich pracy przy pozycjonowaniu mojej strony jak i poziom obsługi klienta. Po prostu dobra firma i ludzie znający się na rzeczy.

cichy wentylator do łazienki

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 29 wrz 2021, 15:22
autor: Johny
Polecam funkymedia, mają świetne artykuły na blogu https://funkymedia.pl/blog, opracowania są rzeczowe i profesjonalne.
Dla osób spędzających dużo czasu w samochodzie polecam podcast funkymedia https://open.spotify.com/show/4SH0JH0uzTQlwJNb59nVzf albo na youtube.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 29 wrz 2021, 15:27
autor: Internetnews
Często słyszy się, jak ważne jest umożliwienie klientom pozostawienie opinii o produkcie na stronie internetowej sklepu. Teoretycznie wiele sklepów do tej rady się zastosowało i umieściło na stronach produktowych okienka pozwalające na dodanie komentarza, przy których znalazło się proste i jasne call-to-action w stylu “oceń nasz produkt” czy “pozostaw komentarz”. Niestety, w równie wielu przypadkach komentarzy na stronach produktowych próżno szukać. Pewną pomocą w tej materii wydawać mogą się social media i właściwie aktywność związana z opiniowaniem przeniosła się właśnie tam.

Dlaczego opinie klientów są tak istotne? Wpływają one na decyzje zakupowe innych użytkowników sieci. Tak działa właśnie Zero Moment of Truth - Zerowy Moment Prawdy. Potencjalny klient zaczyna poszukiwać w sieci informacji o produkcie, który chce kupić - sprawdza recenzje, opinie innych klientów, oceny na forach itp. Porządnie przeprowadzony przez klienta research pozwala mu na zweryfikowanie, czy dany produkt rzeczywiście wart jest zakupu. Możliwość weryfikacji to jeden powód, dla którego tak chętnie sięgamy do opinii innych użytkowników. Drugim jest poszukiwanie w ich opiniach potwierdzenia naszego dobrego wyboru.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-opin ... ceny-firmy

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 05 paź 2021, 7:27
autor: Karolina_aa
Dobra współpraca, brak opóźnień, kontakt telefoniczny jak i mailowy wzorowy.
Opinia pozytywna, polecam funkymedia do długofalowej współpracy i jednorazowych zleceń zwłaszcza copywriting.
Ceny umiarkowane adekwatne do zaangażowania pracowników i moich oczekiwań.

Re: Poznam opinię o Funkymedia

: 07 paź 2021, 21:48
autor: Arek
Umowa w Funkymedia jest prosta i czytelna jak elementarz pierwszoklasisty. Takich umów na rynku brak, wszędzie drobny druk, małe kolumny, dziwne frazesy i odniesienia do szczegółów z gwiazdkami. Wypowiedzenie umowy wtedy kiedy mi odpowiada, a nie za 12 miesięcy. Opinii nie mam ale porównując oferty ta wyglada bezpiecznie.