Strona 1 z 1

Jaka szkoła

: 27 sie 2019, 19:19
autor: Fredka
Do jakich placówek uczęszczają wasze dzieci ?Bo zastanawiam sie czy wysłać moją córkę do szkołu publicznej czy lepiej zrobie jak spróbuje ją zapisać do https://szkolaeuropejska.pl/ . Podobno po takiej prywatnej szkole ma wieszke szanse na to by coś osiągnać.

Re: Jaka szkoła

: 28 sie 2019, 15:44
autor: nikelodon18
Nasze dziecko wysłaliśmy do niepublicznej szkoły podstawowej Tęczowe Abecadło http://teczoweabecadlo.pl/ . Jak pokazują wyniki nauce, okazało się to znakomitym wyborem. Pełen nastawienie na ucznia, a przy okazji nasze dziecko poznało wielu kolegów i koleżanki!

Re: Jaka szkoła

: 23 wrz 2019, 22:50
autor: torar_B
Ja posłałam dzieci do https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ - słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o tej szkole i jak popatrzyłam na ich stronę to równiez sie dodatkowo jeszcze przekonałam,że będzie to dobry wybór :) Sprawdźcie też!

Re: Jaka szkoła

: 29 wrz 2019, 17:05
autor: mczay
Jeśli nie wiesz, jaką szkołę wybrać, zajrzyj na blogi o szkole - jestem pewny, że ich lektura pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Re: Jaka szkoła

: 09 paź 2019, 17:27
autor: Sziali41
Ja tam się nie znam. Lepiej zostawić to ekspertom.

Re: Jaka szkoła

: 17 paź 2019, 15:22
autor: Dzony82
Oprócz szkoły może warto zapisać dziecko na zajęcia z muzyki? Bardzo polecam tą wyszukiwarkę - https://kidos.pl/zajecia/warszawa/k,muzyka. Dzięki niej błyskawicznie znalazłam nowe zajęcia dla dziecka

Re: Jaka szkoła

: 28 paź 2019, 14:19
autor: mleczko90
Jak masz mozliwosc do prywatnej to zdecydowanie do szkoły prywatnej
____________________
https://best-med.pl/okulistyka/

Re: Jaka szkoła

: 14 lis 2019, 17:34
autor: malyswiat5
Taka, która najlepiej przygotuje Cię do podejmowania wyzwań oraz matury. Zawsze jednak warto wspierać się dodatkowymi elementami czyli repetytorium oraz książki. Wszystko to znajdziesz na https://sklep.terazmatura.pl/ gdzie zachęcam zajrzeć ;)

Re: Jaka szkoła

: 30 lis 2019, 22:12
autor: hopee5656
Jestem studentką prawa i powiem Wam szczerze, że w wolnym czasie bardzo często sięgać po literaturę, która uzupełni moją wiedzę. Na pewno taką literaturę można znaleźć sobie na stronie https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Prawo,2195615,k.html Polecam serdecznie się zainteresować, jeśli tylko chcecie.

Re: Jaka szkoła

: 30 gru 2019, 5:27
autor: vanda
Szkoła, szkołą, ale w dużej mierze zależy od pedagogów jak przekazują wiedzę. No, a wiadomo, że z tym bywa różnie. Całe szczęście jednak możemy dzisiaj w sieci znaleźć miejsca jak https://matmadlaciebie.pl . Gdzie możemy skorzystać z pomocy korepetytorów.

meble szynaka lima

Re: Jaka szkoła

: 30 gru 2019, 16:10
autor: Nnnama
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest na pewno godna polecenia. Jeżeli jesteście ze stolicy to śmiało polecam zapoznać się z ofertą właśnie tej szkoły. Moim zdaniem szkoły prywatne dają dzieciom dużo lepsze wykształcenie i możliwości.

Re: Jaka szkoła

: 21 sty 2020, 8:51
autor: Majutka
To zależy co kto lubi ale syn znajomej gra w piłkę nożną i nawet chce być zawodowym piłkarzem i wiem, że w tym temacie można wziąć udział w szkoleniu Chce Zostać. Dlatego nie tylko dobra szkoła wchodzi w grę ale też różne formy doskonalenia. A może nawet czasami jest lepiej najpierw podszkolić się w temacie a później wybrać jakąś ciekawą szkołę

Re: Jaka szkoła

: 23 sty 2020, 0:54
autor: daga
szkoły językowe są fajnym rozwiązaniem. Dzieciaki odrabiają w nich lekcję na miejscu i mają zajęcia dodatkowe, które rozwijają ich umiejętności.

