Strona 1 z 1

adwokat

: 08 paź 2020, 12:13
autor: sześć
Czasem człowiek nie ma innego wyjścia i musi skorzystać z pomocy prawnika. Dobry adwokat może wyrwać nas z różnych, nawet najgorszych problemów. Ważne, żeby takiemu prawnikowi ufać. Zgadzacie się?

Re: adwokat

: 28 paź 2020, 3:27
autor: wędzik
Z pewnością dobry adwokat zna wszelkie przepisy i umiejętnie je wykorzystuje nie tylko w sprawach cywilnych, karnych ale i np. przy obsłudze firm. Mec. Cejrowski i jego załoga specjalizują się w wielu dziedzinach prawa i umiejętnie łączą przepisy z różnych tych dziedzin by w pełni pomóc klientowi w problemie

Re: adwokat

: 02 lis 2020, 16:46
autor: ginamó
Jeśli chodzi o mnie, to całkowicie udana okazała się współpraca z kancelarią adwokacką https://witkowski-partnerzy.pl/ . To właśnie oni odpowiadają za pomoc przy ogłoszeniu naszej upadłości konsumenckiej.

Re: adwokat

: 08 lis 2020, 23:22
autor: brałemijadłem
Mecenas Mariusz Olężałek to osoba którą polecam w sprawach karnych, to świetny specjalista ma w tych sprawach duże doświadczenie. W momencie kiedy dochodzi do tymczasowego aresztowania lub zatrzymania możemy liczyć na jego pomoc, bardzo skutecznie odracza lub przerywa wykonywanie kary. Kancelaria którą prowadzi ma telefon czynny całą dobę, pomoc otrzymamy nawet w bardzo późnych godzinach nocnych.

projektor tv

Re: adwokat

: 23 lis 2020, 23:10
autor: sofia11
Nie martw się. Wszystko się ułoży. Ja też ostatnio szukałam adwokata i trafiłam na ofertę adwokat Poznań. Chcę się tam umówić na spotkanie i skorzystać z pomocy podczas sprawy rozwodowej. Mój rozwód zapowiada się nieciekawie. Będzie ciężej niż przypuszczałam.

Re: adwokat

: 24 lis 2020, 13:38
autor: bęrib
Też jakiś czas temu potrzebowałem pomocy prawnej. Zdecydowałem się w końcu na usługi kancelarii adwokackiej https://www.adwokat-plonsk.pl/ z Płońska i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Tam otrzymałem pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Re: adwokat

: 01 gru 2020, 9:42
autor: Dęra
Pomoc prawna to w obecnych czasach niestety konieczność, jeżeli prowadzisz firmę czy się rozwodzisz. Samemu to można poczytać w Internecie, ale często jest tyle błędnych informacji, że musi to zweryfikować jakiś profesjonalny Adwokat. W innym przypadku można przegrać sprawę sądową. Lepiej zainwestować trochę niż później płakać.

Re: adwokat

: 03 gru 2020, 9:00
autor: dębir
Kontakt do sprawdzonego specjalisty, który będzie potrafił nam pomóc jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z kancelarią https://www.vocaadvise.pl/ Tam otrzymałem pomoc, której potrzebowałem. Kancelaria ta znajduje się w Gdańsku.

Re: adwokat

: 04 gru 2020, 10:23
autor: januś2444
Z tego co zauważyłem to bardzo dużo osób szuka pomocy prawnej, ponieważ mają problemy spowodowane jazdą pod wpływem alkoholu. Na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/ znajdziecie więcej informacji na temat konsekwencji prowadzenia pojazdu pod wpływem.

Re: adwokat

: 17 gru 2020, 11:54
autor: tómtern
Jeżeli mieszkacie na terenie Zielonej Góry lub okolic i rozglądacie się za dobrym specjalistom, który wam pomoże to polecam wam zgłosić się do http://kancelaria-zielonagora.pl/ Jest to bardzo dobra kancelaria adwokacka, na której można w pełni polegać.

