Strona 1 z 1

szkoła językowa

: 25 kwie 2021, 13:54
autor: gość
Każdy powinien znać język angielski chociażby w stopniu komunikatywnym. Dlatego tak ważne jest to, żeby uczęszczać na zajęcia do renomowanej szkoły języka angielskiego. Takiej jak np. Personaltutor.edu.pl. A wy chodzicie, posyłacie swoje dzieci na dodatkowe zajęcia?

Re: szkoła językowa

: 25 kwie 2021, 15:10
autor: kamilski
Teraz mamy takie czasy, że znajomość angielskiego to staje się powoli rzeczą absolutnie powszechną. Sama jestem mamą i zastanawiam się kiedy będzie najlepszy moment żeby zapisać mojego synka na lekcje angielskiego. Trochę poszperałam w sieci i trafiłam na bardzo fajny artykuł https://portalkobiecy.pl/czy-warto-uczy ... ow-obcych/ w którym wszystko mi wyjaśnili co i jak :)

Re: szkoła językowa

: 19 maja 2021, 10:34
autor: rósak
Jestem świeżo po wysłaniu dziecka do szkoły językowej. Niebywałej pomocy na tym polu udzielili nam Bradbury https://bradburyschool.com/angielski-dla-dzieci/ w Józefosławie. Widzimy niebywały progres u naszego dziecka, które to coraz bieglej zaczyna władać nowym językiem. Nie ulega wątpliwości, jak bardzo przyda się on w przyszłości.

Re: szkoła językowa

: 30 maja 2021, 15:34
autor: Miłłek
Cześć. W zeszłym miesiącu zapisałem się na kurs niemieckiego online. Taką ofertę ma szkoła Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html. Zaczynałem naukę od zera. Chciałem się nauczyć drugiego języka. Szef dopłacał połowę ceny, więc nawet się nie zastanawiałem. Dobrze uczą i nie trzeba dojeżdżać na zajęcia.

Re: szkoła językowa

: 07 cze 2021, 9:58
autor: Sebuś45
Bardzo dużo osób chodzi do szkoły językowej, ponieważ w takiej szkole można nauczyć się o wiele szybciej języka obcego niż samodzielnie. Np. na stronie http://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która oferuje naukę języka hiszpańskiego i angielskiego.

Re: szkoła językowa

: 10 cze 2021, 14:59
autor: kilobajt
Akurat samych szkół językowych jest trochę w naszym kraju i myślę, że z samym wyborem raczej nie powinniśmy mieć problemów. Muszę przyznać, że ja również czytałem niedawno w https://togethermagazyn.pl/zwiekszenie- ... to-zrobic/ iż nawet tacy nauczyciele języków obcych mogą bez problemów zwiększać swoje kompetencje.

Re: szkoła językowa

: 28 cze 2021, 0:58
autor: malyswiat5
Nauka języków to obecnie rzecz, na którą warto postawić. W takim wypadku, niezależnie od wieku i poziomu, warto iść w kierunku znalezienia dobrej szkoły, która przygotuje Cię do działań w tym obszarze. Jeśli interesuje Cię język angielski i chcesz postawić na najwyższą jakość w tym obszarze zajrzyj na https://angielski-konwersacje.pl/ i poznaj dostępne propozycje.

Re: szkoła językowa

: 28 cze 2021, 21:03
autor: hunebe
Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób rozpocząć naukę języka angielskiego od dziecka to odsyłam do tego wpisu https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html , gdzie można poznać kilka różnych metod. A Wy jak dzieci uczycie języka?

Re: szkoła językowa

: 06 lip 2021, 11:40
autor: ŁukaszeQ
Z mojej strony mogę ci polecić ciekawy kurs z questfe pl. Dla tych co zaczynają przygodę z angielskim i dla tych co chcą bardziej doszlifować angielski. Sam korzystam z tego kursu jak i wiele moich znajomych. Wszyscy są zadowoleni z tego kursu. Bardzo łatwo i przyjemnie przyswaja się angielski z tym kursem online. Gwarantuje ci ze nie będziesz miał najmniejszych problemów z językiem angielskim. :)

Re: szkoła językowa

: 13 lip 2021, 10:43
autor: wojuśka
Mi bardzo fajnie przy nauce angielskiego sprawdził się kurs ze speakingo https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Zależało mi na tym by podszkolić się w rozmawianiu w tym języku, no a ten kurs polega na rozmawianiu więc idealnie pasował do moich potrzeb :)

Re: szkoła językowa

: 27 sie 2021, 11:51
autor: miałki
Ja koniecznie musiałem znaleźć jakiś sposób szybkiej nauki języka niemieckiego w określonym zakresie. Chciałem w Niemczech podjąć pracę opiekunka starszych osób. Jak się jednak okazało znajomość języka jest tutaj koniecznością. Na co dzień trzeba porozumiewać się z podopiecznymi i reagować na ich prośby. Cenne porady w zakresie nauka udało mi się znaleźć na tej stronie http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow .

Re: szkoła językowa

: 23 wrz 2021, 15:00
autor: móranowski
Znakomitym pomysłem okazało się wysłanie mojej córki do szkoły językowej https://www.brain-power.edu.pl/#oferta . Tam odebrała stosowne wykształcenie na tym polu, co pozwoliło na znaczną poprawę jej skilli. A od najmłodszych lat trzeba stawiać na edukację na tym polu. Widzimy spory progres na tym polu, idzie jej to znakomicie.