Re: Jaka szkoła

: 23 sty 2020, 16:14
autor: Teatralka
Wszystko zależy od tego o jak dużych dzieciach mówimy,mój syn miał niezły dylemat,kiedy poszukiwał dla siebie uczelni w Warszawie.Jest tu tak duży wybór,że nie bardzo wiedział na którą ze szkół się zdecydować.Rozważaliśmy wiele kierunków, ale ostatecznie wybrał studia prawnicze Nie jest to najłatwiejszy kierunek,ale przyszłościowy.

Re: Jaka szkoła

: 27 sty 2020, 8:56
autor: rysia
Wydaje mi się, że w obecnych czasach nie ma znaczenia czy dziecko chodzi do szkoły publicznej czy prywatnej. Poziomy nauki są tak wyrównane, że nie musimy się o to martwić. Ja zastanawiam się jaką szkołę średnią wybierze mój syn, bo to jednak bardzo ważna decyzja którą musi podjąć on sam. Pewnie, że zależy nam na tym by wybrał jak najlepszą szkołę ale nie możemy wpływać na jego decyzje. Widzę jednak że denerwuje się ona jak to się będzie odbywać jak przebiegnie rekrutacja. Chcąc go wesprzeć znalazłam serwis Nowa Era z którego można dowiedzieć się takich właśnie informacji

Re: Jaka szkoła

: 06 lut 2020, 14:02
autor: steffi
Szukacie odpowiedniej uczelni? Na pewno warto po liceum zdecydować się na kontynuacje nauki i wybranie się na studia, taka jest w końcu kolej rzeczy:) Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ Ta uczelnia ze Szczecina ma bardzo dobre opinie, dużo stawiają tu na zajęcia z praktykami. Według mnie studiowanie informatyki to jeden z lepszych pomysłów, na pewno nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem pracy.

Re: Jaka szkoła

: 14 lut 2020, 16:10
autor: malyswiat5
Już teraz pomyśl o maturze i wybierz dla siebie najlepszą z możliwych opcji, aby przygotować się do niej. Na stronie https://sklep.terazmatura.pl/ znajdziesz wysokiej jakości repetytoria oraz produkty do nauki, które pozwolą na stopniowe zdobywanie wiedzy :) na pewno okaże się to pomocne i pomysłowe.

Re: Jaka szkoła

: 28 lut 2020, 16:22
autor: Oglik
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest również godna polecenia. Poza klasycznymi zajęciami dużo się tam dzieje, są wycieczki, obozy letnie i zimowe. Jest również dużo imprez kulturalnych i cyklicznych warsztatów interdyscyplinarnych. Duży nacisk kładzie się również na ruch i język angielski.

Re: Jaka szkoła

: 11 mar 2020, 11:41
autor: Dziewczyna
A jakie szkoły językowe polecacie, w których można się uczyć języka angielskiego? Czy słyszeliście o takiej szkole jak ProfiLingua? Widziałam ostatnio jej ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna :) Co o niej sądzicie?

Re: Jaka szkoła

: 23 mar 2020, 22:24
autor: marvin
Bardzo dobra placówka edukacyjna w Warszawie to Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1. https://cku1.edu.pl/ Prowadzą liceum ogólnokształcące, szkołę policealną, kursy maturalne i kwalifikacyjne kursy zawodowe Kończyłem u nich szkołę policealną na kierunku technik administracji i jestem zadowolony z wyboru. Jakość nauczania u nich oceniam jak najlepiej.

Re: Jaka szkoła

: 24 mar 2020, 12:01
autor: Kava
Moja chodzi do publicznej i mają tam dobrą kadrę :)

Re: Jaka szkoła

: 30 mar 2020, 18:18
autor: kazna
Warto zajrzeć na tę strone aby dowiedzieć się więcej o tym temacie: http://www.16lo.pl/

Re: Jaka szkoła

: 31 mar 2020, 13:53
autor: Dzony82
Witam,szkołą juz wybrana,a co sądzicie o zapisaniu dziecka na zajęcia dodatkowe? Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat https://kidos.pl/zajecia/warszawa/p,judo-aikido Co sądzicie os portach walki? Myślę,że dobrze,aby dziecko chodziło na jakieś zajecia sportowe.

