Strona 1 z 1

piękne zęby

: 21 sty 2021, 16:02
autor: kazna
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym polecam wejść http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty

Re: piękne zęby

: 22 sty 2021, 13:33
autor: olguś
Jak chce się mieć piękne zęby trzeba o nie dbać. Jak już za późno to jest tyle możliwości. Jak zęba brak są implanty. Zobacz [url]https://implant-zebowy.pl/ [url]. Bardzo dobre korony korony emax. Zęby wyglądają naturalnie i pięknie.

Re: piękne zęby

: 01 lip 2021, 18:31
autor: Dzony82
Bardzo ważną sprawą jest mieć piękne zęby i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest dbać o stan swojego uzębienia. Muszę przyznać, że ja również od pewnego czasu częściej uczęszczam do ortodonty. Na ostatniej wizycie mój dentysta zauważył, że wyrasta mi "ósemka" tzw. ząb mądrości i trzeba było myśleć nad wyrwaniem. Wpadłem na artykuł w internecie: https://www.impactfactor.pl/czy-usuniec ... powiadamy/ tutaj znajdziecie więcej ważnych informacji na ten temat . Polecam się zapoznać szczególnie jeśli ktoś tak jak ja ma stresa przed wizytą u ortodonty. Pozdrawiam. :)

Re: piękne zęby

: 04 lip 2021, 0:06
autor: mażżka
Aby zęby były piękne, czasem trzeba się trochę postarać. W moim przypadku musiałam je najpierw wyprostować za pomocą aparatu - leczyłam się w Rock Your Smile https://www.centrum-ortodontyczne.pl/ - a następnie wybielić. Po całym kompleksowym leczeniu w końcu mogę się cieszyć się pięknym uśmiechem :)

Re: piękne zęby

: 09 wrz 2021, 22:44
autor: monikawójt
Nie wyobrażam sobie zdrowych zębów bez pozbycia się ewentualnych wad zgryzu. Większość osób zawraca szczególną uwagę na uśmiech drugiego człowieka. Aparat ortodontyczny jest więc doskonałą inwestycją w nasz wygląd i zdrowie. Osobom, które szukają sprawdzonego fachowca z Krakowa, z całego serca polecam ekspertów z Ortolingwa2 https://ortolingwa2.pl/aparaty-stale/. Pani doktor cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i profesjonalnie przeprowadziła leczenie. Efekty są rewelacyjne i doskonale się utrzymują mimo upływu czasu.

Re: piękne zęby

: 27 wrz 2021, 23:20
autor: iguś809
Witam,zalezy mi na tym,by znalezc dobrego stomatologa w swoim lub innym miescie? Co sądzicie o tym https://frankowski.pl/aktualnosci/bol-po-wyrwaniu-zeba/ ? Chętnie poznam wasze opinie. Czy mieliscie jakieś powikłania po wyrwaniu ósemki? Proszę o opinie.

Re: piękne zęby

: 04 paź 2021, 18:12
autor: Bażant
Faktycznie raczej każdy z nas chce mieć ładne i zdrowe zęby i właśnie dlatego ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest o nie dbać. Ja również od jakiegoś czasu uczęszczam do ortodonty https://persdental.pl/ ponieważ lubię dbać o stan mojego uzębienia oraz odpowiednio wcześnie reagować.