Strona 1 z 1

Ryczałt od przychodów - księgowość

: 27 sie 2019, 11:20
autor: Leniwiec
Potrzebujesz aby księgowa prowadziła ryczałt od przychodów ewidencjonowanych? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś się do ksiegowa-halinow.pl. To najlepsza księgowa w okolicach Halinowa. Serdecznie polecam.

Re: Ryczałt od przychodów - księgowość

: 30 paź 2019, 15:54
autor: Dziewczyna
A skoro już o księgowości mowa, to jakie macie sposoby na to, aby ograniczyć koszty związane z księgowością? czy ktoś z Was korzysta na przykład z elektronicznego obiegu dokumentów w firmie? Podobno dzięki niemu można zmniejszyć takie wydatki na księgowość nawet o 23%. Wiedzieliście o tym?

Re: Ryczałt od przychodów - księgowość

: 06 lis 2019, 15:37
autor: hopee5656
Ja uważam, że chyba najlepiej i najłatwiej zdecydować się na samodzielne prowadzenie księgowości, ponieważ można znaleźć wiele podpowiedzi, dzięki którym nie będziemy mieli kłopotu z prowadzeniem firmy. Pomoc dodatkowych specjalistów można znaleźć tutaj https://wfirma.pl/kadry-i-place jeśli zdecydujemy się na taką opcję to z jednego miejsca rozliczamy pracowników oraz podatki i nie jest do tego potrzebne podpis elektroniczny.

Re: Ryczałt od przychodów - księgowość

: 12 sie 2020, 12:52
autor: lormol
Wszystkim osobom z okolic Dąbrowy Górniczej, które rozglądają się za porządnym biurem rachunkowym mogę polecić skontaktowanie się z firmą https://www.obrachowani.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którym można zaufać. Moja firma już od kilku lat korzysta z ich usług i nie mam im nic do zarzucenia.

Re: Ryczałt od przychodów - księgowość

: 12 sie 2020, 14:11
autor: frank30
Do prowadzenia księgowości firmy na ryczałcie każde biuro rachunkowe powinno dać radę, warto jeszcze sprawdzić czy korzystają z aktualnego oprogramowania.

Re: Ryczałt od przychodów - księgowość

: 30 paź 2020, 21:32
autor: elmo
Cała ta księgowość, przepisy, rozliczenia są niezmiernie ważne. Ile to trzeba wiedzieć jeśli prowadzi się własną firmę. A wiecie może kogo dotyczy jpk vat ? Czy są jakieś wyjątki, kto jest z tego zwolniony?

Re: Ryczałt od przychodów - księgowość

: 31 mar 2021, 21:37
autor: Michalski Ś
Ja właśnie przeprowadziłam się do Warszawy i podjęłam współpracę z biurem księgowym https://www.adamus.net.pl/ z Warszawskiego Ursynowa. Biuro oferuje kompleksowe usługi w bardzo przystępnej cenie. Biuro poleciła mi moja przyjaciółka, która jest z Warszawy i również korzysta z ich usług.