Strona 1 z 1

Opieka medyczna dla seniorów

: 07 lis 2020, 7:58
autor: Patrycja1986
Hej. Poszukuję zaufanej i polecanej placówki oferującej całodobową opiekę medyczną dla seniorów. Do tej pory trafiłam na ofertę Centrum Opieki Familia, która na razie najbardziej mnie zainteresowała. Słyszeliście o tym miejscu? Może powiecie mi coś więcej na jego temat?

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 20 lis 2020, 4:22
autor: Dargosław1993
Szczerze polecam Centrum Opieki Familia, bo pracuje tam wykwalifikowany i troskliwy personel, który wie, jak zadbać o dobro mieszkańców. Na stronie są ważne informacje, z którymi polecam zapoznać się przed pierwszą wizytą w tym domu opieki.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 21 lis 2020, 4:26
autor: Wagów
W domowych warunkach często jest trudno zapewnić odpowiednią opiekę seniorom, szczególnie jeśli są schorowani, dlatego najlepiej rozważyć dom opieki. Ja mogę Wam polecić Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Mają tam nawet oddział paliatywny.

artroskopia nadgarstka cena

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 18 lut 2021, 9:45
autor: paniola
Centrum Medyczne https://polmed.pl/ zapewnia badania laboratoryjne w domu pacjenta oraz wizyty domowe, więc bez problemu zaopiekują się każdym seniorem który tego potrzebuje i nie może wyjść z domu. Badania laboratoryjne dla seniorów są juz od 69 złotych, nalezy stale je kontrolowac bo wtedy można szybko działać i zawalczyć o zdrowie. Ponadto wynki można umówić z lekarzem na darmowej teleporadzie - wszystko bez wychodzenia z domu.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 18 lut 2021, 15:11
autor: kentka
Nei wiem jak wy ale ja zapisałam moją babcie do domu seniora http://podtopolami.eu tam ma opieke cały czas i jest bardzo zadowolona i nawet lepiej sie czuje. .

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 25 kwie 2021, 22:07
autor: iworka
Teraz to chyba jedynie co to warto uczęszczać do prywatnych placówek medycznych jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju badania itp. Zdecydowanie najkrótszy czas oczekiwania tam jest, mamy dostęp do lekarzy każdej specjalizacji no i oferują pełną diagnostykę. Takim miejscem które warto jest wybrać to z pewnością jest to Centrum Damiana https://www.damian.pl/ .

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 29 kwie 2021, 22:37
autor: lózacki
Babcię poddaliśmy ostatnio badaniom histopatologicznym. I muszę przyznać, że zostały one zrealizowane niezwykle sprawnie i na czas. Przede wszystkim zachwyciła nas jakość i sprawność z którą lekarz przebadał dostarczony materiał. A badania odbyły się w gabinecie https://dariuszlange.pl/kontakt/ . Zdrowie ponad wszystko!

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 17 maja 2021, 12:32
autor: Aneczka Łuczka
Jeżeli szukasz dobrej przychodni w Jarocinie to ja mogę polecić ich https://przychodniajarocin.pl/kontakt. Polecam zapoznać się z ich oferta bo mają super lekarzy i nie trzeba długo czekać na wizytę. Ja sama kilka razy korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 14 cze 2021, 10:31
autor: kaśkakaśka
Moją babcią zajmuje się bardzo sympatyczna pielęgniarka z Holi med jeśli kogoś interesuje opieka domowa Zamość, to bardzo polecam, nie wiem, czy funkcjonują również w innych miastach. Odkąd zdecydowaliśmy się na opieką domową widzimy dużą poprawę, nie tylko w poruszaniu się babci ale również w jej samopoczuciu. Pani, która do niej przychodzi ma świetne podejście do starszych osób, moja babcia ma demencję i czasami ma gorsze dni, więc bardzo cieszy nas cierpliwość, którą wykazuje się opiekunka.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 23 cze 2021, 18:59
autor: Małczo
Bardzo fajna współpraca jest z http://medykan.pl/. Jeżeli potrzebujemy dobrej, trafionej i co najważniejsze szybkiej diagnozy to zdecydowanie jest to miejsce, w którym powinniśmy po prostu się znaleźć. Ja byłem, jestem ich pacjentem, zdecydowanie polecam

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 20 lip 2021, 10:52
autor: kiła
Opieka medyczna dla seniorów to jedno. Inną równie ważną kwestią moim zdaniem jest opiekunka. Takie osoby często potrzebują pomocy nawet w codziennym funkcjonowaniu. Na terenie Niemiec opiekunka dla osób starszych to bardzo popularne zajęcie. Sama zaczęłam szukać ofert w tym zakresie i na https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ znalazłam tą, która mnie zainteresowała.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 24 lip 2021, 18:28
autor: meryś5444
Obecnie nie brakuje firm, które oferują pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jednak ważne jest to, aby podjąć współpracę ze sprawdzoną firmą. Myślę, że firma Promedica24 ma bardzo dobre warunki i zainteresuje was w szczególności. Powinniście sobie wszystko sprawdzić.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 25 lip 2021, 22:00
autor: Eliśka
Jeśli szukacie konkretnej pomocy w zakresie znalezienia dobrej oferty pracy za granicą i jednocześnie zależy Wam zarówno na profesjonalnym podejściu i świetnej organizacji pracy za naprawdę dobre pieniądze to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na https://pracadlaopiekunek24.pl/praca-ka ... astepstwa/ u których będziecie mogli liczyć na ciekawe oferty zarówno pracy na stałe, jak i na zastępstwo na krótszy czas. Ja jestem pozytywnie zaskoczona i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z takich możliwości, bo względem tych zarobków w kraju jest ogromna różnica.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 16 sie 2021, 15:30
autor: słoń
Wielu seniorów potrzebuje opieki całodobowej bo nie radzą sobie oni z powodów zdrowotnych z nawet podstawowymi czynnościami. Niektórym trzeba nawet gotować. Zastanawiałem się, co gotuje się takim osobom i na stronie https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/c ... ki/1200831 natrafiłem na poradnik. Informacje w nim zawarte okazały mi się bardzo pomocne.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 31 sie 2021, 12:16
autor: hannas
W przypadku opieki nad seniorami ważna jest ich aktywizacja. Doświadczeni opiekunowie wiedzą jak powinna przebiegać prawidłowo. Dzięki niej podopieczni mogą przez dłuższy czas być sprawni. Na stronie https://jaw.pl/2021/07/aktywizacja-osoby-podopiecznej/ można o niej szczegółowo poczytać.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 08 wrz 2021, 0:49
autor: tuśka778
Witam,moja babcia ma problemy z wątrobą. Zalezy mi na tym,by lekarz skierował ją na regularne wizyty kontrolne. Jaki lekarz zajmuje się schorzeniami wątroby? https://mediccentre.pl/specjalisci/hepatolog Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat, pozdrawiam.

Re: Opieka medyczna dla seniorów

: 26 paź 2021, 22:04
autor: hańka88
Witam,co sądzicie o tym,by skorzystac z opieki długoterminowej? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://zycieseniora.com/zdrowie-senior ... terminowej ? Zalezy mi na tym,by moja babcia miała zapewnioną opiekę na najwyzszym poziomie.

płyty aluminiowe na wymiar