Strona 1 z 1

maszyny budowlane

: 23 gru 2020, 12:57
autor: kazna
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem http://www.koptech.com.pl/transport/

Re: maszyny budowlane

: 02 lut 2021, 23:38
autor: hacker88
Bardzo dobre młoty wyburzeniowe produkuje również firma Osa https://osapolska.pl/mloty-wyburzeniowe-hb/ , seria HB to niezwykle uniwersalny sprzęt. Wiem że sprawdzi się na każdej budowie, zarówno tej mniejszej jak i większej, sprzęt może być zamontowany na koparce, dzięki temu bardzo łatwo się nim operuje. W pracy operatora koparki jest to niezwykle ważna rzecz.

Re: maszyny budowlane

: 04 lut 2021, 9:26
autor: sarsa
A czy wiecie, jak transportować takie maszyny? Moim zdaniem najlepiej wezwać firmę, która się specjalizuje w tego typu transporcie. Myślę, że dobrym wyborem będzie transport maszyn, wózków widłowych Wrocław Hol-Max: https://holowanie.wroclaw.pl/transport-maszyn/ . Polecam skontaktować się bezpośrednio z tą firmą.

Re: maszyny budowlane

: 07 lut 2021, 16:31
autor: Dzony82
Jeśli potrzebujesz pomocy przy transporcie tych maszyn budowlanych w Trójmieście lub w okolicach, to na pewno możesz zajrzeć na https://www.liderpak.pl/transport-maszyn-i-urzadzen/, ponieważ oferują m.in. takie usługi. Korzystałem z ich usług przy przeprowadzce biura z Sopotu do Gdańska i zdecydowanie zrobili to profesjonalnie i szybko.

Re: maszyny budowlane

: 21 lut 2021, 12:13
autor: Miłosz67
Ja niedawno współpracowałem z firmą http://wigropol.com.pl/oferta.html. Wykonali dla mnie prace ziemne i załadunkowe na terenie placu budowy. Swoje usługi zrealizowali profesjonalnie i terminowo. Było to dla mnie znaczne ułatwienie i oszczędność czasu.

Re: maszyny budowlane

: 03 mar 2021, 13:28
autor: DawidŹ
Najlepiej wspominam współpracę z firmą https://magemar.com.pl/ w składzie ich ofert jest spedycja morska, transport adr i wiele innych. Są oni bardzo rzetelną firmą z którą można mieć dobrą współpracę. W każdym razie gorąco ich polecam. To profesjonaliści.

kursy konwersacyjne warszawa

Re: maszyny budowlane

: 09 mar 2021, 19:26
autor: Michaś
Potrzebuje przewieźć maszyny budowlane do innego kraju i szukam aktualnie jakiegoś rozwiązania. Myślicie, że skrzynie transportowe z https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... nsportowe2 powinny się sprawdzić? Korzystał też ktoś z Was może z ich usług i może polecić?

Re: maszyny budowlane

: 15 mar 2021, 9:58
autor: womń
Nie wszystko trzeba kupować, zwłaszcza jeżeli korzystacie z niektórych maszyn i urządzeń wyłącznie sporadycznie. My na przykład rusztowania, ale także same maszyny budowalne wypożyczyliśmy z firmy VERENT http://verent.pl/wynajem/ z Warszawy. Ich oferta w pełni nam odpowiada, mają korzystne ceny, są rzetelni, zdecydowanie warto jest skorzystać z ich usług. Dostępny w ich ofercie sprzęt działa niezawodnie, polecam.

Re: maszyny budowlane

: 15 mar 2021, 19:17
autor: malyswiat5
Dobrze przygotowane narzędzia, a także odpowiednio dobrane produkty, bez wątpienia przyspieszą cały proces. Warto zatem wiedzieć i móc jak najlepiej przygotować się do funkcjonowania w tym obszarze. W tym wypadku taśmy transportowe od http://www.porkon.pl/ wydają się najlepszym pomysłem, który nie tylko będzie praktyczny, ale przede wszystkim będzie świetnie zorganizowany.

WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH

: 28 mar 2021, 10:08
autor: WiktorŻ
Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która zajmuję się wypożyczaniem masz budowlanych to polecam zapoznać się z oferta firmy https://mobilserwis.com.pl/. Ja u nich regularnie zamawiam rózne maszyny i jestem zadowolony z firmy. Maszyny są bezawaryjne co świadczy o dobrej konserwacji, serwisie maszyn.

Re: maszyny budowlane

: 29 mar 2021, 0:07
autor: Romexć
Moim zdaniem jeżeli mamy taka możliwość to polecam zapoznać się ofertą tej firmy https://www.metmar.waw.pl/, która oferuję wyanjem maszyn budowlanych. Ja jeżeli muszę to wynajmuję maszyny - nie kupuje bo potem droga maszyna stoi w garażu i niszczeje.

Re: maszyny budowlane

: 13 kwie 2021, 8:22
autor: saśkir
Jeżeli rozglądacie się za firmą, która zajmuje się wynajmowaniem dźwigów to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.dzwigi-rybacki.com.pl/ Oni świadczą usługi dźwigowe na najwyższym poziomie. Sam kilkukrotnie korzystałem z ich usług i wiem że można im zaufać

Re: maszyny budowlane

: 13 kwie 2021, 8:32
autor: saśkir
Znalezienie odpowiedniego sprzętu budowlanego jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://bellator-mb.pl/ Firma ta sprzedaje porządne maszyny budowlane i to w całkiem niezłych cenach. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Re: maszyny budowlane

: 14 kwie 2021, 0:04
autor: Grażka_88
Szukam wiertło diamentowe do gresu. Czy możecie polecić firmy z tej branży? Zależy mi na produktach wysokiej jakości i oczywiście dobrej cenie. Niedawno wyszukałam firmę MK Narzędzia Diamentowe. Czy znacie tą firmę? https://mk-diament.pl/oferta/wiertla-di ... -ceramiki/