Strona 1 z 1

transport ponadnormatywny

: 25 mar 2021, 19:28
autor: kazna
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.koptech.com.pl/transport-maszyn/

Re: transport ponadnormatywny

: 09 kwie 2021, 9:54
autor: Krzyś99
Generalnie niełatwo jest znaleźć dobrych specjalistów. Ja kilka razy się przejechałem zanim trafiłem na solidnego kontrahenta. Znajomy podesłał mi tę stronę https://www.wybierz-przewoznika.pl/firm ... alistyczny . W tej zakładce wybrałem lokalizację i znalazłem fachowców od transportu specjalistycznego. Szybko udało mi się nawiązać współpracę.

Re: transport ponadnormatywny

: 11 kwie 2021, 14:25
autor: Miłosz88
Myślicie, że kompleksowa obsługa firm transportowych jest potrzebna w takiej firmie? Moim zdaniem to dobra opcja, dzięki temu można poświęcić więcej czasu na rozwój swojego biznesu, bez obawy, że zapomni się o ważnych dokumentach, czy rozliczeniach. Osoby doświadczone, na pewno będą umieć profesjonalnie zając się księgowością i rozliczeniami, a także wsparciem kierowców.

Re: transport ponadnormatywny

: 16 kwie 2021, 12:54
autor: Nopoł
W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali profesjonalnej pomocy w zakresie zarządzania swoją flota samochodów w firmie to my wykorzystujemy system Flotman https://www.flotman.pl/ który naprawdę ułatwia pracę w wielu aspektach, ponieważ zarówno możemy liczyć na profesjonalizm obsługi od początku, dokładne dane codziennego raportowania automatycznego więc spokojnie możemy analizować rzeczy do poprawy. Jednocześnie licząc przy tym na łatwość obsługi klientów i możliwości także ograniczania wydatków dopracowując kolejne procesy.

Re: transport ponadnormatywny

: 25 kwie 2021, 19:10
autor: wituś
Jeśli szukasz transportu dla dużych gabarytów najlepiej skorzystać, chociaż częściowo z https://www.unityline.pl/cargo, bardzo fajny to jest sposób i nawet niedrogi, ja korzystam w swojej firmie kilka razy w roku i jestem bardzo zadowolona z efektów i dbałości o przewożony towar.