Strona 1 z 1

Profesjonalna oczyszczalnia

: 17 maja 2021, 9:55
autor: Dalbor1985
Co waszym zdaniem powinno się przede wszystkim znaleźć w profesjonalnej oczyszczalni ścieków? Oczywiście niezbędne są odpowiednie urządzenia do oczyszczalni, a wybierając je, warto wziąć pod uwagę opinie specjalistów w tej dziedzinie. Mnie to bardzo pomogło, więc i wam takie rozwiązanie polecam.

Re: Profesjonalna oczyszczalnia

: 02 cze 2021, 14:18
autor: Fiśka
Jeśli kupujecie preparaty do instalacji kanalizacyjnej. Zobaczcie na stronę https://biofos.pl/ ich produkty działają skutecznie i chronią oczyszczalnie. Produkty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, dostępne są w różnych pojemnościach, w formie tabletek i proszku. Wybierzcie coś co wam pasuje i zamawiajcie.

Re: Profesjonalna oczyszczalnia

: 16 cze 2021, 10:34
autor: KamilĆ23
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy CONTECSIM https://www.contecsim.pl/kontakt z Pruszcza Gdańskiego , która oferuję i specjalizuję się w dostarczaniu oraz profesjonalnym montażu wyposażenia technologicznego do oczyszczalni ścieków i innych obiektów związanych z gospodarką wodno-ściekową. Firma zapewni sprawny montaż urządzeń zgodnie z dostarczonym projektem oraz ich odpowiednią kalibrację.

Re: Profesjonalna oczyszczalnia

: 09 wrz 2021, 8:35
autor: sambó
Jeżeli jesteście na etapie budowy oczyszczalni ścieków to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.zickert.pl/ Znajdziecie tam zgarniacze różnego rodzaju, syfony i inne elementy, które są niezbędne w profesjonalnych oczyszczalniach. Sam zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja.