Strona 1 z 1

stworzenie strony internetowej

: 02 kwie 2021, 16:33
autor: igielka
Kojarzy ktoś może jakąś firmę z Gorzowa Wielkopolskiego, która zajmuje się tworzeniem stron? Zależy mi na fajnym nowoczesnym projekcie, takim na czasie :) Żeby klientom się fajnie i wygodnie tą stronkę przeglądało. Może ktoś z was poleci mi kogoś sprawdzonego?

Re: stworzenie strony internetowej

: 07 kwie 2021, 17:31
autor: Łokut
U nas super sprawdziła się firma https://home.pl/tworzenie-stron-interne ... lkopolski/ Od samego początku podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i mi się to bardzo spodobało. Bardzo biorą sobie do serca uwagi klienta i naprawdę wszystko robią pod niego

Re: stworzenie strony internetowej

: 25 wrz 2021, 22:01
autor: Olala
A ja mogę zostawić namiar na firmę z Łodzi. To Internetowe strony www i tutaj ich znajdziecie https://stronywww-lodz.pl/ , Myślę, że warto podpytać o możliwość współpracy na odległość - pewnie nie będzie ro problem. A warto, bo mają ogromne doświadczenie w temacie. Indywidualnie podchodzą do każdego projektu. Działają kompleksowo i mają konkurencyjne ceny.

upadłość układowa syndyk

Re: stworzenie strony internetowej

: 31 paź 2021, 0:46
autor: Byku@
Z Gorzowa nie znam żadnej, ale z Konina mogę ci polecić tą agencję https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ Wykonali mi stronę internetową dopasowaną do charakteru moje działaności na intuicyjnym CMS WordPress. Polecam Ci ich bo mają duże doświadczenie.