Re: adwokat

: 18 gru 2020, 12:46
autor: Róża
Będąc w temacie prawa, chciałabym wam opowiedzieć moją historie z odzyskiwaniem należności. Jakiś czas temu wysłałam pewnej firmie towar z odroczonym terminem spłaty. Ufałam, że wypełnią swoje zobowiązania w stosunku do mnie, jednakże bardzo się pomyliłam. Nie dość, że nie opłacili faktury, to jakakolwiek próba kontaktu z nimi kończyła się fiaskiem. Koleżanka poleciła mi wtedy, żebym skontaktowała się z firmą https://solidnewezwanie.pl/ Poprzez formularz wysłałam do nich wszystkie potrzebne dokumenty i w moim imieniu wysłali do dłużnika listowne wezwanie do zapłaty. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ale ostrzegam was, sprawdzajcie dokładnie firmy, którym wysyłacie swoje produkty :)

Re: adwokat

: 22 gru 2020, 12:17
autor: jętranim
Jeżeli mieszkacie na terenie Gdańska lub okolic i rozglądacie się za porządną kancelarią adwokacką to polecam wam zgłosić się do https://www.adwokatgiesek.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą prawną. Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: adwokat

: 27 gru 2020, 15:06
autor: mokka
Mogę polecić kancelarię mecenasa Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, bo wiem że ci prawnicy pomagają ludziom na całym wybrzeżu ale ja akurat korzystałam z ich usług w Kamieniu Pomorskim, biegle posługują się też językiem niemieckim, poradzą sobie z każdą, nawet trudną sprawą

Re: adwokat

: 20 mar 2021, 18:09
autor: hunebe
Pomimo iż jest to skrajnie nieodpowiedzialne i nielegalne, to niestety jazda po alkoholu nadal się zdarza i to w niemałych ilościach. Przestrzegam, by tego nie robić, ale jeśli by się już zdarzyło to można wezwać pomoc prawną na miejsce zatrzymania co pomoże w późniejszych sprawach związanych z prowadzeniu po pijaku

Re: adwokat

: 28 mar 2021, 23:06
autor: Maciek Ła
Ja mam namiar na sprawdzoną kancelarię w Gdańsku. Jak coś to podrzucam namiry: Kancelaria Adwokacka Agata Morawska na Toruńskiej. Pani Agata to doświadczona prawniczka i działa w różnych dziedzinach prawa. Jak ktoś potrzebuje pomocy to najlepiej po prostu umówić sie na wizyte w celu omówienia problemu.

Re: adwokat

: 29 mar 2021, 19:10
autor: adwokaś87
Polecam wam bardzo usługi rozwody wrocław . jest to adwokat który pomaga mi w prowadzeniu mojej działalności gospodarczej pod względem prawnym, przygotowuje opinie prawne i dobrze włada językiem angielskim. Polecam również adwokata do spraw zwiazanych z narkotykami

Re: adwokat

: 19 kwie 2021, 1:28
autor: Jaś89
Jeśli chodzi o pomoc prawną z nieruchomościami, czy ogólnie w branży budowlanej, to na pewno możesz zajrzeć na stronę kancelarii radcy prawnego https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... budowlana/, ponieważ ma on w tych dziedzinach już spore doświadczenie.

Re: adwokat

: 25 kwie 2021, 10:35
autor: Płaszczka
Długo szukałam dobrego adwokata, aż wreszcie się udało. Trafiłam do kancelarii http://www.grudziadzadwokat.pl/zakres-uslug/, gdzie spotkałam się z niezwykle profesjonalnym podejściem. Moje sprawy zostały poprowadzone zgodnie z oczekiwaniami. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc i wszystkim polecam te usługi.

