Strona 1 z 1

Uzyskanie odszkodowania

: 07 gru 2020, 8:38
autor: Miła
Czy ktoś z Was miał problem z odszkodowaniem? Chodzi konkretnie o uzyskanie odszkodowania po błędzie medycznym. Nie wiem jak się za to zabrać, poszukuję jakiejś sprawdzonej kancelarii, która mogłaby się tym zająć. Dajcie znać, proszę.

Re: Uzyskanie odszkodowania

: 22 lut 2021, 13:10
autor: Lucysia Jaś
Z odszkodowaniem bardzo często mamy problem w wielu sytuacjach. Dotyczy to nie tylko kierowców, ale również m.in. pracowników, którzy doznali wypadku przy pracy. Procedura uzyskania odszkodowania w takim przypadku jest dosyć skomplikowana, co widać np. w tym artykule: https://joblife.pl/prawo/miales-wypadek ... ie-nalezy/. Niemniej jednak warto w sytuacjach kryzysowych korzystać z pomocy wyspecjalizowanych kancelarii odszkodowawczych. Samodzielnie użeranie się w sądach często skazywane jest na porażkę i ogromne koszty.

Re: Uzyskanie odszkodowania

: 14 mar 2021, 2:36
autor: Wacław
Pierwsze co to powinniśmy udać się na porady prawne jelenia góra. Kancelaria poradzi nam co w danej sytuacji zrobić i podejmą odpowiednie kroki prawne. Według mnie to jest najlepsza opcja, jaką możemy wybrać. Lepiej zdać się na profesjonalistę niż na własną rękę działać.