Strona 1 z 1

Wszystko do układu wydechowego

: 15 mar 2021, 18:52
autor: jędrzej66
Znacie jakieś warte uwagi sklepy z częściami do układu wydechowego? Moim zdaniem na mały wybór nie można narzekać na przykład w pamaku.pl. Macie za sobą zakupy tam? Zadowoleni?

Re: Wszystko do układu wydechowego

: 16 mar 2021, 13:27
autor: Henryk_98
Nie da się nie zauważyć, że wybór części w Pamaku jest duży, a ceny atrakcyjne. Sprzedają tłumiki samochodowe, katalizatory, ale i elementy montażowe, a każdy z tych produktów to sprawdzona jakość. Szczerze polecam.

Re: Wszystko do układu wydechowego

: 29 kwie 2021, 11:21
autor: Codeś
W przypadku kiedy będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru elementów układu wydechowego to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/produkty/egr/ u których będziecie mogli liczyć również na możliwość znalezienia recyrkualtora spalin którego praca polega na wprowadzeniu pewnej ilości spalin do komory spalania w silniku. Zabieg ten umożliwia rozpoczęcie kilku procesów chemicznych, dzięki którym maleje ilość obecnych w spalinach tlenków azotu (NOx), węglowodorów (CH) oraz tlenku węgla (CO). Licząc jednocześnie na fachowe doradztwo i terminowe realizacje.