Strona 1 z 1

Zakup domu z pośrednikiem?

: 08 kwie 2021, 2:32
autor: ananiasz
Cześć. Zdecydowaliście się kiedyś na współpracę z agentem nieruchomości? Pytam, bo sam mam na oku polecane biuro nieruchomości w Koszalinie, gdzie zamierzam się wkrótce wybrać. Przeglądałem sam oferty sprzedaży mieszkań, ale boję się, że w rzeczywistości nie będzie to to, czego faktycznie oczekiwałem. Myślicie, że pośrednik to najlepsze rozwiązanie?

Re: Zakup domu z pośrednikiem?

: 25 kwie 2021, 10:24
autor: użuk2
Moim zdaniem korzystając z pomocy biura nieruchomości dużo szybciej można znaleźć coś co spełnia konkretnie nasze wymagania czy oczekiwania. A w ogóle to można zacząć od przeglądania ofert na portalach z nieruchomościami. Na przykład na https://www.dobryadres.pl/ macie oferty z zachodniopomorskiego i to z różnych biur w jednym miejscu. Myślę, że coś takiego znacznie ułatwia sprawę.

Re: Zakup domu z pośrednikiem?

: 06 maja 2021, 20:28
autor: kilobajt
Ogólnie sam zakup czy sprzedaż nieruchomości nie jest niczym trudnym. Jak ja sprzedawałem swoje mieszkanie to po prostu zgłosiłem się do firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ i tak naprawdę to oni bez problemu moje mieszkanie ode mnie skupili. Najbardziej podoba mi się to, że cała transakcja trwała zaledwie kilka dni.