Strona 1 z 1

skup domów - jaki dobry?

: 09 cze 2021, 16:10
autor: Maksymilianó
mniejsza o dobry - jaki najlepszy skup domów jesteście mi w stanie polecić? szukam koniecznie czegoś dobrego, zależy mi na czasie. chcę sprzedać jak najszybciej dom po spadku, jednak zadłużony. dostałem propozycję - skup domów gdańsk czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć? z góry dzięki. piszcie szybko!!!

Re: skup domów - jaki dobry?

: 14 cze 2021, 15:13
autor: Oleńkaa22
Polecam się Panu zastanowić nad zbyt szybkim działaniem, ponieważ - na co wskazuje ten artykuł -> https://naj.net.pl/skup-domow-i-maksyma ... nwestycji/ - można wiele stracić na transakcji bez odpowiedniego przygotowania. Tak - nawet ze skupu mieszkań można więcej wyciągnąć. Pozdrawiam!

Re: skup domów - jaki dobry?

: 15 cze 2021, 14:13
autor: Koń217
Maksik, a jak Ty się wpakowałeś w takie kłopoty? Może zapytaj się rodziny o kasę, bo jednak sprzedaż nieruchomości to dosyć poważna inwestycja, nie sądzisz? Mimo wszystko bardzo Ci współczuję, przynajmniej mogę rzucić kilka słów wsparcia. Trzymaj się tam, Maks :cry:

Re: skup domów - jaki dobry?

: 21 cze 2021, 15:29
autor: kilobajt
Ogólnie jest to bardzo dobre rozwiązanie i muszę przyznać, że jak najbardziej istotną kwestią jest, aby wiedzieć w jaki sposób możemy szybko zbyć naszą nieruchomość. Ja przede wszystkim skontaktowałem się z firmą http://nieruchomosci-zeus.pl/ która właśnie zajmuje się skupowaniem nieruchomości za gotówkę.