Strona 1 z 1

Tworzenie sklepów internetowych - Jaką firmę wybrać?

: 30 gru 2020, 9:24
autor: deborah
Hej, chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która oferuje Tworzenie sklepów Częstochowa. Znacie może? Z góry dzięki

Re: Tworzenie sklepów internetowych - Jaką firmę wybrać?

: 04 lut 2021, 9:58
autor: żaneta
Jeśli chodzi o projektowanie wydajnych sklepów internetowych, polecam firmę, która robi to na czystym kodzie. Projekty są dostosowane pod standardy SEO i zachwycają wizualnie. Polecam sprawdzić markę https://prograffing.pl i ich realizacje. Z tego co wiem robią projekty nie tylko na Polskę, więc chyba mają pojęcie o swojej robocie.

filozofia tqm

Re: Tworzenie sklepów internetowych - Jaką firmę wybrać?

: 31 mar 2021, 10:03
autor: Pyś
Ogólnie znam firmę, która w dosyć profesjonalny sposób zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Firma Hermer jest naprawdę bardzo znaną firmą. Ich praca jest wykonywana z pasji, a efektywność stron jest naprawdę zadowalająca. Szczerze polecam wszystkim tę firmę. Jeśli ktoś marzy o profesjonalnej stronie internetowej, dostosowanej do potrzeb klientów.

Re: Tworzenie sklepów internetowych - Jaką firmę wybrać?

: 08 wrz 2021, 10:10
autor: kaśkaa703
Jak chodzi o tworzenie sklepów od zera, to firma Jash ma fajną ofertę - https://jash.pl/uslugi/wykonanie-sklepu-internetowego/. Można im też zostawić sklep do stałej opieki, jak ktoś się nie zna na kwestiach technicznych to najlepsza opcja :) Sklep musi stabilnie działać dzień i noc, a najgorzej jak się samemu coś pogrzebie i potem nie wiadomo co robić, google to nie zawsze dobry doradca, a tak to problem z głowy.