Strona 1 z 1

Bezpieczeństwo finansowe

: 08 mar 2021, 1:26
autor: Miłogost-92
Witam serdecznie! Wiecie, jak można zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe? Wydaje mi się, że mało osób decyduje się na ubezpieczenia do kredytów, a to właśnie według mnie najlepsze rozwiązanie. Można mieć przynajmniej pewność, że w trudnej sytuacji otrzyma się wsparcie, prawda?

Re: Bezpieczeństwo finansowe

: 18 kwie 2021, 0:34
autor: markos
W Bolesławcu dobre doradztwo i fajny wybór pakietów ubezpieczeniowych macie w http://www.ubezpieczenia-juszkiewicz.pl ... praca.html Ja od dawna u nich się ubezpieczam i jestem w pełni zadowolony z ich usług. Możecie u nich liczyć na profesjonalizm, dobrą obsługę klienta, sprawdźcie ich sobie, będziecie zadowoleni.

Re: Bezpieczeństwo finansowe

: 24 kwie 2021, 13:30
autor: MichalinaŚląska
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://gruparcdf.pl/oferta, która świadcz taki usługi jak : doradztwo finansowe i prawne. Firma specjalizuję się w kredytach firmowych, ubezpieczeniach, finansowaniu Klientów indywidualnych oraz leasingu i wynajmie samochodów. Warto zaznaczyć, że firma zawsze dąży do nalezienia najlepszego rozwiązania dopasowanego do oczekiwań i potrzeb danego klienta.

Re: Bezpieczeństwo finansowe

: 25 kwie 2021, 21:43
autor: Mirosława 38
Bezpieczeństwo finansowe, polega przede wszystkim na pilnowaniu rozliczeń finansowych i całej korespondencji. Moja firma pracuje na programie https://jpk-insight.pl/7-najczesciej-po ... ikach-jpk/, który pomaga wychwycić i zrobić korektę nawet takich błędów jak błędna nazwa firmy na fakturze. Czasami z takich prostych rzeczy jak nazwa, czy nip jest najwięcej błędów.

Re: Bezpieczeństwo finansowe

: 27 kwie 2021, 13:29
autor: darosń
Bardzo dobry agent ubezpieczeniowy to Dominika Donocik z okolic Bielska-Białej. Podrzucam stronę internetową: https://ubezpieczeniadonocik.pl/kontakt.html Mega dobrze się u mnie sprawdziła, to solidna osoba, dobrze doradza i ma ciekawe oferty wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Re: Bezpieczeństwo finansowe

: 31 sie 2021, 18:30
autor: miśka
Teraz już na szczęście można sobie zapewnić nez problemu bezpieczeństwo finansowe pozostają w ppk. Czytałam tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ że sporo na tym zyskali już w ciągu roku Ci co pozostali w programie