Strona 1 z 1

Skąd najlepsza kawa?

: 05 maja 2021, 4:38
autor: zefiryn-75
Hej forumowicze. Kupujecie może kawę w ziarnach? Gdzie udało wam się znaleźć najlepszej jakości kawę? Mnie zawsze wydawało się, że każda palarnia kawy ma w ofercie wyselekcjonowane produkty, dlatego właśnie od dawna jestem stałym klientem jednej z nich. Lubię też probować nowych smaków, więc możecie polecać mi sprawdzone przez siebie sklepy. Byłbym wdzięczny ;)

Re: Skąd najlepsza kawa?

: 09 maja 2021, 11:28
autor: Dziewczyna
Jeśli interesują Was różne ciekawostki i informacje na temat kawy, to polecam w wolnej chwili zajrzeć na bloga na stronie internetowej http://desery.net.pl, który jest poświęcony właśnie kawie ;) Dowiecie się co nieco na temat różnych gatunków kawy, ich podchodzenia, sposobów parzenia oraz podawania kawy i wiele innych ;) Jestem przekonana, że będzie to dla Was przyjemna lektura ;)

Re: Skąd najlepsza kawa?

: 18 maja 2021, 2:31
autor: Możesz
Niewątpliwie przy pierwszej okazji, kiedy grasz w kasynie, możesz bez bardzo niezwykłego rozciągania po prostu wnieść niewiarygodny wkład w ucieczkę i zarabianie pieniędzy. Możesz dostać z serwisu na stosie https://www.atlantis-plywalnia.pl/ zasadniczym znaczącą nagrodę do swojego rekordu. Odpowiednio dają ci drugą wypłatę

Re: Skąd najlepsza kawa?

: 01 cze 2021, 19:10
autor: Karolina33
Od lat nie piję kawy, ale czytałam niedawno, że herbata yerba mate ma podobne działanie, bo nie dość, że delikatnie pobudza, to jeszcze orzeźwia. Znalazłam takie opakowanie https://evita.sklep.pl/pl/p/TARAGUI-CIT ... e/23113474 . Ma ona smak cytrusowy, więc powinna przypaść Wam do gustu. Poza tym każdą porcję herbaty można zalewać kilka razy, a ona nie straci charakteru i smaku.

Re: Skąd najlepsza kawa?

: 03 lip 2021, 12:02
autor: ewiś04944
Ja zamiast kawy mam yerba mate. Dużo lepsza opcja moim zdaniem. Zamawiam ją z https://teaverso.pl/YERBA-MATE/ bo w tym sklepie mają najbardziej atrakcyjne ceny, według mnie. Dodatkowo oferują tanią i szybką przesyłkę. Nie ma nic smaczniejszego niż taka świetna herbata. Dodatkowo ma właściwości lecznicze.

Re: Skąd najlepsza kawa?

: 20 lip 2021, 15:26
autor: grześ
Najlepsza kawa jest tylko z dobrej palarni. Ta to prawdziwy skarb. Czasami warto popróbować kaw z różnych palarni i zdecydować która jest najlepsza. Ostatnio natrafiłem na bardzo interesujący artykuł poświęcony temu tematowi tutaj https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 92133.html . Moim zdaniem warto zerknąć i zapoznać się z treścią,

Re: Skąd najlepsza kawa?

: 26 lip 2021, 23:01
autor: iworka
Ogólnie trzeba przyznać, że kawa to jest bardzo fajny i przede wszystkim smaczny napój. Ze 2-3 filiżanki dziennie potrafię wypić i to jest dla mnie dawka wystarczająca która mnie pobudza na cały dzień. Kilka dni temu trafiłam też na bardzo fajny artykuł odnośnie kawy https://www.nescafe.com/pl/poczatki-kawy i muszę przyznać, że sporo się z niego udało mi dowiedzieć o moim ulubionym trunku.

Re: Skąd najlepsza kawa?

: 04 sie 2021, 9:21
autor: Wacław
Jakiś czas temu zakupiliśmy sobie ekspres Tchino i przyznam że robi pyszną kawkę. Kapsułki do tego ekspresu też nie są w jakiejś kosmicznej cenie, więc faktycznie można dzięki nie dużej kwocie mieć porządny ekspres do kawy, który zaparzy nam na prawdę smaczną kawkę.