Re: Jaka szkoła

: 02 kwie 2020, 8:57
autor: kreman96
a jak to jest z zajeciami muzycznymi teraz? wiem, że są lekcje muzyki jako przedmiot często, ale chciałbym, żeby dziecko miało też możliwość używania instrumentów np na zajęciach dodatkowych, bo ostatnio spodobało mu się pianino cyfrowe dla dzieci i chciałbym, żeby mógł to rozwijać

Re: Jaka szkoła

: 08 kwie 2020, 9:23
autor: lormol
Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu szkół językowych to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://kredkowski.pl/ Firma ta działa w wielu miastach na terenie województw dolnośląskiego i lubuskiego.

Re: Jaka szkoła

: 10 kwie 2020, 9:42
autor: edran
Jeżeli jesteście osobami, które zarządzają szkołami lub prowadzą własne placówki tego typu to polecam wam zajrzeć na stronę https://wamax-druk.pl/ Firma ta zajmuje się dostarczaniem wzorów dyplomów, pucharów, medali, kredy szkolnej i inne tego typu rzeczy dla szkół.

Re: Jaka szkoła

: 10 kwie 2020, 20:05
autor: annika
Ja studiowałam prawo urzędnicze na podwarszawskiej uczelni - w Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia i jak najlepiej oceniam te studia. Dobre przygotowanie do zawodu, wysoki poziom nauczania i fajna kadra. Sam kierunek ciekawy i zawsze na czasie, praca po nim jest.

Re: Jaka szkoła

: 20 kwie 2020, 12:21
autor: tymon55
Jeżeli chodzi o szkołę to wrzesień będzie dla mnie ciężkim miesiącem no chyba że postaram się i kupię już teraz książki. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html znalazłam bardzo interesująca ofertę odnosnie podręczników z której skorzystam.

Re: Jaka szkoła

: 26 kwie 2020, 7:01
autor: Mela
Jak dla mnie to prywatna. Mam już spore doświadczenie z różnymi szkołami i muszę przyznać, że prywatne placówki mogą znacznie więcej zaoferować waszym dzieciom. Jak szukacie czegoś z Warszawy to polecam Te Vizje Wawer. Dużo fajnych zajęć, kół tematycznych, no i wiadomo angielskiego i innych języków obcych.

Re: Jaka szkoła

: 28 maja 2020, 20:38
autor: Dzony82
Najlepsza szkoła to zielona szkoła :) Wiadomo, to tylko kilka dni, ale jeśli uda Wam się namówić nauczycieli, to możecie wysłać swoje dzieci w super miejsce, czyli na mazury https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... urach.html. Nie ma lepszego miejsca do nauki i odpoczynku, niż nad jeziorem na mazurach.

Re: Jaka szkoła

: 03 cze 2020, 13:22
autor: Ollis
Wiele zależy co będziesz chciała robić zawodowo i to ułatwi Ci na pewno łatwiejszy wybór kierunku oraz samej i trafiliśmy szkoły. Ja nie tak dawno pomagałem wybrać dla syna odpowiednią placówkę, która też będzie pasowała co do jego zainteresowań i zdecydowaliśmy sie w Łodzi postawić na Cosinus, który otwiera też szkoły dzienne i to bezpłatnie. Mają w ofercie edukacyjnej profil Programista, który wydaje się być bardzo przyszłościowy i do tego zapewniają mnóstwo darmowych dodatków jak zeszyty, podręczniki, karnety sportowe oraz tablety :)

Re: Jaka szkoła

: 17 sie 2020, 22:55
autor: hacker88
Oglik pisze: ↑28 lut 2020, 16:22 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest również godna polecenia. Poza klasycznymi zajęciami dużo się tam dzieje, są wycieczki, obozy letnie i zimowe. Jest również dużo imprez kulturalnych i cyklicznych warsztatów interdyscyplinarnych. Duży nacisk kładzie się również na ruch i język angielski.
Potwierdzam, również słyszałem dużo o tej szkole, Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to bardzo dobra podstawówka. Uczniowie bardzo dobrze dogadują się z gronem pedagogicznym, które absolutnie nie jest tam z przypadku. Szkoła ma również bardzo dobrze wyposażenie, to również wpływa bardzo pozytywnie na poziom nauki.

Re: Jaka szkoła

: 18 sie 2020, 13:05
autor: brakus.eunice
Warto sprawdzić opinie o danych placówkach, aby dobrze wybrać.

Re: Jaka szkoła

: 19 sie 2020, 12:26
autor: leonor95
Moje dziecko posłałam do szkoły prywatnej. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie i otrzyma tam najlepszą opiekę.

