Strona 1 z 1

Armatura łazienkowa

: 10 wrz 2019, 12:56
autor: kasjopeja
W planach mam kolejny remont. Tym razem wybór padł na łazienkę. Trzeba będzie się dobrze przygotować. Trzeba się zastanowić, jaka armatura łazienkowa byłaby najodpowiedniejsza.

Re: Armatura łazienkowa

: 30 paź 2019, 20:30
autor: manuelka
My jak robiliśmy remont łazienki to większość rzeczy kupiliśmy w salonie bokaro. Mają tam zarówno mnóstwo płytek, muszle klozetowe czy umywalki, baterie także. Zakupy w takim miejscu zawsze są udane.

Re: Armatura łazienkowa

: 17 lut 2020, 10:29
autor: aletta
Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy i rozglądacie się za porządną armaturą łazienkową to polecam wam skontaktować się z https://www.makoinstal.pl/ Oni sprzedają porządną armaturę i całkiem niezłe akcesoria do łazienek. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Re: Armatura łazienkowa

: 23 lut 2020, 19:42
autor: gajkaa
Bardzo dobrej jakości baterie do kuchni i łazienki kupilismy w Sotbe, porządne no i nowoczesne, w stylu skandynawskim. www.sklep.sotbe.com

Re: Armatura łazienkowa

: 03 lut 2021, 16:54
autor: rólnik
Ja koniecznie muszę wreszcie zrobić nową łazienkę. Moja stara łazienka wygląda jak z horroru. A mam wreszcie odłożone pieniądze więc powinno starczyć na wszystko. Juz znalazłem w sklepie https://wodtech.pl/ kabinę, kompakt WC, chociaż nie wiem jeszcze jakie baterie wybrac.

Re: Armatura łazienkowa

: 20 maja 2021, 22:35
autor: Michał39
Ja też niedawno zdecydowałem się na generalny remont łazienki, ponieważ ostatni był jeszcze w latach 90. Armaturę łazienkową, ceramikę, płytki, lustro, kabinę prysznicową oraz meble zamówiłem od firmy https://www.rudexbis.pl/wyposazenie-laz ... 185-3.html. Cały remont wykonałem sam, dlatego sporo zaoszczędziłem na ekipie remontowej. Osobiście jestem bardzo zadowolony z finalnego efektu.

praca czosnów okolice

Re: Armatura łazienkowa

: 03 cze 2021, 9:33
autor: aśka
Cóż ja osobiście jak potrzebowałam zakupić odpowiednie produkty do remontu czy co hydrauliki to własnie zazwyczaj to robię https://www.sklep.martech-hs.pl Trzeba jednak powiedzieć, że dzieje się tak z jakiegoś powodu. Są firmy, które po prostu szukają odpowiednich pomocy i się rozwijają, taka jest firma martech

Re: Armatura łazienkowa

: 21 cze 2021, 22:24
autor: miżelka
Remontując łazienkę zwracałam uwagę na każdy szczegół no bo przecież nie remontuje się mieszkania często, raz na długie lata więc warto zainwestować w dobrej jakości produkty, które będą nam długo służyć i przy tym ładnie wyglądać :) Nam udało się urządzić całą łazienkę w salonie Bokaro https://www.bokaro.pl/oferta/kolekcje-p ... atura,1491, płytki, armaturę i całą resztę kupiliśmy właśnie tam.