Strona 1 z 1

Tanie usługi kurierskie

: 02 paź 2019, 17:38
autor: Budex
Pochodzę z bardzo małej miejscowości i chciałabym nadać paczkę do Irlandii, do brata. Nie orientuję się raczej w różnych firmach kurierskich, a zależy mi, aby przesyłka doszła do niego na urodziny. Wiem, że przez pocztę to małe są szanse na terminowość. Czy znacie może jakiegoś kuriera, którego usługi nie są zbyt drogie? Podobno taką paczkę można też ubezpieczyć.

Re: Tanie usługi kurierskie

: 08 paź 2019, 8:29
autor: rysia
Na Twoim miejscu nie ryzykowałabym wysyłki pocztą, bo tak jak piszesz na urodziny może nie dość chyba,że na kolejny rok :). Dlatego lepiej bezpieczniej no i przede wszystkim szybciej wyjdzie skorzystać z usług rzetelnej firmy kurierskiej. I tutaj bardzo dobrą no i sprawdzoną przeze mnie firmą jest Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Co do ubezpieczenia paczki to u nich możesz dokupić takie dodatkowe ubezpieczenie

Re: Tanie usługi kurierskie

: 17 paź 2019, 16:42
autor: Dorcia
Wyobraźcie sobie, że wysyłałam paczkę właśnie pocztą. To był prezent na Gwiazdkę dla siostrzeńca, który mieszka w Niemczech. Oczywiście doszedł na święta, ale Wielkanocne :) Teraz to ja się z tego śmieję, ale wtedy to była dla mnie czarna rozpacz. Skoro uważasz, że Speedpack jest taką dobrą i rzetelną firmą, to następnym razem skorzystam z ich oferty. Nawet nie będę się zastanawiać.

Re: Tanie usługi kurierskie

: 21 paź 2019, 8:28
autor: bambi
Na samą myśl,że ktoś paczki wysyła pocztą to przechodzą mnie ciarki. To najgorsze co można w dzisiejszych czasach zrobić wysłać paczki pocztą. Dlatego też zanim wyślę paczki do rodziny za granicą to chcę popytać znajomych jaką firmę polecają. Wszyscy jednogłośnie mówią,że firma SpeedPack jest godna zaufania i mogę być spokojna że z nimi paczka na pewno dojdzie tam gdzie trzeba i na czas

Re: Tanie usługi kurierskie

: 27 lis 2019, 17:31
autor: malyswiat5
Jeśli chodzi o nadawanie paczek do Szwecji to sprawa nie jest wcale tak prosta i oczywista. Wybierz więc opcję najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb i postaw na przewoźnika, który w tym temacie ma ogromne doświadczenie. Musisz mieć stu procentową pewność, że Twoja paczka dotrze na miejsce.