Strona 1 z 1

LPG w samochodzie

: 05 wrz 2019, 15:02
autor: aletta
Zakupiłam samochód z LPG. Teraz okazało się że muszę poddać ją renowacji. Wiecie gdzie znajdę części do instalacji LPG?

Re: LPG w samochodzie

: 06 wrz 2019, 10:54
autor: nikelodon18
LPG w samochodzie w zupełności się opłaca! Tym sposobem podróżowanie jest niebywale tanie, a do tego przyjemne! Wspomniane rozwiązanie zainstalowali dla mnie specjaliści z LPG OPTIMA www.optimagas.com . Wreszcie zbędnych wydatków na podróżowanie!

Re: LPG w samochodzie

: 09 wrz 2019, 10:00
autor: edran
Ja części do instalacji gazowej w moim samochodzie zakupiłem od firmy https://agsklep.com/ Jest to bardzo dobry sklep, w którym możecie zakupić części do instalacji LPG. Po zalogowaniu na ich stronie można zakupić części w lepszych cenach.

Re: LPG w samochodzie

: 08 paź 2019, 9:51
autor: martan
Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim miejscem na terenie Warszawy, w którym zajmują się serwisowaniem i montowaniem instalacji gazowych to polecam wam http://lpgpiotr.pl/ Tam pracują fachowcy, na których można w pełni polegać.

Re: LPG w samochodzie

: 21 paź 2019, 10:24
autor: Sewczyk
poddać renowacji? Dziwna sprawa... wiesz co, poczytaj sobie o instalacji LPG na https://www.motorytm.pl/artykul/gdzie-z ... hodu-30800 - coś mam przeczucie, że ona po prostu została źle zamontowana

Re: LPG w samochodzie

: 23 paź 2019, 8:05
autor: goma
Ja wam powiem tak, BRC robi jedne z lepszych instalacji LPG. Więc jeśli chcecie jeździć na gazie, to warto rozważyć tę właśnie opcję. Jedyne o czym musicie później pamiętać, to regularne przeglądy i wymiana filtrów.

Re: LPG w samochodzie

: 12 gru 2019, 8:36
autor: davis12
Także i w moim pojeździe pojawiło się LPG! Wdrożenie tego pomysłu stało się w pełni możliwe za sprawą organizacji branży autogazu http://knra.pl/ i ich witryny. Tam znalazłem wiele interesujących informacji na ten temat a zrobiły one na mnie nie lada wrażenie. Dokładnie tego było mi trzeba!

Re: LPG w samochodzie

: 09 lut 2020, 11:51
autor: kozi44
davis12 pisze: ↑12 gru 2019, 8:36 Także i w moim pojeździe pojawiło się LPG! Wdrożenie tego pomysłu stało się w pełni możliwe za sprawą organizacji branży autogazu http://knra.pl/ i ich witryny. Tam znalazłem wiele interesujących informacji na ten temat a zrobiły one na mnie nie lada wrażenie. Dokładnie tego było mi trzeba!
ja częsci do instalacji gazowej typu filtr gazu brc zamawiam zawsze online w sklepie www.nagaz24.pl Ceny konkurencyjne, fachowe porady specjalistów, miła obsługa i szybka dostawa to ich głowne i podstawowe atuty.

Re: LPG w samochodzie

: 22 cze 2020, 11:14
autor: markos
Też mam gaz i jestem zadowolony, bo raz, że oszczędzam pieniądze a dwa , że gaz jest bardziej ekologiczny , także z mojej perspektywy przejście na gaz to są same plusy. Kompletny zestaw do konwersji aut na zasilanie gazem LPG dostaniecie w dobrej cenie tu https://optimagas.com/ Firma to fajny krajowy producent, także możecie być pewni dobrej jakości zestawu. Ja jestem z niego w 100 % zadowolony, auto jeździ na nim doskonale.

Re: LPG w samochodzie

: 23 lip 2020, 11:20
autor: lormol
Instalacja gazowa w samochodzie to na pewno oszczędność. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gdańska i rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się instalacjami gazowymi to polecam wam zgłosić się do http://argaz-gdansk.pl/ Na nich można w pełni polegać.

Re: LPG w samochodzie

: 24 sie 2020, 12:30
autor: melville
To ja z kolei podsyłam wam stronkę KNRA - organizacji na rzecz autogazu http://knra.pl/ Koalicja Na Rzecz Autogazu zrzesza różnych specjalistów od LPG, znajdziecie tam na stronie sporo ważnych informacji, w tym listę solidnych firm świadczących usługi montażu instalacji.

Re: LPG w samochodzie

: 20 sty 2021, 12:30
autor: Mirosław Ż
Ja własnie jestem na etapie poszukiwań firmy, która zajęłaby się montażem instalacji lpg w moim aucie. Mój znajomy ostatnio polecił mi firmę https://tktautogaz.com.pl/i chyba skorzystam z pomocy i się do nich zgłoszę.

Re: LPG w samochodzie

: 22 lut 2021, 18:53
autor: ość
My zainstalowaliśmy gaz w naszym samochodzie w zeszłym roku, dosyć późno, ale lepiej późno niż wcale. Montażem LPG w naszym aucie zajęła się firma AutoGaz Wójcik http://www.autogazwojcik.pl/#SERVICE z Tarnowa. Wykonali kawał dobrej roboty, są rzetelni i kompetentni. Silnik się nie męczy, samochód jeździ bardzo dobrze, bez żadnego problemu, no i instalacja jest w dobrej cenie, polecam ich serdecznie.

Re: LPG w samochodzie

: 23 maja 2021, 21:30
autor: kamiński pp
Dobrej jakości zestaw instalacji lpg, w tym sterowniki OPTIMA, IDEA, reduktory SHARK i TURBOT, wtryskiwacze Barracuda kupicie w Alex, to super dobry krajowy producent, firma ma duze doświadczenie w temacie i produkty innowacyjne i niezawodne. Tu ich stronka https://autogas-alex.com/o-firmie/ Zdecydowanie mogę wam doradzić ich rzeczy, mega jakość.

Re: LPG w samochodzie

: 24 maja 2021, 14:45
autor: mąrcin
Jeśli chodzi o instalacje gazowe w samochodach osobowych to w Warszawie sprawdzi wam się autoryzowana stacja montażu Auto Gaz Mazowsze http://autogazmazowsze.com.pl/kontakt/ Mają tam instalacje uznanych firm a ekipa to solidni fachowcy no i cenowo jest tam w porządku. Co więcej wprowadzili też dodatkowe ubezpieczenia od uszkodzenia silnika przy montażu instalacji LPG w samochodach na gwarancji producenta. Także w sprawie montażu instalacji LPG w Warszawie to odsyłam was do nich, na bank będziecie zadowoleni.

Re: LPG w samochodzie

: 19 paź 2021, 11:14
autor: Włodek
A ja bym postawił w kwestii instalacji LPG na przetestowane rozwiązania. Takim przykładem jest instalacja Zenit Black Box proponowana przez firmę AG Centrum https://www.agcentrum.pl/zenit-black-box Warto zwrócić uwagę na wszechstronne zastosowanie, bo Zenit Black doskonale radzi sobie z silnikami zarówno w wersji 4-cylindrowej, jak i 8-cylindrowej. Ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem jest czujnik ciśnienia gazu i zintegrowany przepływowy czujnik temperatury gazu.