Strona 1 z 1

Tani katalizator?

: 05 maja 2021, 5:50
autor: Józefat
Witam. Niedługo będę musiał zainwestować w nowy katalizator, a słyszałem, że atrakcyjniejszą cenę mają katalizatory uniwersalne. Myślicie, że lepiej zdecydować się właśnie na taki, czy jednak na dedykowany? Wydaje mi się, że oba rodzaje mogą charakteryzować się wysoką precyzją wykonania i solidnością. Chyba że wy widzicie jakieś bardziej istotne różnice?

Re: Tani katalizator?

: 19 lip 2021, 16:40
autor: Żółtek
Szukając wysokiej jakości katalizatorów, ale również filtrów DPF to ja korzystałem z pomocy firmy https://arcoore.com/ która również zajmuje się w skuteczny i wydajny sposób ich regeneracją poprzez specjalistyczną kąpiel odbywającą się w specjalnie zaprojektowanej do tego maszynie myjąco-regenerującej. Myślę, że warto zwrócić uwagę na ich rozwiązania i jednocześnie ciesząc się skutecznością oraz rozsądnymi cenami.

Re: Tani katalizator?

: 04 sie 2021, 8:29
autor: Gatito
Katalizatory obecnie raczej trzymają ceny. Niektóre modele mogą być warte nawet więcej niż samochód, więc jeśli przykładowo planujecie złomowanie auta to warto sprawdzić tą kwestię. Na stronie https://unimetalrecycling.pl/ można znaleźć kontakt do skupu, w którym sprawdzicie cenę i sprzedacie swój katalizator.