Strona 1 z 1

kryptowaluty

: 28 paź 2020, 10:17
autor: boluś
Znajomy opowiadał mi ostatnio o https://exeno.com/ podobno można tam kupić produkty za kryptowalutę. Szczerze mówiąc nie wiedziałem co to takiego, ale poczytałem troszkę i zaczynam poważnie myśleć o obrocie tą walutą. Jestem ciekaw czy już mieliście styczność z tym tematem, czy jest to dla was nowość?

Re: kryptowaluty

: 10 lut 2021, 21:50
autor: hacker88
Wpadłem ostatnio w internecie na stronę która ma zawsze aktualne kursy kryptowalut - https://kryptowaluty.expert/notowania-kryptowalut/ . Na stronie znajdziemy również sporo informacji o newsach z branży, one również często są bardzo ważne. Możemy bardzo dużo zyskać śledząc takie informacje, dzięki nim można bardzo szybko reagować na spadki i wzrosty tych kursów.

Re: kryptowaluty

: 29 kwie 2021, 13:00
autor: Dziewczyna
Ja również chciałabym zainwestować w coś moje oszczędności, jednak kryptowaluty mnie do końca nie przekonują... Może Wy mace jakieś pomysły co do tego jak dobrze ulokować pieniądze, kiedy ma się zgromadzony taki kapitał? W co Wy zainwestowaliście? Jesteście zadowoleni z Waszej decyzji?

gra z wampirem

Re: kryptowaluty

: 09 maja 2021, 22:23
autor: ałka2
W cokolwiek chce się zainwestować to przede wszystkim trzeba mieć w danym temacie odpowiednią wiedzę. Akurat kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne. Na ich temat dużo przydatnych informacji można w necie znaleźć. Sama jestem po lekturze http://www.optimusplus.pl/handel-krypto ... nformacji/ , gdzie na temat handlu kryptowalutami można się sporo dowiedzieć. Warto zaglądać na takie strony.

Re: kryptowaluty

: 07 wrz 2021, 11:51
autor: józka
A gdzie wymieniacie zazwyczaj kryptowaluty? Ja wybrałem bardzo dobre miejsce takie jak http://www.tothemoon.pl/ . Tutaj najczęściej wymieniam krypto, ponieważ transakcje są niskie i przede wszystkim jest możliwość wybrania później gotówki w bankomacie jeśli nie chcemy osobiście zjawiać się w kantorze

Re: kryptowaluty

: 12 paź 2021, 9:27
autor: Cryptoinf
Zdecydowanie warto zajrzeć na strone https://cryptoinformator.pl/opinie-profit-maximizer/ jeśli szukamy konkretnych informacji o zarobkach na kryptowalutach i opiniach o serwisach inwestycyjnych. Serdecznie polecam wszystkim osobom które nie wiedza w co zainwestować pieniądze.