Strona 1 z 1

edukacja dzieci

: 20 sty 2021, 16:06
autor: liluś
jak jest u was? czy wasze dzieci chodza na jakieś dodatkowe kursy poza szkołą? posyłacie je na duzo zajęć pozalekcyjnych?

Re: edukacja dzieci

: 25 sty 2021, 17:41
autor: annika
Nasze dzieci chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie - Gmina Grodzisk Mazowiecki http://cosik.edu.pl/ i mają tam tak wspaniały program i ciekawe zajęcia, że już nie posyłamy ich nigdzie więcej. Nie ma co, szczególnie małych dzieci, za bardzo obciążać zajęciami, muszą miec odpowiednie proporcje szkoły i czasu wolnego. Córeczkę ciągnie balet, więc może poślemy ją kiedyś na zajęcia baletowe, ale to już taka rzecz z kategorii hobby.

Re: edukacja dzieci

: 11 lut 2021, 1:27
autor: juluś02222
Akurat moje dziecko wybiera się na studia i to na nie będzie się przygotowywało wybierając odpowiednią szkołę. Wybór padła na Te Vizję na Okopowej, ponieważ posiada ona nowoczesne placówki, a liceum realizując program IB przygotowuje do tego, aby uczniowie mogli napisać maturę międzynarodową. Polecam taką opcję, bo to dobra ścieżka edukacyjna.

Re: edukacja dzieci

: 19 lut 2021, 22:27
autor: basiuś
Moje dziecko sumiennie uczy się , jestem z niego bardzo zadowolona. Teraz w szkole przerabiają lekturę " Ludzie bezdomni " , więc kupiłam mu ja przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-n ... dy-szkolne . Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Re: edukacja dzieci

: 26 lut 2021, 19:07
autor: paśka22
Jestem fanką edukacji poza lekcyjnej, w tym celu z mężem staramy się pokazywać dzieciom nowe miejsca, zabieramy je do teatru, muzeów, a w dobie pandemii korzystamy z oferty https://kidos.pl/blog/darmowe-atrakcje- ... ki-ebooki/ , tutaj znajdziemy spektakle, muzea, wszystko online, polecam zajrzeć :D :D

Re: edukacja dzieci

: 09 maja 2021, 10:05
autor: jowiś43222
No moje dziecko to już wybiera się na studia i powiem szczerze, że jestem bardzo dumna z tego, że tak dobrze kroczy ścieżką edukacji. Myślę, że powinniście zerknąć sobie na stronę https://vizja.pl/studia-wyzsze/komunika ... ,ws57.html . Jest to świetna uczelnia w Warszawie, a moja córka na niej wybrała kierunek komunikacja społeczna.

Re: edukacja dzieci

: 24 maja 2021, 23:51
autor: kapiś544
Ofertę studiów możecie znaleźć sobie na stronie takiego miejsca, jak Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie Jestem przekonana, że w całej ofercie każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, ponieważ jest to duża uczelnia dysponująca kierunkami dla osób, które w odpowiedni sposób chcą się dalej kształcić.

Re: edukacja dzieci

: 31 maja 2021, 13:28
autor: Śnieżka
Słyszeliście o Fundacji EFC https://efc.edu.pl/ ? Umożliwiają równy dostęp do edukacji uczniom w całej Polsce. Promują niestandardowe sposoby myślenia o edukacji w świetle wyzwań dwudziestego pierwszego wieku. Poszerzają zakres edukacji o odpowiedzialność społeczną i zaangażowanie w społeczeństwo obywatelskie.

Re: edukacja dzieci

: 08 cze 2021, 16:36
autor: Zośkaa44
Czy znacie sprawdzona szkoła programowania dla dzieci? Zależy mi na wieloletnim doświadczeniu i indywidualnym podejściu do każdego ucznia. Do tej pory wyszukałam w Internecie całoroczny kurs online InstaKółko. Czy znacie ten kurs? https://instakolko.pl/

Re: edukacja dzieci

: 29 cze 2021, 22:22
autor: Bączyk
Na szczęście tend ziwny rok szko,ny się skończył. Ciekawe co będzie w nastepnym. Po szczepieniach może zrobi się dla starszych bardziej normalnie. Sam nie wiem. Na pewno teraz musimy zmienić plecak, bo nasz syn wyrósł już z tornistra. Plecak to bardziej uniwersalne rozwiazanie, a takie konstrukcje jakie ma np. Coocazoo, nadal odpowiednio dbają o postawę i bezpieczeństwo dziecka. Ale już nie sa takimi tradycyjnymi tornistrami.

Re: edukacja dzieci

: 04 lip 2021, 15:43
autor: Śnieżka
Już kilkulatki uczęszczają na dodatkowe zajęcia. A przynajmniej takie rozmaite oferty można znaleźć w https://kidos.pl/zajecia/warszawa . Nauka języków, kreatywne zabawy, matematyka, gimnastyka, taniec i wiele, wiele innych propozycji na spędzanie wolnego czasu naszych pociech.

