Strona 1 z 1

Poszukuję pralni

: 31 gru 2020, 9:47
autor: mrówka
Witam,
Zwracam się z pytaniem jaką polecacie pralnię chemiczną w Warszawie ( do sukni ślubnej). Czy warto przez salon sukni ślubnych, bo też słyszałam, że jest taka możliwość?

Re: Poszukuję pralni

: 31 gru 2020, 9:51
autor: grażyna32
Ja nie widzę innego wyjścia, jak oddanie sukni do pralni. Ale spokojnie, bo to najlepsze rozwiązanie. Sama miałabyś duży problem, aby uprać taką suknię i jej nie zniszczyć. Osobom z Warszawy mogę polecić pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i uważam, że to bardzo dobry wybór, ponieważ nawet sami po tą suknię przyjadą. Sprawdź ofertę na ich stronie!

Re: Poszukuję pralni

: 28 mar 2021, 18:31
autor: IngaŻ89
Ja ze swojej s strony mogę polecić bardzo dobra pralnie ale z Gdyni https://www.pralniacichowscy.pl/kontakt. Kilka razy korzystałam z ich usług jeżeli chodzi o pralnie wodna i magiel. Polecam skorzystać z ich pomocy i zapoznać się z ich oferta i podjąć z nimi współpracę.

Re: Poszukuję pralni

: 23 maja 2021, 22:56
autor: dławik
To świetny pomysł na biznes, własna pralnia to rosnąca potrzeba klientów. Pralnie wyposażone są w profesjonalny sprzęt https://www.kannegiesser.pl/pralnia-wodna/ - to zupełnie nowa jakość prania. Takie jednostki wypiorą nie tylko więcej ale prawnie będzie też świetnej jakości, myślę że to świetny pomysł na własny biznes.

Re: Poszukuję pralni

: 20 cze 2021, 15:58
autor: AnnaGdyniaŃ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta pralni Cichowscy w Gdyni https://www.pralniacichowscy.pl/cennik , która oferuję usługi pralnicze i maglowanie w bardzo przystępnych cenach. Ja prowadzę duży pensjonat i taka pralnia zwłaszcza w okresie letnim jest bardzo pomocna.

Re: Poszukuję pralni

: 06 lip 2021, 14:49
autor: bębenek
Jeżeli szukacie dobrej pralni chemicznej na terenie Łodzi to z doświadczenia mogę wam zarekomendować pralnię http://www.telepralnia24.pl gdzie wykonują wszelkie usługi pralnicze od prania odzieży przez pranie pościeli hotelowych aż po pranie dywanów, tapicerek i innych tekstyliów. Cechuje ich dokładność ich usługi wykonywane są szybko i dokładnie.

Re: Poszukuję pralni

: 23 sie 2021, 12:10
autor: Abuśka
Korzystam z usług pralni właściwie tylko w dwóch przypadkach - kiedy chcę wyprać płaszcze wełniane albo dywany. Odkąd mam rewelacyjny zestaw - pralkę i suszarkę Electroluxa, z serii PerfectCare, moje ubrania są nie tylko rewelacyjnie doprane, ale też dobrze wysuszone, ogólnie w bardzo dobrej kondycji. Cieszę się, że zdecydowałam się na zakup właśnie tego zestawu.

Re: Poszukuję pralni

: 11 paź 2021, 22:55
autor: amiś8494
Mam tak ubrudzoną kanapę, że nie mam pojęcia już, jak ją wyczyścić. Szukam firmy, która zajmie się jej sprzątaniem i znajoma poleciła mi https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/ochota/ . Podobno pranie kanapy wykonują perfekcyjnie, więc chętnie się do nich zgłoszę, aby sprawdzić efekty ich pracy.

Re: Poszukuję pralni

: 28 paź 2021, 20:01
autor: Rabuś
Ja również przez pewien okres czasu zastanawiałem się nad tym czy przypadkiem moich wszystkich dywanów nie oddać do pralni. Muszę przyznać, że jak tylko przeczytałem na stronie https://spottedlublin.pl/pranie-dywanow ... sjonalnie/ to faktycznie bardzo dobrą praktyką jest zlecanie takiego czyszczenia dla profesjonalnej pralni.