Strona 1 z 1

Tani sprzęt gamingowy

: 13 sty 2021, 18:17
autor: Łowca
Wiele osób wydaje kupe kasy na sprzęt dla graczy tak naprawdę płacąc za znaczek a nie jakość. Ostatnio kupiłem myszkę polskiej firmy Genesis i uważam że mają najlepszy stosunek ceny do jakości. Sprzęt działa idealnie, ma wszystko co potrzebuje każdy gracz, a przy tym nie kosztuje tysiące złotych. Polecam!

Re: Tani sprzęt gamingowy

: 26 sty 2021, 11:28
autor: Sąuczek
Szczerze mówiąc to temat rzeka. Ja dużo gram w cs go i kupiłem myszkę steelseries rival znalezioną na https://najlepszerzeczy.pl/ i poprawiły się moje wyniki w tej grze. Myszka jest prosta, bo takie lubie :D

Re: Tani sprzęt gamingowy

: 05 lut 2021, 13:49
autor: Paweł93
Parę razy zamawiałem akcesoria do grania z różnych sklepów, przeważnie psuły się w ciągu kilka tygodni/miesięcy. Ciągłe wyrzucanie pieniędzy w błoto na dosyć drogi sprzęt. Teraz kupuję wszystko w Ver-Tel, mój ostatni zakup to zestaw głośników. Teraz zamierzam kupić podstawkę chłodzącą pod laptopa, macie polecenia co do konkretnych modelów?

Re: Tani sprzęt gamingowy

: 16 lut 2021, 20:55
autor: Amaś
Ja również polecam sprzęt Genesis. Nie kosztuje dużo a sprawdza się idealnie we wszystkim. Kiedyś też kupowałem drogie peryferia ale teraz dostrzegłem że wiele firm karze płacić fortunę tylko przez to że mają jakiś znaczek. Można kupić tanio a dobrej jakości sprzęt.

Re: Tani sprzęt gamingowy

: 03 kwie 2021, 5:45
autor: Piłat
Ja również polecam sprzęt od firmy Genesis. Sprawdza się znakomicie już kolejne lata i działa tak samo gdy go kupiłem. Bardzo duży plus dla firmy Genesis za jakość sprzętu, jest ona na najwyższym poziomie, a przy tym nie kosztuje bardzo dużo. Udało się dostosować cenę do tego co finalnie kupujemy. Polecam wszystkim sprzęt od Genesisa.

Re: Tani sprzęt gamingowy

: 21 maja 2021, 7:47
autor: Kimicic13ś
Z mojego doświadczenia mogę polecić https://www.sferis.pl/pc-gamingowe-3172. Duży wybór dobrego sprzętu w rozsądnych cenach. Jeden z lepszych sklepów. Mam same dobre doświadczenia i miłe wspomnienia. Oczywiście obsługa posprzedażna te z jest na wysokim poziomie. tzn. gwarancja, wsparcie techniczne itd.

Re: Tani sprzęt gamingowy

: 30 paź 2021, 19:48
autor: CieKawy
Wiadomo, że dobry sprzęt to podstawa. Ale do sprzętu potrzebne są jeszcze urządzenia peryferyjne, które także mają olbrzymie znaczenie do komfortowego użytkowania komputera, prawda? W przypadku PC to są głównie myszy/klawiatury/głośniki - wszystko to i dużo dużo więcej można dostać np tutaj: https://www.micromobile.pl/ Zakres cenowy - przeróżny, od podstawowych sprzętów po kilkadziesiąt złotych, poprzez średnią półkę, aż po naprawdę wypasiony sprzęt dla graczy.