Strona 1 z 1

Zakupy przed podróżą

: 02 kwie 2021, 18:48
autor: Edward1988
Powoli szykuję się do podróży, ale brakuje mi jeszcze kilku rzeczy, które chcę zamówić przez internet. Co powiecie na zakupy w sklepie morowo.com.pl? Myślicie, że warto tam zajrzeć?

Re: Zakupy przed podróżą

: 20 kwie 2021, 5:38
autor: Milorad71
Nie znam lepiej zaopatrzonego sklepu ze sprzętem biwakowym, odzieżą turystyczną i tym podobnymi produktami. Niejednokrotnie kupowałem tam też repliki ASG, ale także inne potrzebne mi gadżety. Rewelacja, polecam!

Re: Zakupy przed podróżą

: 22 kwie 2021, 10:08
autor: Juźka
Jeżeli chodzi o wyjazd wakacyjny to na pewno przydadzą Ci się fajne okulary przeciwsłoneczne a jeżeli lubisz markowe to tym bardziej ta strona nada się idealnie https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Przec ... -2124.html Na prawdę jest tam tak gigantyczny wybór że nie ma opcji że starczy czasu żeby obejrzeć wszystkie.

Re: Zakupy przed podróżą

: 29 maja 2021, 0:29
autor: Władia
Zależy też gdzie się wybieracie ;) My w przyszłym tygodniu, korzystając z dłuższego weekendu wybieramy się na wycieczkę i zamierzamy otworzyć w ten sposób sezon biwakowy - jedziemy pod namiot, bo to uwielbiamy. Jutro planuję z tej okazji większe zakupy w Carrefourze, przede wszystkim spożywcze, ale też kilka innych gadżetów na tę okazję planuję kupić. Oni mają od jakiegoś czasu tę akcję ceny niskie jak dawniej, sprawdźcie sobie, jak sporo można na niej zaoszczędzić.