Strona 1 z 1

taksówka

: 19 lis 2020, 2:20
autor: emmaĘ
polecajcie taxi ze swoich okolic

Re: taksówka

: 19 lis 2020, 19:11
autor: marvin
Dobra, to ja zaczynam :) U mnie jak najlepiej oceniam Tele-Taxi Katowice https://tele-taxikatowice.pl/ Są punktualni, mają nieprzesadzone stawki, w porządku kierowców, ogólnie są niezawodni. Sprawdził nam się też ich minivan, kiedy mieliśmy bardzo duże zakupy meblowe i do zwyczajnego auta nie miały szansy się zmieścić.

Re: taksówka

: 22 gru 2020, 16:56
autor: MaciejŹ
Z Mikołowa najlepsza taksówka to Radio Taxi https://www.taxi-mikolow.pl/ Najtańsi i mają spoko kierowców, są też punktualni i dobrze znają miasto. Ja zawsze ich wybieram.

Re: taksówka

: 10 mar 2021, 11:47
autor: GabrysiaŁ54
Jeśli szukacie czegoś w Środzie Wielkopolskiej, polecam wam taxi środa wielkopolska. Kilkukrotnie korzystałam z ich usług i zawsze były na najwyższym poziomie. Po zamówieniu kursy, taksówka pojawiła się w mniej niż 10 minut, a kierowca był bardzo miły i pomocny.

Re: taksówka

: 15 mar 2021, 11:32
autor: proń
Jak potrzebujecie dobrej taksówki z Krakowa, to zerknijcie sobie na ofertę Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/oferta/. Ja sporo podróżowałam do Krakowa, miałam delegacje i najczęściej latałam tam samolotem. Ta taksę brałam na i z lotniska, ale też jak musiałam gdzieś dalej dotrzeć w tym mieście. Mają korzystne ceny, kierowcy są uczciwi i kompetentni, zdecydowanie ich polecam, to taxi warte uwagi, jazda z nimi jest szybka, ale bezpieczna.

Re: taksówka

: 13 kwie 2021, 15:49
autor: goma
Nie lepiej zdecydować się na ofertę Comfortcar i wypożyczalnia samochodów Kraków ? Ja przynajmniej korzystam z ich usług jak potrzebuję gdzieś dojechać i jak najbardziej wam polecam. W szczególności przy dłuższych trasach taka opcja jest korzystniejsza finansowo, niż taxi.

Re: taksówka

: 24 sie 2021, 22:46
autor: finky
proń pisze: ↑15 mar 2021, 11:32 . Ja sporo podróżowałam do Krakowa, miałam delegacje i najczęściej latałam tam samolotem. Ta taksę brałam na i z lotniska, ale też jak musiałam gdzieś dalej dotrzeć w tym mieście. Mają korzystne ceny, kierowcy są uczciwi i kompetentni, zdecydowanie ich polecam, to taxi warte uwagi, jazda z nimi jest szybka, ale bezpieczna.

Ja polecam sprawdzić aplikację https://hotailors.com/
Może tobie się przydać, jeśli często wyjeżdżasz w podróże służbowe.

Re: taksówka

: 08 wrz 2021, 1:43
autor: mórarz
Także i ja mogę pochwalić się wygodnym i udanym przejazdem! Zrealizowany przez http://www.euro24h.pl/#fbsection3 w zupełności sprostał moim wymogom. Kierowca pojawił się na miejscu punktualnie, również na czas dotarłem pod wskazane miejsce - dlatego i Ty zastanów się nad tym! [Polecam.

Re: taksówka

: 30 wrz 2021, 0:57
autor: ginamó
Na miejsce zawsze docieram szybko i na czas. Nie byłoby to takie oczywiste, gdybym nie poznał oferty https://taxi-komfort.pl/uslugi/ . Zapewnili świetne warunki wynajmu, dzięki którym podróżowanie daje faktycznie wiele radochy i pozwala dotrzec na miejsce na czas! Zalecam skupic sie na tym aspekcie.