Strona 1 z 1

internet

: 15 kwie 2021, 9:45
autor: miś
Jeśli dany operator nie spełnia waszych oczekiwań, to warto go zmienić. Teraz jest tak wiele różnych ofert na rynku, że z pewnością uda wam się znaleźć idealne rozwiązanie. Tutaj https://panwybierak.pl/ się rozejrzyjcie. Jest w czym wybierać. Można mieć tani i dobry internet i to bez jakiegoś wielkiego poszukiwania.

Re: internet

: 15 kwie 2021, 9:54
autor: mokka
Mam podobne zdanie, trzeba po prostu poszukać lepszego dostawcy telewizji i internetu jeśli ten obecny nie spełnia Twoich oczekiwań. Ja też szukałam dotąd aż znalazłam atrakcyjną ofertę która mi odpowiada. Mam teraz świetny światłowód z symetrycznym łączem, jest bardzo stabilny

Re: internet

: 08 maja 2021, 9:08
autor: montaż
W wyborze dostawcy usług internetowych trzeba zwrócić uwagę na oferowaną prędkość w pakietach ale także jaki limit danych dostaniecie w abonamencie, w przypadku operatorów sieci światłowodowej takich limitów nie ma, jednak w przypadku technologii LTE większość firm limituje dostęp do sieci po przekroczeniu pewnego progu użytych danych. Ma to znaczenie np. przy zakupie usług telewizji cyfrowej Cyfrowy Polsat gdzie można korzystać z internetowych usług VOD (Video in Demand), i częste oglądanie filmów czy sportu może szybko wyczerpać nam ten limit. Oczywiście jak będziemy korzystać z telewizji nadawanej z satelity nie będziemy zużywać pakietu danych, w tym przypadku jakość odbioru programów będzie zależała wyłącznie od prawidłowego montażu i ustawienia anteny satelitarnej.

Re: internet

: 08 maja 2021, 9:38
autor: Góra
Od 5 lat korzystam z usług Canal+ (kiedyś nc+) i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o ofertę telewizyjną, co do internetu to korzystałem kiedyś z usług Plusa ale ze względu na brak limitów przeniosłem się do światłowodu od Orange, mam teraz szybkość do 1GB i nie muszę sie martwić, że przekoroczę limit danych, szczególnie kiedy korzystam z Netflixa albo Canal+ Online 8-)

Re: internet

: 08 maja 2021, 10:51
autor: Świrek
T-Mobile się ostatnio reklamuje, że mają internet w taechnologii 4G/5G bez limitu ale chyba tylko dla firm, jeśli to prawda to można korzystać u nich bez ograniczeń z Netflixa. Mam nadzieję, że kiedyś wprowadzą taką ofertę dla użytkowników indywidualnych.

Re: internet

: 08 maja 2021, 12:03
autor: Światłowód
Tak, w T-Mobile internet nielimitowany jest tylko dla firm, ale przecież w wersji z limitem w T-Mobile i Orange można mieć limit ponad 500 GB i moim zdaniem to zupełnie wystarczy do oglądania filmów, pracy czy nauki. Osobiście użuwam pakietu z 300GB limitu i nigdy mi nie zabrakło internetu.

Re: internet

: 08 maja 2021, 12:51
autor: Sprawdź
Elon Musk uruchomił internet satelitarny, jest już dostępny komercyjnie praktycznie z każdego miejsca na świecie. Usługa Starlink umożliwia połączenie z internetem za pomocą małej, płaskiej anteny satelitarnej. Niestety ceny nie są niskie, za cały sprzęy trzeba zapłacić trochę poniżej 3 tys. a miesięcznie za pakiet 50-150Mb/s to ponad 400 zł. Oferta może się sprzedawać tam gdzie nie ma dostępu do światłowodu albo 4G. Pewnie jak usługa się rozwinie to ceny spadną :mrgreen:

Re: internet

: 09 maja 2021, 9:11
autor: goma
Bezsprzecznie największymi zaletami światłowodu są największy wśród znanych nam mediów, zasięg, ogromna pojemność informacyjna oraz duża przepływność. Dlatego nie ma co się dziwić, że tak wiele osób decyduje się na Światłowód wrocław skoro zapewnia on nam tyle zalet.

Re: internet

: 20 paź 2021, 20:13
autor: małgosia
Ja za to polecam tę porównywarkę https://teletropiciel.pl/. Dużo przydatnych informacji, a przede wszystkim dużo ofert nie tylko internetu, ale również telewizji oraz internetu i telewizji. Ostatnia opcja chyba jest najwygodniejsza. Internet i telewizja w jednym to coraz bardziej popularniejszy wariant.

Re: internet

: 03 lis 2021, 15:27
autor: Sokołowski
W sumie racja. Teraz u jednego dostawcy zamawia się właściwie wszystko. I internet i telewizje. I często jest tak, że w pakiecie wypada to najlepiej. Niektórzy nawet tak robią, że wszystko pchają jednym przewodem. I internet i kablówkę. A często i telefon. Chociaż moim zdaniem nie zawsze tak jest ok. Bo jednak jeden sygnał może wpływać na inny. Ja to mam zrobione niezależnie. Tak robi Elpos. Internet dodatkowo mam po światłowodzie, co sprawia że jest mega szybki i bardzo stabilny.