Strona 1 z 1

Gdzie na usg

: 20 cze 2021, 11:35
autor: ruśnik
Ja polecam w Warszawie na ul Białobrzeskiej 28. http://www.gabinetusg.com.pl/ Mają szeroką ofertę z badaniami USG na różnie choroby oraz konsultacje ze specjalistami. Wykonują szereg specjalistycznych badań. Np. USG układu wrotnego, tętnic nerkowych, brzucha, szyi i węzłów chłonnych, sutków, ślinianki i innych narządów zależnie od potrzeb Pacjentów.Badania Doppler aorty brzusznej, tętnic szyjnych i domózgowych, żył oraz tętnic kończyn dolnych i górnych. Ja jestem zadowolona z wykonanych badań i wizyty i specjalisty.

Re: Gdzie na usg

: 01 lip 2021, 9:22
autor: żaba
Dla mnie najlepszą kliniką w Warszawie jest MULTIMED.
Mają bardzo dobry sprzęt do badań, jak i lekarzy diagnozujących. U nich na stronie znajdziecie też cennik, więc od razu możecie zorientować się w cenie. A zakres badań jest szeroki – usg brzucha, ginekologiczne, piersi, jąder, ślinianek, tarczycy, jamy opłucnej, nadgarstka, palca, stawów, prostaty, układu moczowego, doppler etc. - nie sposób wszystkiego wymieniać. Profesjonalna placówka.

Re: Gdzie na usg

: 22 wrz 2021, 21:43
autor: aśka
Jeżeli chodzi o USG piersi to można umówić się na nie w https://polmed.pl/lekarze/usg-usg-piersi , tutaj terminy nie są w ogóle odległe co jest bardzo ważne, więc jak najbardziej warto się zapisać na badanie. Dodatkowo jest tutaj także możliwość skorzystania z teleporady medycznej, dzięki której możecie otrzymać receptę jak i zwolnienie lekarskie.

Re: Gdzie na usg

: 25 wrz 2021, 13:26
autor: śmigielska
Ja zawsze chodzę do Poradni Chorób Piersi w Mikołowie: https://pchp.pl/badania.php, gdzie regularnie wykonuję mammografię i badanie USG. Uważam, że to bardzo ważne, by stale wiedzieć, co dzieje się w naszym organizmie i czy wszystko z nim w porządku. W tej poradni czuję, że jestem w dobrych rękach - przyjmują tam naprawdę dobrzy lekarze, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym skupieniem i zaangażowaniem. Polecam każdemu się do nich wybrać i samemu to sprawdzić.

Re: Gdzie na usg

: 16 paź 2021, 17:42
autor: filiżanka
Jeśli chodzi o USG, to ja mam zdecydowanie poważniejszy problem bo okazało sie że musze mieć takie specjalne, z kontrastem. A po diagnostyce w szpitalu medicover dowiedziałam się że choruję na endometriozę, mój ginekolog to podejrzewał i skierował mnie na diagnostykę która to potwierdzi lub wykluczy