Strona 1 z 1

Implanty kraków

: 11 wrz 2019, 16:15
autor: CieKawy
hej, szukam dobrego gabinetu stomatologicznego, w którym można wstawić implanty. Możecie polecić jakieś miejsce?

Re: Implanty kraków

: 16 wrz 2019, 11:53
autor: Radomir
Wstawianie implantów to bardzo poważny zabieg dlatego warto wybrać gabinet stomatologiczny z dużym doświadczeniem. Bardzo dobre implanty w Krakowie można wykonać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu możecie liczyć na bardzo dokładną diagnostykę przed wykonaniem implantu oraz profesjonalne wszczepienie implantu oraz wykonanie korony. Zabiegi przeprowadzane sa w doskonałym znieczuleniu dzięki czemu sa bezbolesne.

Re: Implanty kraków

: 19 gru 2019, 1:32
autor: adik
Jeżeli chodzi o takie estetycze rzeczy związane ze stomatologią to słyszałam, że w Katowicach świetnie sprawdza się w tym https://www.borczyk.pl/oferta/stomatologia-estetyczna . Prowadzą wiele zabiegów, impanty też. Przy zabiegach dbają o komfort pacjenta i mają bardzo profesjonalne podejście.

Re: Implanty kraków

: 02 lut 2020, 21:28
autor: kazna
Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
http://www.czupkallo.pl/

Re: Implanty kraków

: 18 mar 2020, 15:32
autor: mczay
Słuchaj, bardzo dobra chirurg doktor Żukowska z Łodzi która mi wykonywała implanty piersi będzie dla ciebie dobrym wyborem. Piersi wyglądają naturalnie, nie ma śladu po operacji, dbała o mnie przez cały czas, szczerze polecam.

Re: Implanty kraków

: 05 sie 2020, 23:47
autor: Tanika
Z Krakowa to jest właściwie bardzo blisko do Katowic/ewentualnie do miejscowości Żarki Letnisko, gdzie ma klinikę dr Anna Olender https://drolender.pl jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w naszym kraju.

Re: Implanty kraków

: 18 wrz 2020, 10:37
autor: Swierczyk
Jeśli ktoś z was tu szuka trochę daaalej, na północy Polski to polecam odwiedzic gabinet Dentus Plus http://dentusplus.com.pl/oferta/implanty/. Implanty i ich wykonanie to po prostu wow, nadal jestesm pod wrazeniem jak wygladaja moje zeby i caly usmiech :)

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/jak-napisac-wstep-do-artykulu-na-bloga-aby-zaciekawic-uzytkownika/

Re: Implanty kraków

: 28 wrz 2021, 13:35
autor: jedrzejgra
Radomir pisze: ↑16 wrz 2019, 11:53 Wstawianie implantów to bardzo poważny zabieg dlatego warto wybrać gabinet stomatologiczny z dużym doświadczeniem. Bardzo dobre stomatologiaswiatkowska.pl można wykonać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu możecie liczyć na bardzo dokładną diagnostykę przed wykonaniem implantu oraz profesjonalne wszczepienie implantu oraz wykonanie korony. Zabiegi przeprowadzane sa w doskonałym znieczuleniu dzięki czemu sa bezbolesne.
Jeżeli implanty to polecam we Wrocławia https://stomo.pl/leczenie/implanty/ . Bardzo fajne podejście.

Obrazek

Re: Implanty kraków

: 28 wrz 2021, 13:36
autor: jedrzejgra
adik pisze: ↑19 gru 2019, 1:32 Jeżeli chodzi o takie estetycze rzeczy związane ze stomatologią to słyszałam, że w Katowicach świetnie sprawdza się w tym borczyk.pl/oferta/stomatologia-estetyczna. Prowadzą wiele zabiegów, impanty też. Przy zabiegach dbają o komfort pacjenta i mają bardzo profesjonalne podejście.
W Szczecinie jest fajna klinika implantologii stomatologicznej http://doboszimplanty.pl/cennik/.

Obrazek

Re: Implanty kraków

: 10 paź 2021, 17:42
autor: Ącki
To prawda czasami tak się zdarza, ze niestety ale zaczynamy mieć całkiem poważne problemy ze stanem naszego uzębienia. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że w takiej sytuacji warto jest wybrać się do dobrej kliniki. Ja całkiem niedawno byłem na wizycie w https://leczeniebezzebia.pl/ i faktycznie moje problemy na pewno niedługo się skończą.

Re: Implanty kraków

: 13 lis 2021, 14:45
autor: kaznas
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://www.krainazdrowegousmiechu.pl/