Strona 1 z 1

Re: Adapter zamiast fotelika

: 05 wrz 2019, 15:18
autor: iwanska
weron pisze: ↑31 sie 2019, 13:44 Znalazłam ostatnio na necie takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ i pytanie czy ktoś już je stosował? Jak dla mnie świetny produkt który idealnie zastąpi foteliki dziecięce. Koszt niewielki a możliwości ogromne chociażby możliwość zabierania ich wszędzie ze sobą w przypadku sytuacji awaryjnych.
Ja polecam. Już gdzieś pisałam o tym. Bardzo fajnie i prosto się montuje. Więc i można szybko zdemontować i przenieść do innego auta. Do tego waga idealnie pozwala nanp. zostawienie pasa dziecku w tornistrze (jakieś 100g). I osoba odbierająca może od razu założyć w drugim samochodzie.

Re: Adapter zamiast fotelika

: 11 wrz 2019, 10:33
autor: janeczka88
Moim zdaniem te pasy Smart Kid Belt sprawdzają się ekstra. Też mamy i polecamy. Korzysta z nich 9 latek, któremu brakuje wzrostu odpowiedniego i super sprawa, niż fotelik dla takiego dużego dziecka. Wygoda najważniejsza dla dziecka.

Re: Adapter zamiast fotelika

: 26 wrz 2019, 22:21
autor: Ollis
Wszystko zależy tak naprawdę od konkretnych potrzeb podczas poszukiwań koniecznie zajrzyjcie na https://aberlystore.pl/ gdzie znajdziecie szeroka listę produktów również w zakresie podróżowania i spacerów a więc spacerówki, chusty, czy śpiworki. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów i ostatecznie również cen.

Re: Adapter zamiast fotelika

: 22 sty 2020, 22:19
autor: ZofiaKatarzyna
Super opcja do adaptera Smart Kid Belt. Mam go od pół roku. Dobrze przytrzymuje ciało dziecka. Zreszta przed zakupem obejrzałam dośc dużo filmów z testami ;)

Re: Adapter zamiast fotelika

: 02 lut 2020, 13:26
autor: alimilo
No wlasnie na https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ostatnio widzialam wyniki testow.. producenci fotelikow - wstydzcie sie

Re: Adapter zamiast fotelika

: 23 lut 2020, 19:59
autor: gajkaa
Czytałam ten artykuł, super że w końcu udowodniono różnice między fotelikami a Smart Kid Belt. Pas sprawdza się super, mam nadzieję ludzie w koncu przejrzą na oczy. My pas mamy i zadowolona jestem