Strona 1 z 1

Jakie strony o grillowaniu polecacie?

: 17 lis 2020, 12:47
autor: Januśz520
Siema

Chciałbym kupić grill ogrodowy, ale nie jestem wstanie powiedzieć czy będzie mi się to opłacało.
Czy możecie mi polecić jakąś stronę online z grillami ogrodowymi? Ogólnie jestem zainteresowany stroną Cookking.pl . Co Wy myślicie o tej stronie?

Re: Jakie strony o grillowaniu polecacie?

: 11 lut 2021, 1:06
autor: melville
Jeśli myślicie już o grillowaniu to zachęcam was do zapoznania się z Lotus Grill Polska, kupiliśmy u nich bezdymny, ekologiczny grill na węgiel i jesteśmy nim zachwyceni. W tym urządzeniu tłuszcz zbiera się w przeznaczonej dla niego stalowej misie, nie ścieka bezpośrednio na węgiel i dlatego grillowanie odbywa się bez kłębów niezdrowego dymu. Tu podrzucam stronę to sobie sprawdzicie szczegóły https://lotusgrill.pl/ Ja w każdym razie zdecydowanie wam tego grilla doradzam, jest super.

Re: Jakie strony o grillowaniu polecacie?

: 22 kwie 2021, 8:58
autor: Gułoń
Jeżeli jeszcze nie udało Wam się znaleźć żadnej ciekawej propozycji w zakresie grilli gazowych to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę przygotowaną przez Koler https://koler.pl/ u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, różnorodne propozycje i jednocześnie pełne wsparcie obsługi. Nasz wybór w marcu to Relish V1 z 5 palnikami o mocy 16kW tym bardziej że jeszcze udało się złapać dobrą promocję.

Re: Jakie strony o grillowaniu polecacie?

: 02 maja 2021, 22:57
autor: marvin
No i zaczął się sezon na grillowanie. U mnie cała rodzina kocha grilla, grillujemy nie tylko mięso, ale też warzywa- cukinia, bakłażan, pieczarki czy kukurydza też są pycha a nasze odkrycie to grillowany czosnek (cały w łupinkach), super potem jest do smarowania chleba. Podrzucam wam jeszcze artykuł o tym co wybrać- brykiet czy węgiel drzewny https://www.zimno-cieplo.pl/artykul/bry ... brac-90615 poczytajcie sobie i porównajcie, co lepsze.