Strona 1 z 1

Przygnębienie bez powodu

: 17 wrz 2019, 2:02
autor: przemyslaw
Czy ogarnia Was czasem poczucie takiego totalnego smutku i przygnębienia? Nie mogę się z takiego nastroju wyrwać już kolejny tydzień. W sumie nie mam powodu do takiego smutku, myślałem że moze to jakieś przesilenie. Ale teraz to już nie wiem sam. Myślicie że to przejdzie samo?

Re: Przygnębienie bez powodu

: 17 wrz 2019, 4:25
autor: Adela-75
Może masz jakieś niedobory minerałów? Zrób sobie badania!

Re: Przygnębienie bez powodu

: 17 wrz 2019, 6:40
autor: Kajetan
Badania nie zaszkodzą, ale tu potrzebny jest psycholog. Wiesz nie czuj się urażony. Po prostu znam z autopsji taką sytuację.

Re: Przygnębienie bez powodu

: 17 wrz 2019, 7:10
autor: przemyslaw
Ale że mam coś z głową?

Re: Przygnębienie bez powodu

: 17 wrz 2019, 10:07
autor: Kajetan
Nieeee, czasem po prostu jest gorszy czas, a psycholog może pomóc, odciążyć, naprowadzić myśli na dobry kirunek, rozumiesz?

Re: Przygnębienie bez powodu

: 17 wrz 2019, 13:02
autor: przemyslaw
Tak, sorry, jakiś taki nerwowy też się stałem

Re: Przygnębienie bez powodu

: 17 wrz 2019, 15:40
autor: Kajetan
No to kolego, do psychologa jak w dym. Tu masz adres http://www.poradniasalomon.com.pl/ dzwoń umawiaj się

Re: Przygnębienie bez powodu

: 20 wrz 2019, 15:42
autor: nikelodon18
Lepiej udaj się do psychologa! Może gdzieś tam głęboko jednak gnębi Cię jakiś kłopot! Kilka razy wygadałem się u www.perspektywy.waw.pl a kamień spadł mi prosto z serca!

Re: Przygnębienie bez powodu

: 10 lut 2020, 10:13
autor: greta
Dokładnie tak. Najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Psycholog potrafi spojrzeć na problem z innej perspektywy. Tylko trzeba dobrą klinikę wybrać. Odezwij się może do kliniki PsychoMedic z Łodzi. Tutaj 42 644 44 44 numer do nich. Możesz skorzystać u nich z porady online. Myślę, że to pomoże Ci pozbyć się negatywnych myśli.

Re: Przygnębienie bez powodu

: 19 kwie 2021, 11:17
autor: Amelińka
Mogą to być objawy depresji. Sama przez to przechodziłam. Myślę, że dobrze jakbyś skonsultowała to z psychologiem. Polecić mogę Ci poradnię https://wetalk.pl z której pomocy sama korzystałam, trafiłam na bardzo fajną panią psycholog. Plus, że jest to poradnia online, więc możesz kontaktować się tekstowo albo przez kamerkę. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie.

Re: Przygnębienie bez powodu

: 31 paź 2021, 17:54
autor: Grażyna11
Akurat w Krakowie nie powinniście mieć z tym żadnych problemów. Wiem, że wiele osób chwali możliwości leczenia, jakie stwarza Klinika PsychoMedic. Jeśli też potrzebujecie takiego wsparcia, to na pewno warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i umówić się na termin. Samo miejsce jest tak dobre, że bez problemu dacie radę wyleczyć się przy ich pomocy.

Re: Przygnębienie bez powodu

: 08 lis 2021, 16:38
autor: Maryśka79
Muszę zgodzić się tutaj z jednym komentarzem, że mogą to być początki jakiejś depresji. Wiem, że to bardzo podstępna i niebezpieczna choroba, z którą lepiej uważać i zacząć działać zawczasu. Spotkanie z psychologiem byłoby jak najbardziej na miejscu, a jeżeli chodzi o samą depresję, jak może się rozwijać i jakie dawać objawy to polecam artykuł https://www.spokojwglowie.pl/depresja-c ... -depresji/ w którym jest wiele przydatnych informacji.

Re: Przygnębienie bez powodu

: 12 gru 2021, 17:24
autor: PaulaŚwiątek
Czasem takiego przygnębienia nie warto lekceważyć bo może przerodzić się w depresje. Mój znajomy tak miał i ledwo się z tego wykaraskał i pamiętam nawet jak to się zaczynało.... Dorze, ze w porę zajął się nim lekarz psychiatra z gabinetu psychiatrycznego w Rzeszowie https://filipowskipsychiatra.pl/prywatn ... iatryczny/. Polecam zapoznać się z ofertą gabinetu jeżeli zmagacie się z problemami takimi jak depresja, stany lękowe jak i inne choroby natury psychicznej.