Re: adwokat

: 27 kwie 2021, 23:32
autor: rafałos
Ja w Gorlicach jakiś czas temu korzystałem z usług adwokata pana Filipa Tohla, https://filiptohl.pl/prawo-rodzinne-i-spadkowe/ To super solidny i skuteczny adwokat, także jeśli macie jakieś sprawy do załatwienia i potrzebujecie pomocy prawnej a jesteście z Gorlic czy okolic to skierujcie się do niego, na bank należycie wam pomoże.

Re: adwokat

: 11 maja 2021, 13:03
autor: MirkaĆ
My korzystaliśmy juz klika razy z pomocy adwokata z tej kancelarii w Myszkowie www.adwokatkarpowiczmyszkow.pl i powiem wam, że paradoksalnie wspominamy sprawę bardzo dobrze. Nasz problem był bardzo trudny i przykry ale pomoc, że strony Pana mecenasa okazała się bardzo pomocna.

Re: adwokat

: 28 maja 2021, 15:08
autor: bogo18ł
Długo poszukiwałem adwokata zajmującego się prawem administracyjnym - ale już po kłopocie! Solidnego wsparcia i pomocy na tym polu dzielili nam https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-administracyjne/ . Przede wszystkim chodziło mi o uzyskanie decyzji administracyjnych , ale i sporządzenie opinii prawnej.

Re: adwokat

: 03 cze 2021, 11:07
autor: Sylwiaś
Wejdź na stronę https://zaufanyadwokat.pl/. Porównaj opinie tam dodane i oceny wszystkich adwokatów ze specjalizacją która dotyczy Twojej sprawy - ja tak zrobiłam przy sprawie rodzinnej. Prawdopodobnie znajdziesz w taki sposób odpowiedniego adwokata i dzięki temu unikniesz złego wyboru. Ja tak zrobiłam i polecam!

Re: adwokat

: 21 sie 2021, 7:06
autor: JędrulaŃ
Ja mam bardzo fajną kancelarię adwokacką w Szczytnie http://kancelaria-adwokacka.szczytno.pl/kontakt . Kancelaria specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym, obrocie nieruchomościami, prawie karnym jak i postępowaniach administracyjnych. Ja korzystałam z pomocy tej kancelarii w sprawie rodzinnej .

Re: adwokat

: 24 sie 2021, 14:19
autor: MonikaŻ345
Ja ze swojej strony polecam bardzo dobrą kancelarię adwokacką z Lublina http://adwokacipiotrowscy.pl/kontakt/. Ja załatwiałam u nich sprawy związane z prawem karnym. Mój syn niestety wszedł na zlą drogę i musieliśmy z mężem mu pomóc , potrząsnąć i powiem wam, że kancelarii bardzo nam pomogła wyjść z tego całego impasu....obronna ręką. Syna ma nauczkę i mam nadzieje, że ta lekcja czegoś go nauczyła.

Re: adwokat

: 24 sie 2021, 23:24
autor: bARTICZŻ
Jeżeli szukasz dobrej kancelarii adwokackiej w Mysłowicach to polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii https://xn--adwokat-mysowice-tyc.pl/kontakt/, która znajduję się na Wolności. Kilka razy korzystałem z pomocy tej kancelarii bo naprawdę pomagają najlepiej i najskuteczniej.

Re: adwokat

: 30 sie 2021, 8:10
autor: sambó
Kontakt do sprawdzonej i zaufanej kancelarii adwokackiej jest ważny. Jeżeli mieszkacie w okolicach Chorzowa to polecam wam zgłosić się do https://www.zubrzyckaadwokat.pl/ Tam pracują świetni adwokacki, na których można w pełni polegać. Sam otrzymałem od nich profesjonalną pomoc, której potrzebowałem.

