Strona 1 z 1

Instalacje gazowe w domu

: 23 wrz 2019, 17:52
autor: kasjopeja
Ostatnio zainteresował mnie taki temat jak instalacje gazowe w domu, jak również ich przeglądy. Co jaki czas powinny być one wykonywane i kto może wykonać takiego przeglądu?

Re: Instalacje gazowe w domu

: 06 gru 2019, 21:30
autor: oven
warto moim zdaniem zadbac aby w domu znajdowal sie taki czujnik gazu nie wiem jak wy, ale dla mnie bezpieczesntwo mojej rodziny na pierwszym miejscu

Re: Instalacje gazowe w domu

: 16 sty 2020, 13:00
autor: Remik
Chodzi o instalacje gazowe tak w ogóle? U mnie gazowym systemem grzewczym zajmowała się firma http://www.promal-sp.pl/ I mogę polecić ją każdemu. Działają sprawnie i szybko, ale też zachowują wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki nim mam praktycznie bezobsługowy piec, wszystkie parametry ustawione, system działa bez zarzutu. Firma zna się na rzeczy, wszystko zaprojektowali i zrealizowali, uwzględniając moje oczekiwania. Całość działa u mnie już od 3 lat i nigdy nie miałem żadnego problemu. Wszystko szczelne - korzystają z wysokiej jakości materiałów, więc mam pewność, że to bezpieczny system :)

Re: Instalacje gazowe w domu

: 27 lut 2020, 18:49
autor: kozi44
Remik pisze: ↑16 sty 2020, 13:00 Chodzi o instalacje gazowe tak w ogóle? U mnie gazowym systemem grzewczym zajmowała się firma http://www.promal-sp.pl/ I mogę polecić ją każdemu. Działają sprawnie i szybko, ale też zachowują wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki nim mam praktycznie bezobsługowy piec, wszystkie parametry ustawione, system działa bez zarzutu. Firma zna się na rzeczy, wszystko zaprojektowali i zrealizowali, uwzględniając moje oczekiwania. Całość działa u mnie już od 3 lat i nigdy nie miałem żadnego problemu. Wszystko szczelne - korzystają z wysokiej jakości materiałów, więc mam pewność, że to bezpieczny system :)
jak o gazowym ogrzewanie amerigas opinie mowa to moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie. Ten sposób ogrzewania pod wieloma względami przewyższa tradycyjne paliwa. Jest wydajniejszy i ekologiczny. A jesli chodzi o koszty to można wynegocjowac dobrą cenę w firmie AmeriGas Polska.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 10 mar 2020, 23:18
autor: ladnapogoda
Ogrzewanie gazem nie zawsze jest do końca bezpieczne, warto rozważyć ogrzewanie piecem na pellet. Czytałem że jego jakość systematycznie rośnie, firmy takie jak Mixmer http://www.maximer.pl/ produkują go z odpadów drzewnych i słomianych, dzięki certyfikatowi DINplus wiemy że nie dodają do niego dodatków chemicznych, kory czy piasku.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 11 mar 2020, 22:01
autor: marvin
Jeśli o Szczecin chodzi to sprawdzona firma kompleksowo realizująca montaż wszelkich instalacji grzewczych to http://topac.pl/oferta-kategorie/ogrzewanie/ U nas montowali kocioł gazowy i super się spisali, firma solidna i nie przesadza z cenami, będziecie zadowoleni.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 22 mar 2020, 12:31
autor: igielka
no przeglad na pewno powinien byc wykonywany regularnie, a instalacja sprawna, tyle sie przeciez slyszy jak niebezpieczny moze byc tlenek wegla

Re: Instalacje gazowe w domu

: 15 kwie 2020, 15:40
autor: lordis
Zdecydowanie w tych czasach tylko ogrzewanie gazem jest sensowne, chyba nikt już nie chce oddychać ciągle smogiem. Ja ogrzewam gazem i bardzo sobie te metodę chwalę. Metoda jest praktycznie bezobsługowa, gaz nie brudzi, kocioł jest mały, więc oszczędzam też miejsce, dlatego w kotłowni mam również pralnię. Korzystam z gazu płynnego od https://gal-gaz.pl/ i bardzo sobie tego dostawcę chwalę, ma rozsądne ceny.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 23 kwie 2020, 12:26
autor: wojna222
W naszym domu zagościł kocioł gazowy, zaproponowany przez http://www.instal-system.pl/ . I muszę przyznać, że niezmiernie zależało mi na trafionym wyborze. Nasz dom w końcu jest ogrzewany jak trzeba! Warto postawić na urządzenia od zaufanego dystrybutora.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 24 kwie 2020, 15:36
autor: pelikannowy
Kotły gazowe mają to do siebie, iż niestety dosyć często ulegają zepsuciu. Trzeba coś z tym zrobić! Dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usług https://www.envir.pl/ , dzięki którym serwis został zrealizowany pomyślnie!

Re: Instalacje gazowe w domu

: 26 cze 2020, 15:13
autor: mczay
W temacie instalacji gazowych w domu to ja mam dla was ten https://poprostuenergia.pl/jaki-jest-ko ... u-do-domu/ artykuł który przybliży wam koszta podłączenia gazu ziemnego do domu. Nie jest to tanie ale po jakimś czasie się zwróci, tym bardziej że gaz ziemny jest najtańszy ze wszystkich paliw do ogrzewania.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 28 wrz 2020, 0:22
autor: ewe211
Tak, ja polecam! Instalacja gazowa to była najlepsza opcja, na jaką mogliśmy się zdecydować, no i przyznam, że jesteśmy teraz bardzo zadowoleni. Klucz jednak w tym wszystkim jest taki, aby wybrać odpowiedniego dystrybutora. Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Wam gaz ziemny od https://www.cryogas.pl/ . Mają przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i usługi na najlepszym poziomie. Współpraca jest tutaj ważna. Dzięki temu się nie przepłaca i korzysta się z instalacji na 100%, nie generując zanieczyszczeń do powietrza.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 21 paź 2020, 17:15
autor: melville
Zgadza się, w obecnych czasach gaz jest najsensowniejszym rozwiązaniem. U nas za montaż instalacji gazowej odpowiadała firma https://www.ziso.net.pl/oferta/instalacje-gazowe ze Stęszewa w województwie wielkopolskim. Bardzo solidna firma, szybko i sprawnie poszła im praca a i cenowo nie przesadzili, także dobrze trafiliśmy.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 03 lis 2020, 20:16
autor: finky
Inna opcja, to np. piec z płaszczem wodnym ale najpierw trzeba sprawdzić, czy jest możliwość takie instalacji.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 15 lis 2020, 20:37
autor: kilobajt
Faktycznie instalacje gazowe z pewnością muszą być bardzo dobrze wykonane. ja także jestem zdania, iż doskonale sprawdza się korzystanie z oferty dla firm https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ i w końcu zacząć płacić niższe rachunki za gaz. Co by nie było u mnie w firmie całkiem sporo go zużywamy w ciągu miesiąca.

Re: Instalacje gazowe w domu

: 20 lis 2020, 1:31
autor: ŁukaszD
U nas przy awarii kotła gazowego super sprawdziła się szczecińska firma B.V. Serwis http://bv-serwis.pl/ To profesjonalny serwis kotłów gazowych i olejowych, firma mega solidna, rzetelna i z konkurencyjnymi stawkami. Naprawili kocioł od ręki.