Strona 1 z 1

Dla oszczędnych: w jakich sklepach są dobre wielkanocne promocje?

: 15 mar 2021, 17:02
autor: Uśmieszeklosu
Pytania do oszczędnych i pod kreską, jak ja: w jakich sklepach są dobre wielkanocne promocje?
Przyznam się wprost, że mamy w rodzinie mało kasy i nie zapowiada się żadna poprawa, węc oszczędzamy na maxa.

Szukamy pomysłów na tanie i okazjonalne zakupy: od spożywki na wielkanocny stół, po prezenty upominkowe i zajączkowe dla dzieci.

Doradzicie? :(

Re: Dla oszczędnych: w jakich sklepach są dobre wielkanocne promocje?

: 17 mar 2021, 11:15
autor: żak
Jak szukacie dobrego prezentu z okazji świąt Wielkanocnych, to śmiało mogę wam polecić świetny sklep online https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... rozja/8019 gdzie znajdziecie naprawdę mnóstwo przepysznych słodkości i alkoholi, które można podarować w prezencie, jak dla mnie mega świetna opcja. Polecam jak najbardziej!

za krótkie spodnie

Re: Dla oszczędnych: w jakich sklepach są dobre wielkanocne promocje?

: 19 mar 2021, 8:01
autor: Sąsiadka
Uśmieszeklosu pisze: ↑15 mar 2021, 17:02 Pytania do oszczędnych i pod kreską, jak ja: w jakich sklepach są dobre wielkanocne promocje?
Teraz to w większości sklepów można złapać jakieś wielkanocne promocje bo sezon na dobre się kręci, wiec tylko obserwować zniżki. Ja dla wygody, ale też bezpieczeństwa w tych pokręconych czasach to szukam sobie wielkanocne promocje na gazetkach online, z marketów normalnie, bez macania w sklepach, zobacz sobie na stronie ding np. gazetki z Lidla, Pepco czy Polomarketu i po prostu jak wyczajam promocję to dopiero wtedy idę do sklepu kupić.

Re: Dla oszczędnych: w jakich sklepach są dobre wielkanocne promocje?

: 30 mar 2021, 23:23
autor: Szczęśliwa
Szukasz taniego prezentu ale takiego żeby zadowolił każdego to kup dobrą książkę jak ja. Ostatnio zamówiłam dla syna taką bajkę https://www.taniaksiazka.pl/jano-i-wito ... 88075.html ale znajdziesz tam inne pozycje niezależnie od wieku. Najlepsze że obecnie jest mnóstwo wyprzedaży więc zapłacisz grosze czyli trzeba korzystać bo czas ucieka.