Strona 1 z 1

Meble z drewna?

: 05 maja 2021, 20:53
autor: Kinga
Hej. Doradźcie mi, czy meble z drewna na wymiar faktycznie są tak żywotne, jak można usłyszeć lub przeczytać w wielu źródłach? Zależy mi nie tylko na tym, żeby wyposażenie pasowało do wystroju, ale i było wytrzymałe, stąd moje pytanie. Może macie większe doświadczenie i będziecie w stanie mi pomóc. W każdym razie będę wdzięczna :)

Re: Meble z drewna?

: 18 maja 2021, 9:19
autor: Bożenka4
Wybierając meble zawsze dokładnie sprawdzam jak są wykonane, żeby mieć pewność, że będą solidne i posłużą przez co najmniej kilka lat. Dla mnie meble muszą nie tylko ładnie się prezentować, ale również muszą być funkcjonalne i praktyczne. Najlepiej, żeby łączyły te dwie cechy. Szukając właśnie takich mebelków trafiłam na Sklep z meblami włoskimi Asmeble - https://www.asmeble.pl/ Znalazłam tam bardzo ciekawe i oryginalne meble, z pomocą których można stworzyć unikalne i wygodne wnętrze. Kilka kolekcji jak i pojedynczych mebli wpadło mi w oko i muszę dobrze przemyśleć co wybrać. Fajnie, że meble są sprowadzane od producentów włoskich, bo dzięki temu czymś się wyróżniają u nas na rynku.

Re: Meble z drewna?

: 21 maja 2021, 8:51
autor: eliża
Jeśli szukasz porządnego stołu z drewna to ja bardzo polecam tę ofertę https://stolywood.pl/. Robią na wymiar z naprawdę dużą dokładnością i możesz wybrać sobie rodzaj wykończenia. Ja się zdecydowałam na lakier bezbarwny, ale są jeszcze trzy inne opcje. Stół stoi u mnie już dwa lata i jestem z niego zadowolona.