Strona 1 z 1

E, wesele

: 23 lut 2021, 21:08
autor: małwa
No, dobra, niby takie nic, a jednak coś. Wesele mam do zorganizowania i w ogóle nie wiem, jak to zrobić , żeby wszystko się udało i żeby na przykład gościom się podobało. I to jest dla mnie największy problem. Może warto będzie poszukać innego rozwiązania, które będzie odpowiednie. Wiecie, rodzice swoje, a my swoje. I jeszcze podziękowania dla rodziców muszę mieć.

Re: E, wesele

: 02 mar 2021, 18:02
autor: ślubny43
Jeśli posuzkujecie profesjonalnej oprawy muzycznej na wesele albo jakiejś super atrakcji która zapadnie gościom w pamięć to skierujcie się do tej firmy pierwszy taniec małopolskie . Mogą oni również sprawdzić się przy organizacji na innych imprezach, więc fajna opcja na 18 albo studniówkę. Wedlug mnie jest to najlepsza firma. Macie bardzo szeroki wybór usług i na pewno będziecie zadowoleni.

Re: E, wesele

: 09 kwie 2021, 9:05
autor: Ulał
Jak chodzi o wesele to bardzo polecam Fotografa ze Szczecina- Tomastudio Świetne zdjęcia ślubne! W pakiecie z kamerzystą rewelka. Gdybym robiła ślub drugi raz to byłby pewniak. Jeśli chodzi o reportaż ślubny to naprawdę bajka. Plener ślubny w pięknym miejscu, aż łezka się w oku kręci :)

Re: E, wesele

: 09 maja 2021, 23:33
autor: tomi2
Co racja to racja, organizacja wesela to duża odpowiedzialność. Pomyśl o różnych dodatkowych atrakcjach, które uświetnią przyjęcie. Nawet możesz zamówić sobie zespół muzyczny i to prawdziwą gwiazdę bo Bayer Full. Na https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ masz szczegóły. Czymś takim to na bank gości miło zaskoczysz, zobaczysz jak się będą super bawić przy najlepszych piosenkach zespołu.