Re: Jaka szkoła

: 19 sie 2020, 18:49
autor: hunebe
taka szkoła, która naprawdę potrafi nauczyć i kładzie duży nacisk na praktykę jeśli mówimy o osobach które już ukończyły liceum. zdecydowanie na wyróżnienie pod tym względem zasługuje Cosinus Wrocław, gdyż oferuje nie tylko ciekawe i przyszłościowe kierunki jak np. higienistka stomatologiczna czy opiekun medyczny, ale właśnie kładzie duży nacisk na naukę praktyczną. ja się wybieram na asystentkę stomatologiczną https://www.cosinus.pl/szkola-policealn ... tologiczna - w rok zdobędę naprawdę porządny zawód i będę szukać zatrudnienia w gabinetach

Re: Jaka szkoła

: 09 wrz 2020, 12:41
autor: malyswiat5
Jeśli chodzi o kwestie językowe, warto wybierać nauczycieli lub szkoły z dobrym podejściem do dzieci. Na pewno to zaprocentuje w przyszłości. Zainwestuj zatem w https://angielski-konwersacje.pl/ i postaw na naukę na najwyższym poziomie. Na pewno będzie to opcja, która będzie korzystna dla Ciebie jak i Twojego dziecka, które z chęcią będzie przychodzić na zajęcia.

Re: Jaka szkoła

: 14 wrz 2020, 21:17
autor: Sarina
Moim zdaniem przyszłość warto powiązać ze sztuką - to bardzo rozwija umysł dziecięcy no i obecnie na rynku pracy brakuje dobrych grafików komputerowych, a taki odpowiedni digital painting kurs pozwoli na dobre przygotowanie do zawodu w przyszłości. Jest to ciekawy a zarazem bardzo rozwijający zawód- Grunt to wybrać odpowiednie zajęcia a pracownia artystyczna Domin z Krakowa organizuje własnie takie https://domin-krakow.pl/kurs-digital-pa ... photoshop/ - myślę więc ,że warto spojrzeć na ich ofertę

Re: Jaka szkoła

: 30 paź 2020, 14:10
autor: tataninacibulskaó
Moje dziecko chodzi do krakowskiej szkoły rysunku. Nazywa się Artakademia. Istnieje wiele różnych kierunków rysowania, ale najbardziej interesował mnie sam proces uczenia się. Bardzo podobało mi się, że możesz zobaczyć, co dzieje się na warsztatach, wchodząc na ich stronę internetową i online https://artakademia.com/kursy-rysunku-d ... tkujacych/, aby zobaczyć, jak rysuje Twoje dziecko. :ugeek:

Re: Jaka szkoła

: 15 lis 2020, 20:20
autor: jagódka
"Nasze dziecko w przyszłym roku rusza do szkoły. Cały czas myślimy o tym gdzie go zapisać. Poważnie zastanawiamy się nad prywatną szkołą Te Vizja - https://gdansk.tevizja.pl/#_ga=2.206017 ... 1518604893 Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat i zapoznałam się z programem nauczania. Uważam, że to będzie najlepszy start w przyszłość dla naszego dziecka jaki możemy mu zapewnić."

Re: Jaka szkoła

: 02 kwie 2021, 23:37
autor: juluś443
Najcięższym wyborem jest chyba wybór odpowiedniego kierunku studiów, bo zdecydowanie większość osób wiąże już z nimi przyszłość i wykonywanie zawodu. Jedną z lepszych warszawskich uczelni jest AEH. Uczelnia spełnia oczekiwania oraz posiada najlepszą kadrę pedagogiczną.

Re: Jaka szkoła

: 06 kwie 2021, 11:20
autor: Dzony82
W szkołach wyższych zadania głównie opierają się na wykonywaniu różnych projektów więc polecam wam tutaj stronkę internetową leadership center pod likiem https://leadership-center.pl/. Polecam wam zajrzeć i poczytać trochę ciekawych artykułów na ten temat ;)

Re: Jaka szkoła

: 10 kwie 2021, 23:58
autor: RenataŚ
Wspomniano o zielonej szkole, więc również podzielę się ofertą, która ostatnio zrobiła na mnie duże wrażenie. Aktywna Zielona Szkoła to doskonale przemyślenie programy wyjazdów na Mazury, jak również w góry i nad morze. Dzieci mają okazję spędzić aktywnie czas podczas zabaw prowadzonych przez doświadczonych animatorów, a także uczyć się i poznawać nowe miejsca w trakcie zwiedzania. Ogromny plus za indywidualne podejście do potrzeb i możliwość połączenia programów. Koniecznie dowiedzcie się więcej http://kumitetravel.pl/aktywna-zielona-szkola/.

