Strona 1 z 1

salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki

: 17 lis 2020, 0:25
autor: ewuś
salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki - gdzie sie zaopatrujecie?

Re: salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki

: 26 lis 2020, 19:32
autor: marzenaś
Ja od kilku miesięcy korzystam już tylko z jednego miejsca- https://activeshop.com.pl/hurtownia-kos ... zestochowa. Wcześniej, aby zdobyć wszystkie kosmetyki i akcesoria, które były mi niezbędne musiałam składać zamówienie w kilku sklepach. Odkąd odkryłam te hurtownie mam doskonałej jakości produkty na wyciągniecie ręki. Do tego w cenach, które pozwalają mi na dużą oszczędność. Koniecznie sprawdźcie.

Re: salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki

: 03 mar 2021, 22:06
autor: kociara ę
ewuś pisze: ↑17 lis 2020, 0:25 salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki - gdzie sie zaopatrujecie?
Wyposażenie typu artykuły jednorazowe czy też akcesoria do zabiegów znajdziesz w sklepie medycznym https://lumamed.pl/ . Także artykuły typu rękawiczki jednorazowe, maseczki czy srodki do dezynfekcji.

Re: salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki

: 28 mar 2021, 8:51
autor: AlinkaŚ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej hurtowni w Gliwicach http://nova-hurt.pl/oferta/. Ja zamawiam u nich praktycznie wszystko do mojego salonu i powiem wam, że ceny maja super asortyment bajka. Z tego co wiem firm oferuje również szkolenia.

Re: salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki

: 30 mar 2021, 19:27
autor: iworka
Pomagam siostrze w realizacji jej marzenia o własnym salonie kosmetycznym, gdzie ona ogarnia kosmetyki, a ja remontuje jej lokal. Na koniec postawiłam na wyjątkowy design mebli, gdzie takie znalazłam na stronie https://dominova.com.pl/meble-do-food-court-cat-180 . Wygląd i jakość zupełnie inna od wielu sieciówek, głównie włoskie cenione marki, gdzie cena nie była jakaś drastyczna.

Re: salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki

: 29 kwie 2021, 8:01
autor: Asteń
Jeżeli szukacie do swojego salonu kosmetycznego wyposażenia i zależy Wam na jakości, dobrych cenach i profesjonalnym podejściu to na pewno warto tutaj wymienić FineFactory https://finefactory.pl/ licząc przy tym na jasne warunki, różnorodność, terminowość przeprowadzonych realizacji. Do tego też jeszcze można skorzystać przy zamówieniu z kodu rabatowego "Face15book" Pozdrawiam!

Re: salon kosmetyczny wyposażenie i kosmetyki

: 16 cze 2021, 21:47
autor: SylwiaŁ
Kompletując wyposażenie nie można zapomnieć o tak istotnej kwestii jak stroje dla kosmetyczek. Z doświadczenia wiem, że bardzo trudno jest dopasować ubranie dla różnych typów figury, aby każda z kobiet czuła się komfortowo, a równocześnie zachowała profesjonalizm. Ratunkiem okazały się sukienki medyczne od https://spawear.pl/22-sukienki-medyczne. Ich fasony są na tyle uniwersalne, że każda z nas czuje się w nich wyjątkowo. Doceniamy również dbałość o takie detale, jak ozdobne lamówki czy regulowane wiązania, którymi łatwo można podkreślić talię. Rewelacja!