Strona 1 z 1

kostka brukowa

: 21 gru 2020, 15:02
autor: kazna
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, polecam poczytać artykuł https://goodbruk.pl/katalog-produktow/

Re: kostka brukowa

: 18 sty 2021, 17:39
autor: Małgosiia88
Możesz przejrzeć ofertę firmy https://www.budwegplus.pl . Dysponują szerokim wyborem kostki brukowej i galanterii betonowej. Zajmują się także profesjonalnymi usługami projektowania. Stworzyli dla mnie idealną aranżację podjazdu i ścieżki ogrodowej. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

Re: kostka brukowa

: 15 mar 2021, 10:36
autor: rońk
My nie chcieliśmy zwykłej, standardowej kostki, zamiast tego znaleźliśmy kostkę nietypową, która bardzo nam się spodobała, jest to kostka Sasso, która posiada 3 rodzaje wielkości, jest wytrzymała i nieoczywista. Kupiliśmy ją od producenta, firmy, która także nam ją ułożyła, TALBUD-A https://talbud-a.pl/asortyment/sasso/ ze Skawiny. Całość wyszła w dobrej cenie, spisali się doskonale, pracowali terminowo, polecam.

Re: kostka brukowa

: 23 mar 2021, 11:38
autor: Gabryćki
Zdecydowanie najlepszy efekt daje po prostu współpraca z doświadczoną firmą brukarską. Musimy pamiętać, że to nie tylko układanie kostki, ale również odpowiednie przygotowanie podłoża, wykonanie odwodnienia. To wszystko jest ważne. Ja osobiście polecam tu współpracę z https://phumabud.pl/. Mają doświadczenie, wiedzą, jaki materiał wybrać, aby wszystko było zgodne z projektem i oczekiwaniami klienta

Re: kostka brukowa

: 31 mar 2021, 14:46
autor: Vęblinek
Wszystko się zgadza co pisze mój poprzednik. Warto też zagłębić się w temat impregnacji kostki brukowej. Jak by ktoś chciał poczytać na ten temat to zapraszam do artykułu ze strony https://archiwumpublikacji.pl/impregnac ... -brukowej/. Pozdrawiam i życzę owocnej dyskusji :)

Re: kostka brukowa

: 10 cze 2021, 15:16
autor: Łucja65
Czy najpopularniejszy? Gdybyałabym. Sa inne popularne gruszowce uzywane przez ludzi np. marmur. Ksotka jest popularna i czesto spotykana np. przy podjazdach. Sama zamawialam jej wyłożenie u http://malbud.waw.pl/. Firma dala łądny popis i zrobiła podjazd na medal. Jesli ktos chce to moge podeslac na priv fotki z realizacji. Tu mialam problem z ich wstawieniem

Re: kostka brukowa

: 18 wrz 2021, 17:52
autor: hępsztyl
Kostka brukowa to bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o wykładanie chodnika czy podjazdu, natomiast kluczowa jest jakość kostki oraz metoda jej ułożenia. Żeby mieć pewność, że wszystko będzie się trzymało tak, jak trzeba, warto odezwać się do specjalistów, którzy mają lata doświadczenia w branży i gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim firmę Jagra z Lesznowoli: https://www.kostkabrukowapiaseczno.pl/uslugi-brukarskie, która specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju projektów. Bardzo dokładnie podchodzą do swoich zleceń, więc jestem pewien, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. ;)

guz potworniak zdjęcia