Strona 1 z 1

pomoc drogowa

: 23 cze 2021, 16:48
autor: Staś44
Cześć, możecie mi powiedzieć która pomoc drogowa Ustron jest naprawdę dobra? W ostatnim czasie często psuje mi się auto, dlatego też wole mieć namiar na kogoś kto mi pomoże w razie awarii. Korzystaliście z usług pomocy drogowej? Doradzicie mi coś w tej kwestii?

Re: pomoc drogowa

: 23 cze 2021, 18:01
autor: hiczungł
Skorzystanie z pomocy drogowej było dla mnie konieczne, gdy pojazd odmówił posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Zgłosiłem się do https://autokomplex-staron.pl/oferta/ , w mgnieniu oka zgarnęli ode mnie pojazd i odwieźli do najbliższego serwisu. Całe szczęście! Bardzo profesjonalne podejście.

Re: pomoc drogowa

: 24 cze 2021, 9:17
autor: gómbrunt
Znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się pomocą drogową i robi to w przystępnych cenach jest ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie Poznania lub okolic to polecam wam skontaktować się z https://www.pomocdrogowa-poznan.com/ Sam już kilka razy korzystałem z ich usług i wiem że można im w pełni zaufać.

Re: pomoc drogowa

: 30 cze 2021, 8:07
autor: Dziewczyna
A jakie znacie firmy, które świadczą usługi pomocy drogowej i holowania na terenie Jeleniej Góry? Ja ostatnio natknęłam się na całą listę takich właśnie firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-jelenia-gora. Polecam się z nią zapoznać, jeśli często bywacie w tych okolicach ;)

Re: pomoc drogowa

: 03 lis 2023, 10:37
autor: baran
A popsuty samochód trzeba dostarczyć do warsztatu. W tym zadaniu na pewno pomoże Wam pomoc drogowa i auto holowanie Lublin Speed-Bus: https://www.pomocdrogowalublin.pl/ . Miałam okazję z nimi współpracować i polecam. Bardzo szybko sobie poradzili z tym zadaniem.