Re: Jaka szkoła

: 26 kwie 2021, 21:21
autor: piórko
kreman96 pisze: ↑02 kwie 2020, 8:57 a jak to jest z zajeciami muzycznymi teraz? wiem, że są lekcje muzyki jako przedmiot często, ale chciałbym, żeby dziecko miało też możliwość używania instrumentów np na zajęciach dodatkowych, bo ostatnio spodobało mu się pianino cyfrowe dla dzieci i chciałbym, żeby mógł to rozwijać
Jeżeli Twoje dziecko interesuje się muzyką to warto zainwestować w trochę bardziej profesjonalne pianino, które posłuży mu na dłużej. Polecam model P130 z Audiety. W dobrej cenie i przyjemnie brzmi.

Re: Jaka szkoła

: 12 maja 2021, 9:56
autor: aduś88
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w zajęcia dodatkowe dla dzieci? Chętnie dowiem się więcej https://kidos.pl/zajecia/lublin Czy uważacie,że to dobry pomysł? Zalezy mi na tym,by moje dziecko cały czas się rozwijało, zbliżają się wakacje. Proszę o wasze opinie, chętnie dowiem się więcej.

Re: Jaka szkoła

: 17 maja 2021, 11:46
autor: Martuszeczkać
Jeżeli ktoś z was szuka ciekawych zajęć dla dziec to polecam zapoznać się z ofertą tego punktu https://sktszczecin.pl/#. Ja chodzę tam z moją córką na tenisa i świetnie się przy tym bawimy. Polecam zapoznać się z ich ofertą i zapisywać się czym prędzej bo mają fajną ofertę cenową.

Re: Jaka szkoła

: 25 maja 2021, 20:57
autor: buźka
kreman96 pisze: ↑02 kwie 2020, 8:57 a jak to jest z zajeciami muzycznymi teraz? wiem, że są lekcje muzyki jako przedmiot często, ale chciałbym, żeby dziecko miało też możliwość używania instrumentów np na zajęciach dodatkowych, bo ostatnio spodobało mu się pianino cyfrowe dla dzieci i chciałbym, żeby mógł to rozwijać
Moja córka gra na pianinie cyfrowym z Audiety model P130 i bardzo dobrze jej się z nim pracuje. Tez niedawno zaczęła naukę, ale idzie jej coraz lepiej i jest bardzo zadowolona z nowego instrumentu.

Re: Jaka szkoła

: 01 cze 2021, 10:37
autor: Bonić
Z prywatnych szkół podstawowych muszę przyznać, że bardzo zaciekawiła mnie propozycja szkoły PSP Świat Ucznia, która działa w Białymstoku. To bardzo ciekawa i dobrze zorganizowana placówka, które ma szeroki wachlarz oferty edukacyjnej dla konkretnych uczniów. Dlatego warto się z nimi skontaktować i dokładnie zapoznać z daną ofertą. Warto monitorować takie placówki i sprawdzać ich aktualną ofertę.

Re: Jaka szkoła

: 02 lip 2021, 14:32
autor: rafałko
Dobra szkoła to taka, która przygotowuje do wykonywania zawodu np. szkoła policealna, można uczyć uczyć dziennie lub weekendowo, nauka jest darmowa, przygotowują do egzaminu państwowego. wystarczy tylko dobrze poszukać kierunku, który spełnia oczekiwania. Warto również stale się uczyć i rozwijać, polecam kierunki medyczne np. opiekun medyczny.

Re: Jaka szkoła

: 30 wrz 2021, 9:59
autor: MarzenŻ
Polecam przeczytać ten bardzo ciekawy artykuł o wyborze szkoły niepublicznej https://www.naucz-sie.pl/artykul/wybor- ... owac-97181. Ja właśnie przeczytałam i uzyskałam jasny pogląd na ten temat i powiem wam, inne artykuły są też równie ciekawe.

Re: Jaka szkoła

: 13 paź 2021, 22:05
autor: delicja
Prawda jest taka, że nie każde dziecko ma równy dostęp do edukacji. Sytuacje w życiu bywają bardzo różne. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja . Macie tam bowiem namiar na ciekawą fundację, która wspiera edukację między innymi poprzez różnego rodzaju programy.