Strona 1 z 1

Żłobek w Warszawie

: 10 gru 2020, 8:06
autor: KamilŻ
Hej. Moja żona chciałaby wrócić do pracy już od nowego roku, dlatego musimy znaleźć żłobek dla naszego dziecka. Chcemy by nasza córka miała dobrą opiekę. Polecicie coś?

Re: Żłobek w Warszawie

: 13 gru 2020, 20:53
autor: KamilŻ
Bardzo ciekawą ofertę mają http://www.hipopo.pl/ jak dla mnie jest to świetna opcja

Re: Żłobek w Warszawie

: 27 gru 2020, 21:17
autor: Aleksa60
Sprawdźcie ofertę żłobka Anteczek. Powinna wam się spodobać, bo organizują dla maluchów liczne zajęcia dodatkowe takie jak gimnastyka. Nie mogę też nie pochwalić opiekunek, które mają fantastyczne podejście do każdego dziecka. To sprawdzona i jak najbardziej zaufana placówka.

Re: Żłobek w Warszawie

: 26 cze 2021, 0:00
autor: Mamuśka
Warto wybrać żłobek anglojęzyczny, to świetny start dla dziecka. Ja właśnie do takiego posłałam swoje dziecko i jestem bardzo zadowolona, wybrałam placówkę prywatną, ale koszt jest porównywalny z publiczną. Cieszę się, że moje dziecko zostaje bez płaczu, dobrze się bawi i poznaje przy tym język obcy.

Re: Żłobek w Warszawie

: 12 wrz 2021, 16:31
autor: towiś
Jeśli chcecie kompleksowo zadbać o rozwój dziecka, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.wioski.co . Znajdziecie tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Macie tam bowiem miejsca, gdzie zajmują się kompleksowo dzieckiem. Wspierają jego edukację i troszczą się o jego rozwój.