Strona 1 z 1

restauracja indyjska

: 16 kwie 2021, 14:18
autor: Konraduś33
Witam, macie czasami ochotę na spróbowanie nowych potraw? Według mnie warto zwrócić uwagę na jedzenie indyjskie które znajdziecie np. w restauracja indyjska warszawa nowogrodzka. Wygodne jest to, że większość indyjskich restauracji oferuje jedzenie na dowóz. Co sądzicie o smakowaniu kuchni orientalnej?

Re: restauracja indyjska

: 20 kwie 2021, 16:07
autor: malyswiat5
Działasz w gastronomii jako zawodowy kucharz? W takim wypadku fartuch kuchenny męskie są rozwiązaniem, które przede wszystkim pozwoli Ci na wygodę i najwyższy poziom komfortu. Warto zatem iść w tym kierunku i stawiać na rozwiązania, które w znacznym stopniu ułatwią nam pracę. Zajrzyj na stronę https://kitchenista.pl/fartuch-kuchenny/meski i znajdź swój wymarzony i najlepszy fartuch.

Re: restauracja indyjska

: 20 maja 2021, 10:00
autor: sośka
Czy ktoś z Was zna dobrą restaurację w Warszawie? Planujemy jechać na weekend trochę pozwiedzać, słyszałam, że restauracja Bubbles ma naprawdę świetne menu, w którym jest szeroki wybór alkoholi z całego świata, jak i również do dyspozycji gości jest ogródek restauracyjny. Polecacie tę restaurację, warto ją odwiedzić?