Re: edukacja dzieci

: 18 lip 2021, 8:54
autor: Dżanelka
Słyszeliście o Fundacji EFC https://efc.edu.pl/ ? Umożliwiają równy dostęp do edukacji uczniom w całej Polsce. Promują niestandardowe sposoby myślenia o edukacji w świetle wyzwań dwudziestego pierwszego wieku. Poszerzają zakres edukacji o odpowiedzialność społeczną i zaangażowanie w społeczeństwo obywatelskie.

Re: edukacja dzieci

: 26 lip 2021, 11:51
autor: ławeczka
Pomoce dydaktyczne dla szkół podstawowych oraz średnich a także meble i wyposażenie pracowni szkolnych to asortyment, który można znaleźć w https://szkolarbis-meble.pl sklepie z wyposażeniem dla szkół w postaci tablic edukacyjnych dla poszczególnych przedmiotów.

Re: edukacja dzieci

: 10 sie 2021, 15:49
autor: Grażynka40
Czy ktoś z was zapisał dzieci na kurs assembly dla dzieci? Zależy mi na miejscu z wieloletnim doświadczeniem i kompetentnymi nauczycielami. Jak na razie znalazłam InstaKółko. Czy znacie to miejsce? Czekam na opinie https://instakolko.pl/programowanie-ass ... la-dzieci/

Re: edukacja dzieci

: 23 wrz 2021, 17:00
autor: krótka
Edukacja zaproponowana przez http://kpswjg.pl/pl/o-uczelni była tym, czego szukaliśmy dla naszego dziecka. Faktycznie robi to spore wrażenie a wiemy przecież wiemy, jak ważna jest edukacja wyższa w tym kraju. Nasze dziecko pójdzie na kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Re: edukacja dzieci

: 28 wrz 2021, 20:23
autor: ginamó
Ja ostatnio wysłałam dzieciaki na tańce! Oferta https://salsasiempre.pl/o-kursach/ w całości na to pozwoliła i muszę przyznać, że jest bardzo ciekawa. Taka opcja faktycznie robi wrażenie a chcę, aby dzieciaki zachowały koordynację ruchową już od najmłodszych lat. W dodatku na zajęcia nie chodzą z przymusy, dają one wiele radochy!

Re: edukacja dzieci

: 12 paź 2021, 16:47
autor: MariolaStruś
Edukacja naszych dzieci jest najważniejszym wyzwaniem z jakim będziemy mieli do czynienia podczas ich procesu wychowania. Dobrze jest mieć przygotowane pomysły jak do tego podejść dużo wcześniej. Stworzenie odpowiednich warunków w ich otoczeniu jest kluczowe. Możemy zrobić to na wiele sposób, zaczynając chociażby od samej aranżacji pokoju dziecka. Warto aby znalazły się tam materiały edukacyjne, które zaciekawią je. Jeśli chodzi o takie kwestie jak nauka czytania to nie może zabraknąć sprawdzonych pozycji - https://czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy kiedy jest ten odpowiedni moment na rozpoczęcie tego procesu. A dość często ma to miejsce zanim jeszcze dziecko pójdzie do przedszkola.

Re: edukacja dzieci

: 25 paź 2021, 10:38
autor: Bartłomiej44
Zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu rozwiązania na lepszy sen dla moich dzieci. Natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - http://www.republikadzieci.pl/szumiace- ... e-kochaja/ i przyznam Wam, że te zabawki sprawdzają się bardzo dobrze.

Re: edukacja dzieci

: 08 gru 2021, 16:48
autor: trix
liluś, w dobie pandemii osobiście bym się bała wysyłać dziecko na jakieś zajęcia gdzie uczestniczyłoby w większej grupie dzieci. Moje dziecko jest tegorocznym maturzystom i zamiast wysłać je na kurs stacjonarny lub zapewnić korepetytora który przychodziłby do naszego domu, kupiłam mu dostęp do platformy https://dawiduczy.pl/ na której są kursy maturalne online z chemii i z biologii (przedmiotów które będzie zdawać na maturze). Jeszcze pewnie kupię zestawy zadań z obu przedmiotów wraz z rozwiązaniami, ale to nieco później. Niech póki co uczestniczy w zajęciach online i podniesie swój poziom wiedzy.

Re: edukacja dzieci

: 21 paź 2023, 13:11
autor: Adam64
Jeżeli dbacie o zdrowie Waszych dzieci, to zdecydowanie mogę Wam polecić produkty medyczne z oferty sklepu HelpMedi - https://helpmedi.com.pl/kategoria-produ ... i-dziecko/ . Według mnie oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Re: edukacja dzieci

: 31 paź 2023, 16:03
autor: Gość
Edukacja naszych dzieci jest ważna ale nie można zapominać o ubezpieczenie szkolnym. Tu https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ macie ofertę która jest wybierana przez wielu rodziców. Niska składka to na pewno coś co ich wyróżnia.