Strona 1 z 1

Rehabilitacja w Akademii Ruchu

: 03 paź 2020, 3:03
autor: Zygbert_79
Witam. Czy chodził ktoś z was na zajęcia rehabilitacyjne do Akademii Ruchu w Warszawie? Dowiedziałem się, że oferują też rehabilitację dla dzieci, ale zanim zapiszę na nią swojego syna, chciałbym poznać wasze opinie na temat tego gabinetu.

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

: 28 paź 2020, 0:18
autor: alberta_90
Ja dość długo szukałam dobrego gabinetu, gdzie mogłabym zapisać się na rehabilitację w Warszawie. W końcu trafiłam na Akademię Ruchu i uważam, że lepszego miejsca nie mogłam znaleźć. Wspaniali specjaliści, kompleksowa opieka i błyskawiczne efekty. Serdecznie polecam!

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

: 28 lis 2020, 20:59
autor: Daenerys
Rehabilitacja to konieczność jeżeli chodzi o zdrowe ciało. Przez dłuższy czas na skutek wielu lat treningów męczyły mnie okropne bóle pleców, jednak po przeczytaniu na http://www.rehabilitacje.org/ kilku artykułów zdecydowałem się pójść na rehabilitację i teraz jest o niebo lepiej, mogę bez problemu chodzić i się schylać.

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

: 06 gru 2020, 22:48
autor: mem002
A może jesteście w stanie wykonywać rehabilitację w domu? Potrzebny będzie Wam na pewno sprzęt do rehabilitacji, który znajdziecie w sklepach medycznych. Osobiście rozglądałam się za ofertą stacjonarną, ale chyba zdecyduję się na to, co dostępne jest online, bo ceny są dużo niższe.

Re: Rehabilitacja w Akademii Ruchu

: 23 gru 2020, 8:40
autor: kaśka111
Problemy z kręgosłupem to poważna sprawa. Nie ma sensu czekać, aż coś się samo poprawi, bo może się to skończyć dla Was niezbyt korzystnie, zwłaszcza jezeli macie dyskopatię Najlepiej zrobicie, jeśli sami wybierzecie masaż i rehabilitację, bo to najlepiej wpłynie na poprawę Waszego zdrowia. W http://www.rehabilitacje.org/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, więc nie ma na co czekać. Dodatkowo mają tam sporo zabiegów i masaży które bardzo pomagają naszemu zdrowiu :)