Strona 1 z 1

osiedle mieszkaniowe

: 22 sty 2021, 17:32
autor: kazna
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem kliknij w https://kameralnyslawin.pl/o-inwestycji/

Re: osiedle mieszkaniowe

: 16 mar 2021, 12:54
autor: mokka
Mam już wybrane osiedle na którym kupię mieszkanie i zachęciłam mnie nie tylko atrakcyjna cena ale również bardzo dobra lokalizacja bo zależało mi na bliskości centrum a osiedle Bartycka 49 Apartamenty jest położone bardzo niedaleko centrum. Okolica osiedla jest też bardzo fajna, jest sporo zieleni i miejsc na spacery i rower

Re: osiedle mieszkaniowe

: 25 mar 2021, 23:48
autor: elmo
A ja mieszkanie mam już kupione, w Warszawie. Nówka z rynku pierwotnego. Mega szczęśliwy jestem, że się udało. Deweloper solidny, terminowy. Mam już wszystko urządzone na tip top. Zarządcę też mamy takiego, że można na nim polegać - Per modum. Gdybym miał podsumować to lepiej trafić nie mogłem.

Re: osiedle mieszkaniowe

: 26 mar 2021, 16:15
autor: gręd
powoli się rozglądam za czymś dla siebie, ponieważ co jakiś czas muszę się pojawić w Warszawie to chcę kupić coś w bliższej lub dalszej okolicy, to osiedle mi się spodobało https://homepremium.pl/mieszkania-w-oza ... zowieckim/ sprawdziłam dewelopera, wiem, że już maja doświadczenie

Re: osiedle mieszkaniowe

: 29 mar 2021, 12:12
autor: malyswiat5
A może osiedle na Ochocie, będzie tym, w którym poczujesz się najlepiej? Jeśli interesuje Cię ten obszar to zdecydowanie mieszkania w Warszawie będzie pomysłem, który będzie sprzyjał Tobie i Twoim oczekiwaniom. Bardzo wartościowe miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu. Przede wszystkim jest to obszar wygodny i bardzo przyjazny rodzinom, więc na pewno warto go poznać.

Re: osiedle mieszkaniowe

: 15 kwie 2021, 9:57
autor: TomaszSłociak
DLa mnie najfajniejszy deweloper wrocław to Inkom. Ostatnio szukałem czegoś we Wrocławiu i trafiłem na mega inwestycję na Gdańskiej, przepiękny mural na ogromnej powierzchni porwał moje serce, wiedziałem że muszę kupić tam swoje lokum :lol: Super ceny i mega inwestycje!!! :) :)

Re: osiedle mieszkaniowe

: 17 kwie 2021, 12:20
autor: kilobajt
Jak dla mnie takie mieszkanie na fajnym osiedlu to do pewnego czasu było tylko marzeniem. W końcu udało mi się je spełnić i mogłam zamieszkać w pięknym i nowym mieszkaniu w Gdyni. Najbardziej przypasowała mi oferta dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... dynia.html i jestem przekonana, że to był bardzo dobry wybór.

Re: osiedle mieszkaniowe

: 19 kwie 2021, 12:10
autor: Przemeł
W przypadku kiedy szukacie wyjątkowych ofert deweloperskich zarówno we Wrocławiu, czy Krakowie to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/wroclaw/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na świetne lokalizacje, wyjątkowo stworzone otoczenie wokół i dobre rozkłady mieszkań zarówno dla studentów, ale również rodzin. My już znaleźliśmy swoje wymarzone mieszkanko w centrum Wrocławia.

Re: osiedle mieszkaniowe

: 22 kwie 2021, 20:14
autor: hunebe
także pod Wrocławiem warto popatrzeć bo ceny są niższe. na przykład tu w Smolcu http://www.osiedla-sogo.pl/smolec powstaje bardzo ładne osiedle domów dwurodzinnych położone koło lasu. mieszkania są bezczynszowe i z własnym ogródkiem. bardzo fajna propozycja dla rodzin z dziećmi

Re: osiedle mieszkaniowe

: 21 maja 2021, 13:17
autor: ą123ola
Jeśli chodzi o osiedla w Krakowie to mogę z ręką na sercu polecić inwestycję mieszkania Bronowice. Bronowice to obecnie jedna z bardziej pożądanych dzielnic Krakowa, bardzo spokojna i zielona, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum miasta. Warto rozważyć taką opcję, szczególnie że ceny są atrakcyjne! :)

Re: osiedle mieszkaniowe

: 21 maja 2021, 19:53
autor: małaa8
Mnie interesuje Miasteczko Brzeziny i tak naprawdę czytam na stronie głównej Napollo http://napollo.pl/ na ten temat. Mam już jedno mieszkanie na Niemcewicza 17 , jestem zadowolona, nic mi się nie dzieje, nie spada na głowę ;) . To planuję coś dla wynajmu kupić. Zawsze to stały dochód, dla kogoś z rodziny i tak dalej.

Re: osiedle mieszkaniowe

: 28 lip 2021, 16:56
autor: kaśmirowa
W sumie jest duży wybór ale za to teraz każdy może wybrać takie mieszkanie jakie mu odpowiada, jest duży wybór. Ja jestem zadowolona z tego że kupiłam mieszanie na osiedlu atala bo to mieszkanie będzie położone w fajne zielonej okolicy, tuż obok lasu

Re: osiedle mieszkaniowe

: 21 wrz 2021, 21:26
autor: Miłościwy
Ja jestem przekonany, że właśnie zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego jest doskonałym pomysłem i ja na ten moment w taki sposób szukam mieszkania we Wrocławiu. Każdemu na pewno mogę polecić również przejrzenie listy deweloperów https://wybierzdewelopera.pl/deweloperzy/wroclaw/ i myślę, że każdy zainteresowany znajdzie tam coś dla siebie.