Strona 1 z 1

Wszystko o budownictwie

: 04 maja 2021, 5:48
autor: Jakub1997
Cześć. Co wiecie na temat branży budowlanej? Może sami w niej pracujecie? Mam na myśli nie tylko budownictwo ogólne, ale i inżynieryjne. Przyznam się wam, że zawsze interesował mnie ten temat, wszelkie innowacyjne rozwiązania, projekty budowlane i tak dalej. Chętnie dowiem się nieco więcej.

Re: Wszystko o budownictwie

: 10 cze 2021, 10:30
autor: Gatito
Jeśli chodzi o branżę budowlaną, to wiem że jest to naprawdę ciężka i potrzebna praca. Gdy decydujemy się na wybudowanie domu to budowlańcy na pewno go wykonają, zapewnią nadzór budowlany https://amprojekt-chrzanow.pl/oferta/nadzor-budowlany/ i poradzą co można usprawnić. Na pewno dla wielu taka ścieżka kariery może być bardzo obiecująca.

Re: Wszystko o budownictwie

: 17 sie 2021, 19:01
autor: eweluś
Masz firmę budowlaną i szukasz odpowiednich zabezpieczeń proponuję odpowiednie do tego siatki zabezpieczające w tym sklepie tutaj https://drogowe.com.pl/ . Jest to pomarańczowa siatka wykonana z tworzywa sztucznego, odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne która może być wykorzystana wielokrotnie.

Re: Wszystko o budownictwie

: 13 lis 2021, 19:08
autor: Żołądź
Wiecie, że firma https://www.erbud.pl/kariera poszukuje pracowników? Firma Erbud specjalizuje się (między innymi) w budownictwie inżynieryjno-drogowym oraz energetyce odnawialnej. W zakresie budownictwa inżynieryjnego zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem robót ziemnych, wzmacnianiem gruntu, wykonywaniem robót fundamentowych, robotami żelbetowymi, wznoszeniem obiektów oraz ich wykończeniem. Praca w tak renomowanej firmie to doskonały krok ku satysfakcjonującej pracy.

Re: Wszystko o budownictwie

: 16 lis 2021, 19:26
autor: junalią
Jakub1997 pisze: ↑04 maja 2021, 5:48 Cześć. Co wiecie na temat branży budowlanej? Może sami w niej pracujecie? Mam na myśli nie tylko budownictwo ogólne, ale i inżynieryjne. Przyznam się wam, że zawsze interesował mnie ten temat, wszelkie innowacyjne rozwiązania, projekty budowlane i tak dalej. Chętnie dowiem się nieco więcej.
Nie ma możliwości, żeby dowiedzieć się WSZYSTKIEGO. Tak naprawdę to zbyt rozległa dziedzina wiedzy. Ja jednak mogę Wam dopowiedzieć, że w kwestii projektów domów, dla mnie numerem jeden jest pracownia MG Projekt. Zakochałam się w ich projektach z tej https://www.mgprojekt.com.pl/rezydencja-parkowa serii.