Strona 1 z 1

Biznes - stal i metal

: 16 mar 2021, 17:03
autor: malyswiat5
Działania w obrębie metalurgi, niesie ze sobą działania wymagające przede wszystkim zaangażowania w sferze zdobycia najlepszych materiałów, a także jakościowych produktów i maszyn. Dlatego szlifierka CNC do otworów IGM od firmy https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... 5-nc-iii-2 to dobry wybór, pozwalający na świetną i bezpieczną pracę, która da szansę na to, aby móc jak najlepiej wykonywać zlecenia.

Re: Biznes - stal i metal

: 15 kwie 2021, 10:42
autor: Łukasz Szmit
Wysoka jakość prętów nierdzewnych oraz szeroki asortyment produktów stalowych jak - rury bezszwowe gatunku typu 304/304L, armatury, kołnierze płaskie typu 1.4404, trójniki itd. itp., to wszystko można zaczerpnąć od stainlesseurope - https://stainlesseurope.pl/ .
Ludzie znający się na rzeczy oraz mający profesjonalne podejście do klienta.

Re: Biznes - stal i metal

: 28 kwie 2021, 18:21
autor: duśka
Na temat stali nierdzewnej można sobie poczytać tutaj https://slavi.pl/blog/aktualnosci-i-por ... dz-to.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych informacji, które mogą się przydać. Przede wszystkim dowiecie się jakie są rodzaje stali nierdzewnej. Poza tym jest tam również wiele informacji na temat oznaczeń. Uważam, że warto przede wszystkim posiadać wiedzę ze sprawdzonego miejsca zanim dokonacie zakupów.

Re: Biznes - stal i metal

: 12 maja 2021, 19:37
autor: kilobajt
Niestety ja akurat takiego biznesu nie prowadzę, ale jestem zdania, że każda firma na pewno chce aby pozyskiwać i utrzymywać jak największą ilość klientów. Podoba mi się to co przeczytałem w https://www.gamfi.com/wdrozenie/ i faktycznie takie wdrożenie grywalizacji może być bardzo fajnym rozwiązaniem.

Re: Biznes - stal i metal

: 17 maja 2021, 10:27
autor: malyswiat5
Co powiesz na nowoczesne i jak najbardziej dopasowane technologicznie maszyny CNC? Dzięki zmianom w tej branży, każdy kto działa i funkcjonuje ma większą świadomość i postępowanie na najwyższym poziomie. Zachęcam zatem do zapoznania się z produktami od https://www.metalteam.pl/oferta/obrabiarki-cnc które przede wszystkim spełnią wszelkie oczekiwania Twoje jak i klientów.

Re: Biznes - stal i metal

: 22 maja 2021, 9:29
autor: adżela
Nie znam się na rodzajach biznesu, ale jeśli jest nisza na rynku, to pewnie, że należy ją wykorzystywać. Ja jeszcze powiedziałabym, że nie ma to jak szukanie odpowiedniego biznesu względem po prostu zapotrzebowania. Niemniej jednak, cokolwiek wybierzemy, musimy znać się na podatkach. I tu https://awesometn.com/zwolnienie-z-kasy-fiskalnej/ mamy o tym wieści.

Re: Biznes - stal i metal

: 25 maja 2021, 17:13
autor: mczay
Zakładając biznes stalowy i metalowy wydaje mi siię że najlepszą opcją będzie spółka z o o. Jak nie wiecie jak się ją zakłada to na tej https://mylegalstore.com/pl/poradnik/ja ... polke-z-oo stronie jest wszystko napisane dokładnie. Możecie też ją gotową kupić, wiele osób się na coś takiego decyduje.

Re: Biznes - stal i metal

: 04 cze 2021, 14:42
autor: Źrebak21
malyswiat5 pisze: ↑16 mar 2021, 17:03 Działania w obrębie metalurgi, niesie ze sobą działania wymagające przede wszystkim zaangażowania w sferze zdobycia najlepszych materiałów, a także jakościowych produktów i maszyn. Dlatego szlifierka CNC do otworów IGM od firmy https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... 5-nc-iii-2 to dobry wybór, pozwalający na świetną i bezpieczną pracę, która da szansę na to, aby móc jak najlepiej wykonywać zlecenia.
Fajna opcją i pomocną zarazem mogą być wyroby z http://nelkor.com.pl/hutnicze/. To bardzo dobre wyroby hutnicze wykonane z kwasoodpornej stali. Są tam profile, blachy, kątowniki. Jeżeli działacie w firmie na stali to warto zajrzeć.

Re: Biznes - stal i metal

: 22 sie 2021, 0:09
autor: malyswiat5
Branża hutnicza dynamicznie rozwija się. Jest ogromny popyt na wyroby stalowe, między innymi na blachy. Mając firmę, która dystrybuuje tego typu materiały, warto zaopatrzyć się w dobre zaplecze maszynowe, takie jak zwijarka do blach, która uskuteczni pracę przy obrabianiu stalowych arkuszy. Zwiększając możliwości obrobienia, zwiększamy swoją konkurencyjność na rynku. CIekawe informacje znajdują się na stronie https://polwelt.pl/

Re: Biznes - stal i metal

: 17 wrz 2021, 10:06
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.metkol.pl/profile-aluminiowe ... luminiowe/

Re: Biznes - stal i metal

: 24 wrz 2021, 21:04
autor: ginamó
Wcześniej stal może wymagać specjalistycznej obróbki. W tym właśnie celu odezwaliśmy się do https://www.stal.dbn.pl/oferta . Ich zadanie polegało na cięciach, również wycinaniu blach na którym zależało nam w szczególności. Serdecznie polecam pójść w tym kierunku, ponieważ faktycznie robi to wrażenie.

Re: Biznes - stal i metal

: 15 paź 2021, 6:47
autor: villeś
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://jaw.pl/2020/10/do-czego-mozna-u ... askowania/ . Znajdziecie tam bowiem namiar na ciekawy i bardzo pomocny artykuł. Między innymi się tam dowiecie do czego można użyć maszyny do piaskowania. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby móc w pełni wykorzystać możliwości tego typu sprzętu. Rozejrzyjcie się tam.

Re: Biznes - stal i metal

: 17 paź 2021, 20:25
autor: Łukasz
Niezależnie od biznesu w każdej działalności gospodarczej obowiązkowa jest kasa fiskalna. Warto zadbać aby była dobra jakościowo, każda awaria może wiązać się z wielkimi stratami. Polecam Wam kasa fiskalna , ta firma posiada w swojej ofercie wiele porządnych modeli, ceny są atrakcyjne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.

Re: Biznes - stal i metal

: 21 paź 2021, 16:50
autor: ryśka
Ostatnio nawet zamówiliśmy do nas do firmy rury stalowe, które są oferowane przez https://ecotechgroup.pl/ . Powiem wam, że wyroby okazały się naprawdę bardzo dobrej jakości, więc na pewno ponownie skorzystamy z usług tej firmy bo jednak ich oferta jest najkorzystniejsza