Re: adwokat

: 23 wrz 2021, 18:39
autor: ginamó
Natychmiast było mi potrzebne sporządzenie umowy cywilnoprawnej. Dzięki https://www.adwokat-leszno.pl/oferta/prawo-cywilne okazało się to w zupełności możliwe. Taka jakość absolutnie sprostała moim wymogom i pozwoliła dojść do sukcesu. Na własną rękę bym tych spraw nie ogarnął.

Re: adwokat

: 24 wrz 2021, 16:54
autor: ginamó
Rozglądanie się za idealnymi usługami prawnymi zajęło mi trochę czasu, ale się udało. Zdecydowałem się na skorzystanie z usług https://www.cgh-kancelaria.pl/obszary-praktyki/ co było znakomitym pomysłem. Udzielono mi porad odnośnie obsługi prawnej organów spółek. Świetna sprawa!

Re: adwokat

: 25 wrz 2021, 0:06
autor: kórka
Adwokat http://www.adwokat-jaworzno.pl/prawo-cywilne.html okazał się prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Pomoc z zakrsu prawa cywilnego pozwoliła mi na uniknięcie kłopotów dotyczących sprawy o zasiedzenie. Wiele kwestii na tym polu nie było dla mnie do końca jasnych, jednak właśnie te niejasności udało się rozwiać. Idealnie!

Re: adwokat

: 25 wrz 2021, 23:16
autor: MEGŻ
Dobry adwokat jest na wagę złota i warto zrobić wszystko, żeby do takiej kancelarii trafić. Ja miałam szczęście i trafiłam do bardzo dobrej kancelarii http://adwokacipiotrowscy.pl/ w Lublinie. Do kancelarii zgłosiłam się dlatego, że moje małżeństwo stanęło na granicy rozpadu....Mój maż zaczął nadużywać alkoholu i był wobec mnie i dzieci agresywny....musiałam coś z tym zrobić bo dłużej już nie mogłam ciągnąć tej fikcji.

Re: adwokat

: 13 paź 2021, 11:54
autor: krótka
Adwokat https://www.latoch.pl/oferta/prawo-cywilne udzielił mi należytego wsparcia w kwestiach dotyczących prawa cywilnego. Wiele kwestii było dla mnie niejasnych i chciałem rozwiązać wiele sporów na tym polu. Dużo się dowiedzialem, wiem również których błędów już nie popełnię.

Re: adwokat

: 29 paź 2021, 8:44
autor: Maksymixć123
Dobrego adwokata znajdziemy w Lesznie na Słowiańskiej. Kancelarię poleciła mi moja dobra znajoma, która też korzystała z usług tej kancelarii https://powierza.com.pl/kontakt i bardzo ich chwaliła. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii bo naprawdę pomagają jak mogą najlepiej i moim zdaniem niema dla nich sprawy, której nie dałoby się załatwić.

Re: adwokat

: 07 lip 2022, 11:51
autor: Patryszka
Nie wyobrażam sobie abym skorzystała z usług kogokolwiek komu nie ufam ;) ale przechodząc do tematu, prawnika szukałam w internecie. Szukałam informacji odnośnie mojego problemu w google. Przewertowałam dziesiątki artykułów i trafiłam na serwis https://www.ewindykacja24.pl/. W serwisie znalazłam dużą ilość artykułów odnośnie mojego problemu i zauważyłam że udzielają porad prawnych online. Skorzystałam z usługi serwisu i jestem z tego bardzo zadowolona. Po pierwsze moje zaufanie zbudowały artykuły w serwisie które piszą prawnicy udzielający porad prawnych, po drugie opinie klientów serwisu którzy skorzystali z ich usług.

Re: adwokat

: 25 sty 2023, 17:30
autor: jagódkaa
Jak chodzi o takie aspekty, jak podważenie testamentu adwokat wrocław Agnieszka Duży może was wesprzeć. Wiadomo, że w życiu różne bywają sytuacje i czasami ta pomoc prawna jest potrzebna, bo na pewno nie ma co działać na własną rękę. Także warto się zgłosić do tego adwokata.