Strona 1 z 1

Sprawne odkurzanie

: 11 mar 2021, 3:52
autor: Narcyza-77
Hejka! Słyszeliście może o czymś takim jak centralny odkurzacz? Dowiedziałam się, że działa bardzo cicho i jest nadzwyczaj efektywny w sprzątaniu. Na pewno też znacznie przyspiesza porządki i jednocześnie je ułatwia. Bylibyście zainteresowani montażem takiego systemu? Dajcie znać, co myślicie :)

Re: Sprawne odkurzanie

: 11 kwie 2021, 21:25
autor: zośka
Jak dla mnie najlepsza jest roomba jeśli chodzi o odkurzacze. Można zaoszczędzić naprawdę wiele czasu i też perfekcyjnie odkurza. Odkąd ją mam nie wyobrażam sobie że mogłabym posiadać inny odkurzacz. Na dodatek nie jest duża przez co może się wszędzie zmieścić

Re: Sprawne odkurzanie

: 20 kwie 2021, 9:44
autor: Gatito
Dobry odkurzacz to dla mnie podstawa. Polecam szczególnie taki sprzęt - https://sklep.bissell.pl/produkt/odkurz ... eam-1977n/. Jest bardzo skuteczny i wygodny, a w dodatku jest wielofunkcyjny. Jeśli nie lubicie tracić czasu na sprzątanie, to taki odkurzacz będzie dla was strzałem w dziesiątkę.

Re: Sprawne odkurzanie

: 02 cze 2021, 14:28
autor: Margórk77
Sprawne odkurzanie zależy przede wszystkim od tego jaki odkurzacz kupimy. Wybór dobrego odkurzacza to inwestycja w nasz czas. Na outlet bazarowisko tutaj https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-domu/odkurzacze znalazłem bardzo dobre odkurzacze znanych marek nawet do 70% taniej. Kupując w outlecie dbamy o środowisko.