Strona 1 z 1

naturalne kosmetyki do włosów i ciała

: 15 mar 2021, 0:28
autor: Kościelka33
Ostatnio wiele chce zmienić w moim życiu, zaczęłam bardziej świadomie wybierać jedzenie, ubrania, czytać składy, stosować zasady zero waste i minimalizmu, mniej śmiecenia, do tego chce przerzucić się na naturalne kosmetyki do włosów i ciała. Wiele dało mi oglądanie inspirujących youtuberek i instagramerek. Czy któraś też miała tak jak ja, że w jeden dzień chciała zmienić wszystko na lepsze? :)

Re: naturalne kosmetyki do włosów i ciała

: 26 lip 2021, 10:54
autor: Dziewczyna
A na co zwracacie uwagę wybierając kosmetyki do pielęgnacji Waszych włosów? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej https://mojacera.pl/blog/aktualnosci/ro ... losow.html, że warto zwrócić uwagę na coś takiego jak równowaga peh. Slyszeliście o tym? Jest to stosunek protein, emolientów oraz humektantów w takich kosmetykach. Powinien być on uzależniony od stopnia porowatości włosów. Dzięki temu będą mogły być one zdrowe i lśniące.

Re: naturalne kosmetyki do włosów i ciała

: 27 lip 2021, 21:00
autor: juśa99
Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakości kosmetyki naturalne dla wegan? Zmieniłam swoją dietę i bardzo zalezy mi na tym,by zmienić swoją rutynę kosmetyczną. Co o tym sądzicie https://fashionandbeauty.pl/czym-charak ... weganskie/ Co o tym sądzicie?