Strona 1 z 1

konsolidacja chwilówek

: 17 kwie 2021, 13:33
autor: kazna
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.splackredyty.pl

Re: konsolidacja chwilówek

: 27 maja 2021, 1:18
autor: Gołka
kazna pisze: ↑17 kwie 2021, 13:33 Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje...
Nigdy nie brałam jeszcze żadnej pożyczki, dlatego szukam jakiejś pożyczki. Możecie polecić jakieś rzetelne, sprawdzone miejsce, bo trochę mam obawy... nie wiem gdzie pożyczyć.

Re: konsolidacja chwilówek

: 09 cze 2021, 14:05
autor: oewonga_pożyczki
Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Jeśli interesuje Cię pożyczka w firmie, która działa w sposób odpowiedzialny, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora